Новини високих технологій
» » ID вертольота в Unturned. Рекомендації по ID предметів у грі

ID вертольота в Unturned. Рекомендації по ID предметів у грі

19-09-2017, 10:18
769
Unturned – це дуже популярна гра, яка з'явилася в той період, коли «Майнкрафт» почав завойовувати весь світ. Саме тоді з'явилася мода на піксельну графіку в епоху високих технологій, і багато геймери з задоволенням приносили в жертву естетичну красу, щоб насолодитися неймовірним геймплеєм. Відповідно, і на сьогоднішній день дуже багато отримують чимало задоволення від ігрового процесу даного проекту, особливо з урахуванням того, що він постійно поліпшувався, в ньому з'являлося все більше предметів і можливостей. У цій статті ви дізнаєтеся про те, як отримати вертоліт, не витрачаючи на його пошуки багато годин. Для цього вам потрібно буде вивчити одну команду, а також дізнатися, які бувають ID вертольота в Unturned. Якщо скласти все це воєдино, то ви зможете домогтися вражаючого результату, так як у вас завжди під рукою буде відповідне транспортне та бойове засіб. Отже, який же ID вертольота в Unturned та як його використовувати?


Відповідна команда

Якщо ви дізнаєтеся, який вам потрібен ID вертольота в Unturned, це вам абсолютно нічого не дасть, так як ID – це всього лише цифрова комбінація. Щоб домогтися якого-небудь результату, вам потрібно знати спеціальну консольну команду, за допомогою якої ви вже зможете отримати той чи ний предмет, знаючи його ідентифікаційний номер. Отже, яку ж команду вам потрібно вивчити, щоб використовувати ID вертольота в Unturned? Вона досить проста, і ви з легкістю зможете її запам'ятати, а потім використовувати в грі. В консолі, яку можна викликати стандартним чином, тобто натисканням кнопки «~», вам необхідно вписати нехитру комбінацію /give, однак її самої вам буде недостатньо. Це команда, яка передбачає видачу певного предмета конкретного гравця, але як гра зможе зрозуміти, який саме предмет якого гравцеві дати? Саме тому після написання команди в дужках вам потрібно буде вказати нік і ідентифікатор, тобто той, кому буде спрямований предмет, а також який це буде предмет. Відповідно, вам потрібно буде написати свій власний нік, а замість ідентифікатора ID вертольота в Unturned. Що ж, тепер ви знайомі з командою, тому настав час дізнатися декілька ідентифікаторів літальних засобів в даній грі.


«Хьюї»

«Хьюї» – це базовий вертоліт даної гри, і тому в першу чергу варто розповісти саме про нього. ID вертольота в Unturned 3.0 може відрізнятися в залежності від моделі, тому вам доведеться запам'ятати декілька ідентифікаторів. Якщо вас цікавить саме «Хьюї», то вам потрібно використовувати або 93 або 94. У чому відмінність? Насправді серйозних відмінностей між цими моделями немає. У них відрізняється тільки колір: той вертоліт, який ви отримаєте за допомогою ідентифікатора 93 буде мати зелений колір, а інший - відповідно пісочний відтінок. Таким чином, їх зазвичай розрізняють як «Лісовий» та «Піщаний Хьюї», однак характеристики у них ідентичні. Просто кожен з них краще підходить для пересування в тій чи іншій місцевості, якщо ви не хочете, щоб вас помітили. Які ще бувають ID вертольота в Unturned 3141.0? Адже «Хьюї» – це не єдиний варіант, доступний вам в грі.

«Скайкрейн»

Ви можете вибрати найрізноманітніші ID предметів у Unturned, вертоліт – це лише один із них, однак якщо ви все ж хочете роздобути цей літальний засіб пересування, то вам варто звернути увагу на «Скайкрейн». Це вантажний вертоліт, який дозволить вам не тільки пересуватися по повітрю з досить великою швидкістю, але і переносити вантажі на великі відстані, що може бути дуже корисною функцією. Для отримання цієї моделі вам потрібно використовувати ідентифікатор 95. Тепер ви знаєте, який ID у вертольота в Unturned, але і це ще не все.

Поліцейський вертоліт

Як ви вже могли помітити, в грі Unturned ID вертольотів і літаків, а також інші транспортні, літальні і плавальні засоби є дуже різноманітними і численними. Але в даній статті мова йде саме про вертольоти, і ви вже знаєте, як отримати дві моделі, причому одну з них у двох кольорах. Здавалося б, цього має бути достатньо, але насправді є ще дві моделі, на які варто звернути увагу. Наприклад, якщо ви використовуєте ідентифікатор 106 то отримаєте в своє розпорядження поліцейський вертоліт, який обладнаний відповідно, а також має чорно-білу забарвлення. Так що незалежно від того, чи хочете ви використовувати його за призначенням або просто радіти факту його наявності, ви можете отримати його в лічені секунди.

«Колібрі»

Ну і останній базовий вертоліт, який ви можете отримати за допомогою ідентифікаційного номера, – це «Колібрі». Даний вертоліт отримав свою назву завдяки своєму крихітному порівняно з іншими моделями розміром. Так що якщо ви хочете мати в своїй колекції щось незвичайне, то «Колібрі» – це ідеальний вибір. Щоб не шукати його по всьому світу і не витрачати багато годинник і гори матеріалів, щоб створити його самостійно, ви можете викликати цей вертоліт все тією ж командою, яка була описана в самому початку статті, використавши при цьому ідентифікаційний номер 107.

Модифікації

Окремо варто розповісти про модифікаціях, які можуть додати в грі найрізноманітніші вертольоти, а також багато інші речі. Але при цьому слід розуміти, що у них не буде фіксованих ідентифікаторів. Це не означає, що ви не зможете отримати їх за допомогою наведеної вище команди, проте вам доведеться дізнатися, який саме порядковий номер був даний їм творцем модифікації, щоб потім використовувати цей ID. Найчастіше моддери повідомляють всі необхідні ідентифікаційні номери в описах своїх модів або ж в инструкционных текстових документах, що супроводжують їх.
Цікаво по темі
ID минигана в Unturned: як отримати наймогутніша зброя?
ID минигана в Unturned: як отримати наймогутніша зброя?
Unturned - це гра, в якій вам знадобиться зброю, щоб вижити. А мініган - це кращий вибір для кожного.
ID каністри в Unturned і використання цього предмета
ID каністри в Unturned і використання цього предмета
Каністра - це один з предметів, який ви можете знайти в грі Unturned. Навіщо він потрібен, як його отримати, який у нього ID?
ID генератора в Unturned: переносний і промисловий генератори
ID генератора в Unturned: переносний і промисловий генератори
Якщо ви граєте в Unturned, то прекрасно уявляєте собі важливість електрики. Так що вам потрібно дізнатися, як роздобути собі генератор.
Unturned: Консольні команди для одиночної і мережевої гри
Unturned: Консольні команди для одиночної і мережевої гри
Одним з найбільш популярних проектів можна назвати Unturned – «пісочницю» з елементами виживання, де вас будуть намагатися вбити кровожерливі зомбі і
А як видавати предмети в Unturned?
А як видавати предмети в Unturned?
Виживання може стати занадто складним, і щоб полегшити своє життя, геймери вчаться тому, як видавати предмети в Unturned. Зробити в грі це можна
Докладно про те, як видати предмети в Unturned
Докладно про те, як видати предмети в Unturned
Сьогодні ми вирішили поговорити про дуже популярному питанні: "Як видати предмети в Unturned?" Його дійсно задає велику кількість гравців, але