Новини високих технологій
» » Як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер: покрокові інструкції

Як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер: покрокові інструкції

11-12-2018, 10:37
230
Користувачі Android-смартфонів рідко стикаються з проблемами перенесення файлів з пристрою на ПК. Це пов'язано з різними системами, які базуються на простому файловому менеджері. У «яблучних» фанатів з цим питанням все набагато складніше. Як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер?

Для чого?

Навіщо розбиратися з тим, як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер? Незважаючи на те, що смартфони компанії випускають з великим об'ємом внутрішньої пам'яті, не всі користувачі можуть вміститися в неї. Багато стикаються з браком вільного простору. Звичайно, можна спробувати почистити кеш або видалити завантажені файли, які не потрібні, але найбільше місця зазвичай займають програми та фотографії. Програми бувають важливі для роботи, тому з ними складно розлучитися. А ось фотознімки періодично доводиться чистити.


Деякі фото можуть бути дорогі вашому серцю, тому їх краще зберегти на ПК, щоб ненароком не видаляти і не втратити. Потрібно розібратися, як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер.

Варіанти

Отже, перенести знімки можна різними способами. Наприклад, може знадобитися кабель. Різниця в методах може бути пов'язана з різними системами ПК: Windows або OS X. Також кабель знадобитися для синхронізації даних з iPhoto. Але багато користувачів хочуть знати, як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер без кабелю. Можна включати спеціальні програми, наприклад, iCloud. Нарешті, можна використовувати синхронізацію по Wi-Fi, але перш, ніж почати з нею працювати, доведеться підключити пристрій до ПК.

Робота з Windows

Для цього потрібен комп'ютер на відповідній системі, кабель для підключення і сам смартфон. Система відкриє вікно з автозапуском. Тут потрібно вибрати відповідний режим. Рекомендується вибирати «Відкрити пристрій для перегляду файлів».


Підключений смартфон також з'явиться в «Моєму комп'ютері». Його можна буде побачити в лівій колонці, у списку з відображеними розділами диска. Звідси також можна запустити «Айфон» в якості медіа-пристрою. Потрібно просто клікнути по ньому. До речі, він буде відображений під ім'ям, яке йому дали при першій налаштування в iTunes.
Клікнувши на іконці, ми потрапляємо у внутрішнє сховище пристрою. У ньому потрібно відшукати папки DCIM, яка зберігає фотознімки. Тепер потрібно знайти ті фото, який ви хочете зберегти на ПК, скопіювати їх в окрему папку на комп'ютері.

Робота з Windows 10

Як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер з Windows 10? Попередній спосіб не завжди дієвий. Іноді пристрій відмовляється працювати в якості файлового менеджера. Тому потрібно використовувати сторонні програми. Одна з таких є в Windows 10. Перед перенесенням фото потрібно переконатися, що на комп'ютері є програма iTunes. Далі потрібно підключити пристрій до комп'ютера. Після переходимо в «Пуск», на головній панелі знаходимо додаток «Фото». Воно відкриється, і перед користувачем з'являться всі синхронізовані зображення. У правому верхньому куті необхідно вибрати пункт «Імпортувати». Далі потрібно вибрати пристрій, який підключений по USB. У списку з'явиться «Айфон».
Тепер вибираємо ті фото, які потрібно зберегти в системі. Для цього можна виділити одне або кілька, а після натиснути кнопку «Продовжити». По завершенню всі поточні знімки можна буде знайти в системі.

Робота з OS X

Як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер? Можна використовувати програму «Захоплення зображення». Перед цим знову-таки потрібно підключити смартфон до ПК. Після цього комп'ютер самостійно запустить відповідну програму. У новому вікні з'являться всі знімки телефону. Потрібно буде вибрати ті, які потрібно зберегти на ПК. Можна просто перетягнути їх з додатка на робочий стіл, а потім відправити в потрібну папку.

