Як пройти в "Інді Коте" 198 рівень: проста тактика

328 0 Новини високих технологій

Популярність ігор «три в ряд» стимулює розробників не зупинятися на досягнутому і додавати все нові рівні, збільшуючи їх складність. "Інді Кіт", одна з найвідоміших у жанрі, вже налічує більше півтора тисяч рівнів. Над деякими потрібно серйозно розкинути мізками. Приміром, далеко не кожен гравець з "Однокласників" чи "ВКонтакте" зміг відразу розібратися, як пройти в "Інді Коте" 198 рівень. У ньому прихована невелика хитрість, до якої потрібно додуматися самому, оскільки в правилах гри вона не прописана. На щастя, довго ламати голову не доведеться, проста тактика допоможе швидко пройти цей хитромудрий рівень.

Як пройти в "Інді Коте" 198 рівень: проста тактикаОпис рівня

Ігрове поле цього рівня побудовано нетипово. Воно складається з двох блоків: верхній заповнений кам'яними котячими мордами, нижній – стандартними кристалами. В завданні сказано, що гравцеві потрібно зібрати 6 фіолетових каменів і заробити 50000 очок. На перший погляд простіше простого, але тоді не було б стількох людей, що не знають, як проходити 198 рівень. В "Інді Коте" ходи строго обмежені, і тут дається всього 20 – катастрофічно мало для того, щоб вибити 50000 очок.

У чому полягає складність

Крім маленького кількості ходів, рівні прихована та сама хитрість, за якою багато хто так і не розуміють, як пройти в "Інді Коте" 198 рівень. Більшість гравців займається нижнім блоком, намагаючись таким чином розбити верхні кам'яні клітинки, – і в цьому полягає головна помилка, адже така тактика не наблизить вас до мети. Потрібно підключити кмітливість, щоб впоратися із завданням, яке поставила гра "Інді Кіт". Як пройти 198 рівень? Підказка дається в самому початку: «Рівень з секретом. Шукай каміння там, де їх не повинно бути!». Якщо звернути на це увагу, то завдання істотно спрощується, адже ви вже знаєте, що потрібно поекспериментувати з осередками на полі. Проте не всі це роблять, а намагаються вирішити задачу звичним способом. Але він не працює, адже секрет ось у чому - кам'яні котячі морди можна рухати, а під ними якраз і ховаються кристали і фіолетові камені. В цьому і полягає хитрість, знаючи яку, ви зрозумієте, як пройти в "Інді Коте" 198 рівень.


Тактика проходження

Спочатку необхідно розбити верхній блок. Для цього потрібно навмання міняти місцями кам'яні морди кішок. Практика підказує, що починати можна з будь-якого кута або з центру – як не крути, розіб'ються всі комірки.
Як пройти в "Інді Коте" 198 рівень: проста тактика
Якщо ви розбили всі кам'яні морди, але фіолетові камені, які ще залишилися на полі, беріться за нижній рівень. Вони опустяться вниз, і їх буде легше зібрати. Не забудьте зібрати ланцюжок з п'яти кристалів, монетка завжди стане у пригоді. Коли всі фіолетові камені зібрані, залишається ще одне завдання - вибити 50000 очок. Ходів залишилося зовсім мало, потрібно діяти обдумано. Збирайте комбінації з чотирьох і п'яти каменів, а потім використовуйте блискавку або монетку. Таким чином всі кристали поруч будуть розбиті, і ви отримаєте необхідну кількість очок.
Як пройти в "Інді Коте" 198 рівень: проста тактика
Завдяки цій простій тактиці ви спокійно укладетеся в 20 ходів і будете знати, як пройти в "Інді Коте" 198 рівень – один з найскладніших на цьому етапі гри. А вміння розбивати кам'яні комірки з котячими мордами ще не раз стане в нагоді вам на наступних рівнях.

Популярі новини
Загрузка...