Як додати передплатників у групу "ВКонтакте" легально

490 0 Новини високих технологій

Що є показником популярності співтовариства в соціальній мережі? Ну, звичайно ж, це люди, які будуть читати ваші пости, лишати коментарі, лайкати запису, брати участь у конкурсах. Як додати підпищиків у групу «ВКонтакте» – один з найбільш важливих моментів, що хвилюють початківця адміністратора.

Як додати підпищиків у групу "ВКонтакте" легально
Шляхи вирішення лежать на поверхні: розсилка запрошень вручну, активна реклама, штучна накрутка. Кожен з цих способів має право на існування, хоча піднятися на вершини слави з їх допомогою сьогодні не так вже і просто.


Підводні камені соціального просування

На перший погляд, завдання виглядає легко здійсненним. Але на ділі виявляється, що не все так райдужно. Не будь проблема настільки гострою, питання, як додати підпищиків у групу «ВКонтакте», не виникало в принципі. Через багаторазово зрослої конкуренції розкрутити свежесозданную групу стає все складніше. Новачок ризикує стати безнадійним аутсайдером за спинами гігантів, встигли зайняти «місце під сонцем». Років десять тому адмінам не доводилося піклуватися про те, як додати підпищиків у групу «ВКонтакте» самостійно – ініціатива, що називається, йшла знизу.
Як додати підпищиків у групу "ВКонтакте" легально
Ідея об'єднання користувачів в тематичні співтовариства на хвилі повального захоплення соціальними мережами сприймалася з натхненням, перші групи наповнювалися учасниками як за помахом чарівної палички. Але і сьогодні при деякій частці завзятості можна добитися непоганих результатів і навіть вибитися в лідери.


Визначтеся з метою та мотивацією

Будь-яка дія, як в реальному, так і віртуальному житті повинно мати раціональну обґрунтованість, спиратися на якусь ідею. Перед тим як створити групу «ВКонтакте», задумайтеся – це вам дійсно потрібно? Чи вистачить у вас часу і терпіння на щоденну копітку працю, написання цікавих заміток, додавання картинок та іншу адміністраторську рутину? Якщо виникли найменші сумніви, краще відкладіть роботу до кращих часів. Інакше залишиться невирішеним не тільки питання, як додати підпищиків у групу «ВКонтакте», виявиться під загрозою саме існування спільноти.

Проявіть фантазію і додати креативу

Дуже важливо визначити тематичну спрямованість, популярну серед широкого кола користувачів соціальних мереж. Обрана тема, по можливості, повинна бути оригінальним, відрізнятися від вже існуючих спільнот ВК. Також переконайтеся, що назва групи максимально точно передає її зміст, а художнє оформлення виглядає професійно і привабливо.
Як додати підпищиків у групу "ВКонтакте" легально
У цьому випадку проблема, як додати підпищиків у групу «ВКонтакте», вирішиться сама собою – люди будуть ставати учасниками вашої спільноти без всякого примусу, тільки тому, що це їм цікаво.

Найпростіші способи просування

Припустимо, що група вже створена, ви придумали для неї гарне назва і логотип, наповнили стіну першими записами. Сподіваємося, що тематика вашого співтовариства оригінальна, здатна миттєво захопити увагу цільової аудиторії. Тепер розглянемо, як додати підпищиків у групу «ВКонтакте», накрутити безкоштовно або з мінімальними витратами.
Як додати підпищиків у групу "ВКонтакте" легально
В першу чергу запрошуємо своїх друзів – так ви наберете декілька десятків учасників. Якщо у вас є знайомі адміністратори груп, можна домовитися про рекламу своєї спільноти на їх майданчиках. Цілком можливо, що хтось погодиться прорекламувати вашу групу безоплатно або в обмін на взаємний піар, в окремих випадках доведеться заплатити. Задійте інші соціальні мережі («Однокласники», «Твіттер», «Фейсбук»), розмістивши відповідні пости на своїх сторінках. Канал YouTube також може стати непоганою підмогою в справі популяризації. Як додати підпищиків у групу «ВКонтакте» безкоштовно за допомогою цього ресурсу, пояснювати, напевно, не потрібно: розмістіть активні посилання під відеороликом, в якому розповідається про діяльність вашого співтовариства. При всій ефективності цих методів, в них є один недолік – працюють вони досить повільно. Набрати тисячі підпищиків за короткий термін вам навряд чи вдасться.