Робота з iTunes

Як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер через Айтюнс»? Безпосередньо ця програма не передбачає роботу з фотознімками. В цьому випадку необхідно використовувати додаток Photo. Для його запуску не потрібні практично ніякі маніпуляції. Програма відкривається самостійно, після підключення смартфона.
У лівій частині вікна потрібно буде вибрати модель вашого iPhone. Далі потрібно вибрати фото, натиснути «Імпорт». Після цього потрібно буде дочекатися імпортування. У вкладці з останніми фото будуть знаходитися зображення, які ви перенесли.

Робота з iCloud

Для цього потрібно використовувати функцію «Фото iCloud». В цьому випадку система працює з синхронізацією даних. Для початку потрібно підготувати пристрій до цього процесу. Оновлюємо програмне забезпечення на смартфоні. Після налаштовуємо iCloud на кожному пристрої. Якщо ви використовуєте комп'ютер на базі Windows, то потрібно буде встановити цю програму на нього. Далі підключіть пристрій до Wi-Fi. Цей спосіб не вимагає використання кабелю USB. Тепер переходимо в налаштування смартфона. Тут потрібно включити відповідну функцію. Переходимо до аккаунту Apple ID, а далі до iCloud. В розділі з фото буде настройка і включення функції. Те ж саме необхідно зробити і з комп'ютерною версією.
Таким чином, всі нові фотографії буду моментально синхронізуватися з усіма пристроями, які підключені до цієї системи. Тому для перенесення нічого робити не потрібно. Досить буде запускати iCloud на ПК, чекати закінчення синхронізації, потім копіювати файли на комп'ютер.

Використання сторонніх програм

Всі вищеописані способи, так чи інакше задіяли знайомі для всіх користувачів Apple програми. Але можна встановлювати і сторонні програми. Наприклад, можна працювати з файловим менеджером iTools. Програма дозволяє швидко підключитися до системи «Айфона», а також переносити будь-які дані без будь-яких проблем. Можна використовувати і сторонні хмарні сервіси, наприклад, від Google. У цього сервісу також є можливість налаштувати синхронізацію фотографій. Після того, як ви зняли якийсь момент у житті, знімок відправляється в хмару Google Disk. Після цього можна зайти з будь-якого пристрою на свій аккаунт онлайн-сховища, потім отримати потрібні фото.

Проблеми

Як перенести фотографії з Iphone на комп'ютер, якщо він його не бачить? Це не найпоширеніша помилка. Але з нею легко впоратися. Потрібно подивитися, оновлено програмне забезпечення. Можливо, причина саме в несумісності версій. По-друге, може бути вимкнена функція «Довіряти комп'ютеру». Її треба включити під час підключення пристрою до ПК. Якщо нічого не допомагає, можливо, варто звернутися за допомогою в сервісний центр. А фото можна перенести за допомогою хмарних сховищ і iCloud.
Цікаво по темі
Як перекачати музику з iPhone на комп'ютер? Все просто!
Як перекачати музику з iPhone на комп'ютер? Все просто!
Є кілька способів, щоб перенести музику на комп'ютер. Наприклад, з допомогою iTunes або iTools. Ці способи поки неочевидні, тому у багатьох
Як перекинути контакти з андроїда на айфон: способи з покрокової інструкцією
Як перекинути контакти з андроїда на айфон: способи з покрокової інструкцією
При зміні смартфона кожному користувачеві доводиться переносити деякі дані зі старого телефону. У цій статті буде розказано, як перекинути контакти з
Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?
Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?
Досить-таки часто останнім часом у користувачів гаджетів Apple з'являється бажання випробувати якість роботи аналогів на базі операційної системи
Як зберегти контакти з iphone на комп'ютер і назад?
Як зберегти контакти з iphone на комп'ютер і назад?
Айфон - багатофункціональний пристрій. У даній статті буде розказано про те, як перенести з нього дані на комп'ютер і назад. Чи можна так зробити?
Як перенести контакти на iPhone з Nokia: поради
Як перенести контакти на iPhone з Nokia: поради
Перенесення контактів на iPhone з Nokia - справа проста. Особливо якщо знати, як саме діяти. У даній статті буде розказано про те, як перенести