Опис і створення квітки мани в "Террарии"

203 0 Новини високих технологій

"Террария" - це гра, випущена на різні ігрові платформи. В даній грі є безліч різних предметів. Починаючи від простих, які легко добути або зробити, і закінчуючи складними, їх добути дуже важко, а для того, щоб створити їх вручну, потрібно багато інших предметів.

Опис

Квітка мани в "Террарии" є аксесуаром, завдяки якому мана гравця буде витрачатися на 8% менше, а також даний предмет дозволяє поповнювати ману зброї, не заходячи в меню спорядження, тобто він буде робити це самостійно.
Опис і створення квітки мани в "Террарии"

Де знайти квітку мани

Квітка мани в "Террарии" досить-таки складно знайти. Тим не менш, це можливо. Подорожуючи по ігровому світу, гравець може наткнутися на різні скрині, всередині яких знаходиться квітка мани, але шанс на це низький. Також квітка мани може випасти після вбивства якого-небудь мобу гри. Чим сильніше суперник, чим частіше він використовує магію, тим більше шансів на випадання такого аксесуара. Але навіть після вбивства дуже сильного мобу шанс випадання залишається низьким.


Можна вручну зробити квітка мани

Так, це можна зробити. Залишилося розібратися, як зробити квітку мани в "Террарии". Для цього буде потрібно кілька компонентів і робоче місце. Під робочим місцем мається на увазі майстерня інженера. Тільки на цьому предметі можна зробити квітка мани. Після цього слід добути два компоненти:
 • дар природи;
 • зілля мани.
 • Все це потрібно в кількості однієї штуки. Після цього заходимо в робоче меню майстерні інженера і поєднуємо ці два предмети. На виході вийти один квітка мани. Якщо хочеться ще один, то необхідно знову добути один дар природи і одне зілля мани, після чого повторити всю процедуру. Створювати зілля можна в яких завгодно кількостях.

  Застосування

  Після видобутку або створення квітки мани його можна застосувати на ділі. Просто перетягуємо його в пункт надягнутих аксесуарів, після чого він починає діяти.
  Опис і створення квітки мани в "Террарии"
  Головним плюсом є те, що під час битв, якщо скінчилася мана, то квітка її поповнить автоматично зіллям, яке знаходиться в спорядженні гравця. Це дозволяє зосередитися на битві і не відволікатися на поповнення мани. Якщо у гравця в спорядженні не було зілля, то квітка, відповідно, не буде поповнювати ману гравця, так як нічим. Крім цього, квітка дозволяє економити ману на 8%. Чим більше їх надіто на гравця, тим більше економії мани, а значить можна довше використовувати магію. З-за цих двох плюсів квітка є корисним атрибутом в грі.

  Популярі новини
  Загрузка...