Самий гарний шрифт для Adobe Photoshop

125 0 Новини високих технологій

Для кожного користувача є особливі шрифти, якими він користується повсякденно. Програмне забезпечення Adobe Photoshop забезпечує підтримку текстових інструментів крім того, що додаток призначений для створення і редагування зображення. Але стандартного набору може виявитися недостатньо для здійснення своїх задумів і проектів. Тому гострим стає питання про додавання нових елементів, таких як шрифти, кисті, текстури, в робочу середу. Особливо творчі користувачі замислюються про те, який шрифт найкрасивіший. Так як це питання індивідуальний для кожного, буде складно відповісти на догоду когось, але постараємося приблизно описати те, де знайти такі шрифти і як їх встановити.


Самий гарний шрифт

Серед величезного числа шрифтів виділити якийсь один не представляється можливим. Крім візуального сприйняття він повинен гармонійно вписуватися в загальне зображення. Варто відзначити, що шрифт повинен підтримуватися програмою.
Самий гарний шрифт для Adobe Photoshop
Пошук шрифту, який буде приємний погляду, варто почати з дослідження сайтів, де будуть розташовуватися бібліотеки шрифтів. Відразу зазначимо, що більшість користувачів зупиняються на виборі сервісу, де представлено найбільше різних шрифтів. На цих сайтах за допомогою зручної навігації можна відшукати самий красивий шрифт для вас. Це нескладно. До того ж, деякі пропонують якийсь топ з найбільш красивих шрифтів для Фотошопу, що значно полегшує пошук. Після того, як потрібний шрифт був знайдений, необхідно завантажити його на комп'ютер. Завантаження здійснюється або окремим файлом формату .ttf або архівом.


Самий гарний шрифт для Adobe Photoshop

Установка шрифту

Після успішного завантаження шрифту, його потрібно розпакувати, якщо він представлений у вигляді архіву. Користувач повинен визначитися з видом установки, так як шрифти безпосередньо впливають на систему, якщо вони встановлені у великій кількості.
 • Установка в операційну систему. Для цього достатньо просто відкрити файл зі шрифтом і в шапці документа вибрати "Встановити шрифт". Після цього він встановлюється в системну папку Fonts", де зібрані всі шрифти, що використовуються системою. Надлишок шрифтів буде впливати на продуктивність комп'ютера.
 • Установка в директорію програми. Цей спосіб дозволить уникнути зайвого навантаження на систему, але той же надлишок шрифтів в папці програми буде негативно позначатися на програмі. Для початку потрібно знайти кореневу папку Adobe Photoshop і перевірити, чи є в ній папка "Fonts", в тому разі, якщо її немає, потрібно створити цю папку і перемістити в неї шрифти. У програмі потрібно зв'язати папку і сам додаток.
 • Використання шрифту в Adobe Photoshop

  Самий гарний шрифт для Adobe Photoshop
  Тепер слід запустити "Фотошоп" і створити який-небудь документ. Вибираємо на панелі швидкого доступу інструмент "Текст". Встановлений шрифт буде відображатися в списку, що випадає у верхній частині програми, тут же можна задати необхідні користувачу параметри. Якщо його зробити активним, то його можна редагувати точно так само, як і в будь-якому іншому текстовому редакторі. При застосуванні інструменту "Текст" створюється шар, над яким теж можливо здійснювати операції.

  Популярі новини
  Загрузка...