Як виправити помилку запису на диск Steam

280 0 Новини високих технологій

Додаток Steam досить просто у використанні, але якщо ви помилитеся в якомусь моменті поводження з комп'ютером, то додаток обов'язково буде "вередувати" і не встановить бажані програми. Існує безліч методів боротьби з цією проблемою. У даній статті ми проговоримо про помилку запису на диск Steam: чим обумовлено її поява, як з цим боротися і що робити з помилками подібного роду в операційній системі Windows. Рекомендуємо прочитати статтю тим користувачам, які через помилки не можуть встановити додаток з бібліотеки.


Причини виникнення помилки запису на диск Steam

Подібного роду проблеми виникають тоді, коли розділ жорсткого диска, на який користувач намагається встановити додаток, дає деякі збої. Steam просто не може встановити на нього додаток. Можливими причинами виникнення несправностей, пов'язаних з жорстким диском, можуть бути як фізичні, так і програмні фактори.
Як виправити помилку запису на диск Steam
До фізичних можуть ставитися тільки пошкодження керамічного диска або голівки, що зчитує, але це буде помітно по характерним скрипучим звуків з системного блоку. Програмні збої частіше зустрічаються, тому що деякі користувачі навіть не знають розмір свого жорсткого диска і закачують на нього багато непотрібних файлів, але з часом місце забивається, не можна скачати нічого більше, тому і виникає проблема – помилка Steam запису на диск. У наступній частині статті ми докладно розповімо, як виправити її, як уникнути виникнення в майбутньому.

Помилка Steam запису на диск - що робити?

Спочатку вам доведеться перевірити ваш жорсткий диск на наявність на ньому вільного місця. Робиться це просто: відкриваєте «Мій комп'ютер» і дивіться на розділи, якщо вони не червоного кольору, а кількість вільного місця перевищує те, яке необхідно для скачування програми, проблема не в жорсткому диску. Але якщо все ж місця немає, зробіть наступне:


 • Натисніть правою кнопкою миші по бажаного розділу.
 • Після чого зайдіть в «Властивості», де спочатку доведеться зробити очищення диска, а потім перейти в «Сервіс» і дефрагментувати його. Бажано також перевірити його на наявність помилок, ця функція знаходиться там же.
 • Як виправити помилку запису на диск Steam
  Якщо ж помилка Steam запису на диск не пропала, то проблема може критися в антивірусі. Багато користувачів скаржаться, що саме антивірус перешкоджає нормальній роботі Steam. Тому рекомендуємо зайти в налаштування, відключити до тих пір, поки буде викачуватися і встановлюватися додаток.

  На закінчення

  Сподіваємося, що помилка запису на диск Steam вас більше не турбує. Варто відзначити, що маніпуляції, проведені з жорстким диском, гарантовано прискорять вашу операційну систему, адже на жорсткому диску буде набагато менше сміття, а всі файли будуть розташовуватися по порядку.

  Популярі новини
  Загрузка...