Інструкція: як вставити формулу в "Ворді" 2007

454 0 Новини високих технологій

Кожен користувач, який стикався з текстовим редактором "Ворд", знає, що, крім основний функції, він відмінно справляється з іншими завданнями, які перераховувати в одній статті просто немає сенсу. А зараз же піде мова про те, як вставити формулу в "Ворді" 2007-го року випуску. Адже при написанні курсових, дипломів або просто рефератів частенько необхідно наочно демонструвати обчислення, а представлений інструмент програми відмінно для цього підходить.

Інструкція: як вставити формулу в "Ворді" 2007
Перед тим, як детально розповідати, як вставити формулу у "Ворді" 2007-го року, варто сказати, що інструкція також підійде і для більш пізніх версій, можуть лише відрізнятися іконки різних кнопок, їх розташування та найменування.


Створюємо формулу

Для введення формул у "Ворді" можна застосовувати символи Юнікоду, елементи автозаміни (в даному випадку математичні) і заміну тексту спеціальними символами. Як вставити формулу в "Ворді" 2007? Для цього необхідно:
 • Кликнути по вкладці "Вставка".
 • Натиснути на стрілочку поруч з кнопкою "Формула".
 • З випадаючого списку вибрати "Вставити нове рівняння".
 • Інструкція: як вставити формулу в "Ворді" 2007
  Після цього в файл з'явиться поле для заповнення, куди вводиться формула. Щоб вставити математичні символи, ви можете скористатися конструктором формул, розташованим на панелі інструментів в однойменній вкладці. Якщо вручну вводити формули ви не бажаєте, то можна застосувати шаблони. Вони викликаються натисканням все тієї ж стрілочку поруч з кнопкою "Формули". Вам залишається лише вибрати одне з рівнянь і вписати у відповідні місця свої значення.


  Інструкція: як вставити формулу в "Ворді" 2007
  До речі, якщо відповідного шаблону ви не знайшли, то можна довантажити з сайту "Майкрософт" додаткові. Для цього в тому ж випадаючому меню виберіть "Додаткові рівняння".

  Що робити, якщо кнопка "Формула" не активна

  Ми вже розібралися, як вставити формулу в "Ворді" 2007 але що робити, якщо при виконанні інструкції ви виявили, що кнопка "Формула" не активна? Вихід є, і зараз про нього буде розказано. Якщо у вашій програмі кнопка не активна, то, швидше за все, причина криється у форматі вашого документа. Справа в тому, що сучасний конструктор формул справно працює лише з останнім форматом (docx), а doc просто ігнорує. Щоб "включити" кнопку, вам потрібно перетворити ваш формат. Для цього:
 • Натисніть на кнопку "Файл".
 • У випадаючому меню натисніть "Зберегти як".
 • При збереженні виберіть формат "docx".
 • Відкрийте збережений файл.
 • Тільки що ви дізналися, як вставити формулу в "Ворді" 2007 якщо немає значка. Однак це не єдине рішення, про наступному поговоримо нижче.

  Використовуємо спеціальний об'єкт

  Якщо з якоїсь причини після пророблених дій з попереднього розділу ви все одно не можете вставити формулу звичним способом, то можна поступити інакше - використовувати Microsoft Equation 3.0. Зараз буде розказано, як вставити формулу в "Ворді" 2007 якщо вона не активна. Для початку вам потрібно запустити саму утиліту. Робиться це наступним чином:
 • Перейдіть у вкладку "Вставити".
 • Натисніть на кнопці "Об'єкт".
 • У списку виберіть пункт "Microsoft Equation 3.0".
 • Натисніть "ОК".
 • Інструкція: як вставити формулу в "Ворді" 2007
  Після цього з'явиться спеціальне поле для введення формули в документі і зміниться сам дизайн програми. Це означає, що ви все зробили вірно. Ви можете створювати формули, використовуючи для цього спеціальну панель з інструментами, яка називається "Формула". Там є все ті ж елементи, що і в буденному конструктора формул, проте вони мають дещо інше відображення, але в цілому пересічному користувачеві буде просто у всьому цьому розібратися.
  До речі, даний спосіб хороший ще тим, що формули, створені за допомогою Microsoft Equation 3.0 будуть справно працювати абсолютно в будь-версією програми. І якщо ви вирішили скидати свій документ, наприклад, для друку на інший комп'ютер, на якому стоїть 2003-й "Ворд", то користуйтеся виключно їм.

  Вставляємо формулу в таблицю

  Наостанок розберемося, як вставити формулу в "Ворді" 2007 в таблицю. До речі, таблиці у текстовому редакторі нічим не відрізняються від таблиць "Ексель", і вони все так само дають можливість додати формулу в одну з комірок для швидкого розрахунку даних. Отже, перед вами таблиця в "Ворді", і ви бажаєте додати в неї формулу. Для цього вам необхідно встановити курсор у потрібну комірку і над панеллю клацнути по вкладці "Макет", яка з'являється лише при введенні даних в таблицю. У вкладці натисніть кнопку "Формула". Тепер перед вами вікно, в якому можна вводити формули, так само як і в "Ексель". Вписуйте необхідну і натисніть кнопку "ОК".

  Популярі новини
  Загрузка...