Новини високих технологій
» » Статуси про маму і доньку, залишила рідний дім, цілком можуть стати кінцівкою літературного твору

Статуси про маму і доньку, залишила рідний дім, цілком можуть стати кінцівкою літературного твору

27-11-2016, 18:02
7 238
Сучасні жінки та дівчата отримали можливість виражати почуття, в яких не наважуються сказати один одному. В окремих випадках статуси про маму і доньку користувачі Глобальної мережі використовують для самовираження або як спосіб розповісти про свої образи або смутку. Але частіше статуси використовують як засіб передачі інформації.

Статуси подорослішала дочки

Найцікавіше і для мами, і для дочки починається після того, як дочка виростає з шкільної форми. Статуси про маму і доньку, додані «дорослими дівчатами», звільнилися від опіки вчителів, більше нагадують плітки або спробу самовиразитися:


Мами завжди плачуть, видаючи дочку заміж. Моя ж каже: «Нехай поплаче той, хто незабаром забере». Сказала мама: «Для сліз є три причини: весілля, народження і поминки. Всі інші випадки не привід». Я відчуваю почуття заздрості по відношенню тільки до однієї людини – це моя мама. Яка ж у неї донька-розумниця-красуня Дочка крутиться перед дзеркалом: «І кому-то ж така красуня попадеться». А мама відповідає: «Нагороди, Господи, терпінням і здоров'ям і дай йому сил» Багато вчорашні школярки, не встигнувши насолодитися свободою, майже відразу вступають у доросле життя, до якої не завжди готові. Статуси про маму і доньку – молоду маму більше схожі на «пробу пера», ніж на статуси.

Статус молодої мами (вчорашньої школярки)


Статуси про маму і доньку, залишила рідний дім, цілком можуть стати кінцівкою літературного твору: Маму відокремлюють від мене тисячі кілометрів, але вона вважає, що їй видніше. Ну і зір! Твоя маленька дочка вже доросла, мама! Якщо ти запитаєш, чого мені хочеться найбільше, я відповім: от би знову повернутися в ті дні, коли я розповідала тобі про свої успіхи, а ти захоплювалася! Тільки мама зможе пробачити і зрозуміти, тільки мама не засудить. Але ми, знаючи про це, не соромимося поранити її серце. Хочу повернутися в дитинство, хочу, щоб мама до себе пригорнула і сказала: «Не плач, донечка, все буде добре! Погане все пройде». Прокинулася. Лежу. Чекаю, поки мама приготує сніданок. І раптом згадую мама-то тепер я! Тільки мати візьме мене такою, яка я є, з усіма своїми слабкостями, достоїнствами і помилками. У мами в будинку завжди знайдеш затишок і тепло. Все більше років відділяє мене від дитинства, і чим старше я стаю, тим потрібніше мені мамині поради. Раніше мама вирішувала, що я повинна ходити, щоб виглядати добре. Тепер я раджу мамі, які речі носити, щоб виглядати добре. Я все віддам, аби мама була щасливою, а плакала від щастя. Від материнської любові ніколи не доведеться чекати зради. Тепер твоя доня виросла, мама Замість ковзанів у мене ключі від авто, замість фантиків – контрацептиви, замість купальника і чешок – високі підбори. Господи! Не за себе прошу, за матір Пішли їй гарного зятя.

Статус про доньку і маму зі змістом

Доросла дочка, для якої дитячі роки залишилися «в минулому житті», сама вже мати, і записи, залишені нею в соціальних мережах, представляють найбільший інтерес. Статус як носій глибокого сенсу – це відображення життєвої філософії жінки.


Мати – це єдиний чоловік, який не залишить дітей навіть тоді, коли піде на небо. Поки мама жива, її діти мають ангела-хранителя. Одна лише мама здатна на таке: зрозуміти причину дурних вчинків і пробачити образу. Тільки мати здатна захистити свою доньку. З нею не зрівняється кращим адвокатам. Її ерудиції позаздрить будь-прокурор. Деякі діти, виростаючи, забувають про матір, але мати ніколи не забуває про дітей! Статуси про матері – ласкаві звісточки від дітей. Кожній мамі слід пам'ятати: дочка незабаром почне слідувати не її порад, а прикладів. Бог створив матерів, тому що Він не може скрізь встигати. Коли я маленькою хворіла, поруч завжди була мама. Тепер я постійно біля неї. Чого я боюся найбільше? Побачити мамині сльози. Мені хотілося б, щоб дочка знайшла в собі сили поставити крапки там, де мене вистачило тільки на коми. Пробач, рідна, мене - свою недолугу дочку. Я твоїх порад не брала, а тепер за це плачу. Тільки тепер я зрозуміла, що маму треба слухатися завжди. Але багато чого сьогодні не виправити Ти мене виростила, ти про мене дбала, працюючи і вкладаючи в мене всі сили і душу. Тепер ти пенсіонерка, і сама потребуєш в турботі, а я докладу всіх зусиль для того, щоб твоя подальша життя була такою ж безтурботною, як моє безхмарне дитинство.
Дорослій стаєш тоді, коли в пам'яті телефону міняєш слово «мама» на «матуся». Сьогодні моє серце прискорено б'ється, коли чую ці три слова: «Мама шукала тебе». Можливо, я слабка і беззахисна. Але хай хоч хто-небудь посміє образити мою дитину!

Статуси про маму і двох дочок

«Бути матір'ю двох дочок – це таке щастя!» - це визнання було опубліковано в коментарях на одному з тематичних сайтів. – «Вони - як маленькі інопланетяни. Вони точно інші! Дуже важливо не переробляти їх «під себе», а насолоджуватися від того, що вони саме такі!». Тільки мама любить нас по-справжньому, але ми не завжди це розуміємо Коли ми подорослішали, наша мама почала боятися а раптом вона нам не потрібна? Давай не дозволимо їй так думати! Для матері ми – маленькі діти. Навіть якщо самі вже стали батьками.
Цікаво по темі
Статуси про настрій для правильного думки
Статуси про настрій для правильного думки
Що ж ще, як не стан душі, впливає на сприйняття оточуючих? Щоб всі розуміли, чи можна з вами вести бесіди в цей день чи ні, вибирайте відповідні
Статуси про поганих друзів, на жаль, не рідкість
Статуси про поганих друзів, на жаль, не рідкість
Розповідями про поганих друзів сьогодні складно когось здивувати. Статуси про поганих друзів, завдає душевний біль, – самі вражаючі.
Стервозний статус для тих, кому набридло мовчати
Стервозний статус для тих, кому набридло мовчати
Багато дівчата не приховують свою зухвалість навіть у соціальних мережах. День від дня в мережі Інтернет з'являються все нові і нові стервозні
Статуси про вагітність для соціальних мереж
Статуси про вагітність для соціальних мереж
Очікування народження малюка - це дивний стан, переповнене емоціями. Тому і самій жінці, і її рідним і близьким, неодмінно, потрібно розмістити
Статус про себе, кохану, зі змістом: добірка на всі випадки життя
Статус про себе, кохану, зі змістом: добірка на всі випадки життя
Не знаєте, який статус написати в соціальних мережах? Тоді ця стаття для вас. Веселі, зі змістом, про стервочек. Вибирайте на свій смак і настрій.
Найпопулярніші статуси в соціальних мережах як відображення внутрішнього світу людини
Найпопулярніші статуси в соціальних мережах як відображення внутрішнього світу людини
Найпопулярніші статуси серед користувачів. Які вони? Про що може розповісти статус? Що важливо знати, перш ніж поставити статус?