Експрес-накрутка: еквілібристика на краю прірви

Сьогодні існує безліч онлайн-ресурсів, покликаних полегшити завдання просування в соціальних мережах. Десь подібна послуга коштує дешевше, десь дорожче, а де-то надається абсолютно безкоштовно. Зареєструвавшись на одному з таких сайтів, ви зрозумієте, як швидко додати підпищиків у групу «ВКонтакте». Накручувати можна по декілька сотень і навіть тисяч учасників добу. Але чи здатна така швидкість принести бажаний успіх? В один далеко не прекрасний момент може виявитися, що на аватарках учасників красуються «безглазые собачки». Це означає, що профілі користувачів забанені або видалені з соціальної мережі за підозрілу активність.
Як додати підпищиків у групу "ВКонтакте" легально
І це не найгірший варіант – від «собачок» адже можна позбутися, виключивши їх зі складу свого співтовариства. Нерідко під санкції ВК потрапляє сама група за штучну накрутку. Тому, якщо ви вже вирішили скористатися цим методом, дійте обережно і акуратно. Очевидно, що приплив по сотні учасників у хвилину неминуче викличе сумнів у природності процесу.

Плюси штучного залучення підпищиків

Однак тут є і позитивні моменти. Умовимося, що ви будете набирати не більше 30-40 чоловік в день, через тиждень в групі буде близько трьохсот підпищиків, через місяць – майже тисяча. Вже непогано. Випадковий користувач, який потрапив на стіну спільноти і зацікавившись його тематикою, побачить – учасників багато і теж вирішить приєднатися. Спрацює так званий стадний інстинкт, що великий плюс, як би грубо це не звучало.
Як додати підпищиків у групу "ВКонтакте" легально
Якщо тематика вашого співтовариства має вузьку спрямованість, і ви хочете бачити серед учасників людей, яких можна буде запрошувати на зустрічі в офлайні, не зайвим буде знати, як додати підпищиків у групу «ВКонтакте» з свого міста. Для цього на платних сервісах накрутки можна виставити основний географічне положення вступають, а також їх стать, вік, соціальний статус.

Дешеві боти і дорогі фейки – чи є різниця?

Кожен з сайтів, що пропонують послуги з штучної накрутці, позиціонує себе самим чесним і ефективним. Але в підсумку абсолютно неважливо, заплатите ви за залучення одного абонента 3 копійки або 10 рублів. Навіть якщо у складі вашої спільноти не буде жодної «собачки», далеко не факт, що після вступу люди стануть проявляти хоч якусь активність.
Як додати підпищиків у групу "ВКонтакте" легально
Який толк від 100000 учасників, якщо жоден з них ніколи тут не з'являється? Ймовірність того, що з проплачених акаунтів сформується по-справжньому зацікавлена аудиторія, вкрай мала. Стіна співтовариства без лайків, репостов, обговорень буде виглядати порожньою і млявою. Кругла цифра, що визначає кількість учасників, зрозуміло, здатна потішити самолюбство, але не більше того.

Сукупність усіх методів і творчий підхід

Звичайно, пускати процес на самоплив і чекати біля моря погоди теж не варто. Використовуйте всі способи: задійте різні види реклами та накрутки, пишіть особисті повідомлення своїм друзям з соціальної мережі з проханням приєднатися до спільноти.
Як додати підпищиків у групу "ВКонтакте" легально
В інтернеті, крім маркетингових сервісів, існують біржі фріланса і так звані Букси. Як додати підпищиків у групу «ВКонтакте» легально з їх допомогою? Тут все гранично просто – ви створюєте завдання на вступ і вказуєте бажані характеристики майбутнього учасника. Наприклад: «тільки для дівчат» або «для жителів Москви». Це дуже зручно, так як кожна дія перевіряється вами особисто і при невідповідності критеріям виконання не зараховується. Таким чином, сам собою відпадає питання, як додати підпищиків у групу «ВКонтакте» в своєму місті, економляться гроші і час. Хорошим способом залучення цільової аудиторії можна назвати проведення тематичних конкурсів та вікторин. Для їх розробки вам доведеться проявити свою творчу фантазію і подбати про призи для переможців. У вас вже є ідея? Значить, пора приступати до її здійснення!

Популярі новини
Загрузка...