Принтер Canon 2520: технічні характеристики і відгуки

466 0 Новини високих технологій

Багатофункціональний пристрій із значними технічними специфікаціями і націлена на сегмент офісів початкового і середнього рівня — це Canon 2520. Ще одна можлива сфера використання такого універсального агрегату — це розмножувальні центри. Саме про його характеристиках і можливостях і піде надалі мова.

Принтер Canon 2520: технічні характеристики і відгуки

Ніша, на яку спрямоване дане багатофункціональний пристрій

Досить велика вартість і надлишкова функціональність обмежують сферу застосування Canon Imagerunner 2520. Для домашнього застосування він вже точно не підходить з тієї причини, що заявлений обсяг місячної друку у нього достатньо великий, як і вартість. Тому найбільш оптимально використовувати дане МФУ в офісах малого (до 10 робочих місць з ПК) та середнього (до 25-30 робочих місць з ЕОМ). Також досить успішно героя цього огляду можна використовувати у великих офісах (до 100 робочих місць з комп'ютерами). Але в цьому випадку 2520 буде лише частково покривати документообіг такої організації. Додаткової сферою використання такого МФУ є копіювальні центри. У масштабі такої організації можливостей такого багатофункціонального пристрою буде цілком достатньо для рішення широкого переліку завдань.


Комплект поставки МФУ

Наступним переліком комплектації може похвалитися Canon 2520:
 • Інструкція по налаштуванню, підключенні і правильному використання даного багатофункціонального пристрою.
 • Інтерфейсний шнур для організації підключення до ПК.
 • Провід для підключення до мережі електропостачання.
 • Диск із необхідним прикладним програмним забезпеченням.
 • Один лоток для аркушів формату А4.
 • Один монохромний картридж.
 • В цьому списку лише не вистачає другого лотка для сторінок паперу формату А3. Він не включений в комплект постачання і його необхідно купувати окремо.
  Принтер Canon 2520: технічні характеристики і відгуки

  Технологічні особливості багатофункціонального пристрою

  В основі цього універсального друкуючого, скануючого і розмножувального апарата лежить лазерна технологія друку. Причому в даному випадку відбиток можна отримати лише монохроматичному режимі з тієї причини, що у цьому використовується лише один тип порошку — чорний. Також дозвіл і якість при використанні такої технології вельми і вельми скромні. Але при цьому швидкодія істотно збільшується і скорочуються витрати на витратні матеріали. Для друку чорно-білій документації дана технологія просто відмінно підходить.


  Картридж

  Canon 2520 використовує картридж моделі C-EXV32 BK. Як було зазначено раніше всього лише одним кольором тонера він заправляється — чорним. Його місячний ресурс друку дорівнює 2000 сторінок і його ємність є фіксованою. Якийсь інший картридж із збільшеною ємністю і великим ресурсом друку неможливо встановити в даний багатофункціональний пристрій.
  Принтер Canon 2520: технічні характеристики і відгуки

  Комунікаційний перелік

  Сильною стороною в Canon 2520 є набір інтерфейсів. В цьому випадку є можливість підключення відразу трьома дротяними способами. Основний з них — це RJ-45. За допомогою цього порту дане МФУ можна без проблем підключити до обчислювальної мережі і покласти на нього функції принт-сервера. Ще один спосіб здійснення комутації — це USB ревізії 2.0. У такому разі 2520 підключається безпосередньо до найближчого персонального комп'ютера і роль принт-сервера буде вже виконувати останній. На перший погляд, дивним виглядає те, що виробник оснастив даний багатофункціональний пристрій ще одним провідним портом USB застарілої версії 1.0. Але на практиці це дозволяє підключити до ПРИНТЕРА відразу 2 комп'ютера і виконувати висновок необхідної документації з будь-якого з них. Також таке підключення дозволяє отримати так званий здвоєний принт-сервер, який може похвалитися більш високим ступенем живучості та надійності.

  Дозвіл в різних режимах

  Найбільше дозвіл для даного пристрою — це 1200Х1200. Його можна отримати лише в режимі принтера і цього цілком достатньо для отримання якісних надрукованих документів. А ось в режимі сканера або копіювального апарату 2520 може забезпечити лише дозвіл 600Х600. Але знову-таки, цього цілком достатньо для отримання відносно якісних паперових або цифрових копій.
  Принтер Canon 2520: технічні характеристики і відгуки

  Можливі формати сторінок. Щільність паперу

  Важливою перевагою на тлі конкуруючих пристроїв є перелік підтримуваних форматів в Canon 2520. Налаштування в цьому випадку обмежуються розмірами формату А3. На програмному рівні реалізована підтримка найбільш поширених форматів сторінок паперу меншого розміру. Також включені основні розміри конвертів. При необхідності програмне забезпечення дозволяє задати довільний розмір друкованого документа.

  Швидкісні специфікації МФУ

  До сильній стороні даного МФУ можна віднести досить високу швидкодію, що в першу чергу забезпечується використаної технологією отримання відбитків. Швидкість друку, якою може похвалитися принтер Canon 2520 в цьому випадку фіксована і складає 20 сторінок в хвилину. Аналогічне швидкодію забезпечує це МФУ і в режимі копіювального апарату. А ось більш низька швидкість сканування дозволяє отримати максимум 10 цифрових копій документів на такому багатофункціональному пристрої. Тільки от якщо в режимі копіювання та друкування МФУ працює в монохромному режимі, то сканер дозволяє отримувати навіть кольорові копії.

  Відгуки

  На двох важливих мінуси акцентують увагу відгуки про Canon IR 2520. Перший з них — це неповна базова комплектація, в яку спочатку не входить лоток формату А3. Цей аксесуар необхідно купувати окремо за додаткову плату. Другий важливий мінус — це висока вартість, яка на поточний момент встановлена на позначці 700 доларів. Звичайно, можна знайти і більш доступні рішення аналогічного класу, але ось такого відмінного балансу технічних специфікацій, переліку форматів і надійності у них вже точно не буде. Тому така ціна цілком виправдана. А от плюси в цій моделі МФУ такі: висока швидкодія, підтримка досить великих форматів, значний перелік інтерфейсів і низькі витрати на витратні матеріали.
  Принтер Canon 2520: технічні характеристики і відгуки

  Резюме

  Для свого сегменту ринку копіювальною та друкуючої техніки відмінним пристроєм вийшло моделі МФУ Canon 2520. У нього чудові технічні характеристики, а великий місячний обсяг друку дозволяє використовувати його в офісах з достатньо великою чисельністю персоналу. Ще одна можлива сфера його застосування — це копіювальні салони.

  Популярі новини
  Загрузка...