Як вибрати світлодіодний ліхтар на акумуляторі: огляд ринку та відгуки про виробників

299 0 Новини високих технологій

Вибираєте світлодіодний ліхтар на акумуляторі, але не знаєте, на що звернути увагу при виборі? Тоді пропонуємо огляд кращих моделей, особливостей пристрою і рейтинг фірм виробників. Це допоможе зробити правильний вибір.

Особливості світлодіодного ліхтаря

Світлодіодний джерело світла може знадобитися тим, хто часто подорожує, працює або щось шукає в темному приміщенні. Важливо, щоб він був легким, але при цьому функціональним. Також варто звернути увагу на такі показники, як управління і якість пристрою. Він повинен бути яскравим, енергоефективним і не потребувати в частій зміні батарейок. Розглянемо переваги та основні характеристики світлодіодних ліхтарів на акумуляторі більш докладно.


Переваги освітлювальних приладів

Як вибрати світлодіодний ліхтар на акумуляторі: огляд ринку та відгуки про виробників
Потужні світлодіодні ліхтарі на акумуляторах володіють такими перевагами, як економія електрики і безперебійна робота до 100 годин. Світлодіод оснащений кристалами, завдяки чому якість роботи пристрою не падає, навіть якщо прилад часто вимикати і включати. До того ж освітлювальні прилади досить компактні, тому їх легко можна тримати в одній руці. Також є спеціальні пристосування, що дозволяють надягати ліхтар на голову, тоді і руки будуть вільними. Налобні світлодіодні ліхтарі на акумуляторах не реагують на перепади температур, тому легко працюють як на сонці, так і на сильному морозі. За допомогою сучасних технологій моделі мають різний кут світла. Прилади здатні випромінювати світло від 90 до 140 градусів. Моделі так і різняться між собою: з рівномірним потоком світла і вузьконаправленим.


В цілому, такий освітлювальний прилад є незамінним джерелом світла у важкодоступних місцях. До того ж значно спрощує процес пошуку і не вимагає додаткового догляду. Відрізняється надійністю, компактністю і тривалої безперебійною роботою.

Види ліхтарів і сфери використання

Як вибрати світлодіодний ліхтар на акумуляторі: огляд ринку та відгуки про виробників
Для того щоб визначитися з вибором світлодіодного ліхтаря на акумуляторі, варто знати, де і як він буде застосовуватися. Залежно від цього всі освітлювальні прилади можна поділити на кілька груп. Види світлодіодних ліхтарів, в залежності від сфери застосування:
 • Домашнє користування. Для застосування освітлювального приладу кожен день в домашніх умовах найчастіше вибираються компактні і ергономічні ліхтарі. Ними запасаються користувачі при частому відключенні електрики будинку, а також для проведення ремонтних робіт або прогулянок, наприклад, з собакою в темний час доби. Дальність світла такого приладу досягає 700 м. Працює апарат від батарейок, корпус найчастіше пластиковий або металевий.
 • Проведення пошуків. Це більш потужні ліхтарі з великим зарядом акумулятора, але дальність світла становить 250 м. Кут освітлення може змінюватися в залежності від наявності функцій в апараті. Корпус додатково захищений від попадання води, щоб можна було використовувати ліхтар незалежно від погодних умов.
 • Туризм. Для такої сфери діяльності найчастіше вибираються моделі, оснащені декількома режимами (близький і далекий світло). Світлодіодні кемпінгові ліхтарі на акумуляторах володіють високою потужністю і можуть носитися не тільки в руках, але і на лобі для зручності користування.
 • Полювання. Ліхтарі світлодіодні для полювання часто кріпляться до стовбура зброї. Вони використовуються при поганому освітленні, досить компактні, зручні і якісні.
 • Підводне полювання або туризм. Основною характеристикою такого освітлювального приладу є водонепроникність. Ліхтарі можуть працювати на глибині до 50 метрів. Використовуються в роботі не тільки при підводному плаванні, а також пожежниками, геологами та шахтарями.
 • Основні характеристики світлодіодного ліхтаря на акумуляторі

  Як вибрати світлодіодний ліхтар на акумуляторі: огляд ринку та відгуки про виробників
  Для того щоб зробити правильний вибір, варто ознайомитися з основними властивостями освітлювальних приладів.
  Основні характеристики ліхтарів:
 • Розмір. Цей показник є найважливішим при виборі світлодіодного ліхтаря на акумуляторі. Він залежить від того, як людина буде носити цей прилад: в руці або на голові. Є такі апарати, які мають розмір брелока, що є дуже зручним.
 • Міцність. Ліхтар, який використовується кожен день, повинен бути міцним і якісно працювати. В цій категорії немає бюджетних варіантів. Лінза повинна бути стійкою до подряпин, оскільки при щоденному використанні ударів або падіння приладу не уникнути.
 • Матеріал. Найчастіше ліхтарі роблять з анодованого в 3 ступеня алюмінію. Цей метал по своїм властивостям ідеально підходить для переносних освітлювальних приладів. Може використовуватися також титан або нержавіюча тканину, але такі ліхтарі значно важче. Незалежно від моделі компанії виробника, розміру або матеріалу виготовлення схеми світлодіодних ліхтарів на акумуляторах розділені на дві частини. Одна служить в якості зарядного пристрою, інша – забезпечує подачу світла.
 • Захист від вологи. У звичайних ліхтарів для полювання, туризму або домашнього застосування найменший показник захисту від вологи. Його можна використовувати під час дощу або промити прилад під водою. Є також моделі, які можна занурювати під воду до одного метра, але всього на півгодини. Найбільшим відсотком водонепроникності мають дайверські освітлювальні прилади.
 • Ударостійкість. Важливо, щоб при можливому падінні ліхтар не розсипався і не втратив своїх основних функцій. Це залежить від матеріалу виготовлення, а також різновиди лінзи. Налобні світлодіодні ліхтарі на акумуляторах з лінзою, які виготовлені в 95 % з алюмінію, мають високу ударостійкість.
 • Яскравість. Одна з важливих характеристик освітлювального приладу. Світло має бути яскравим, чітким, а його потужність залежить від сфери застосування. Для домашнього застосування підійде потужність світла в 120 люмен, для туризму чи полювання – 250 люмен, для підводного плавання – 500 люмен.
 • Як вибрати світлодіодний ліхтар?

  Як вибрати світлодіодний ліхтар на акумуляторі: огляд ринку та відгуки про виробників
  Визначившись з метою використання, а також параметрами освітлювального приладу, можна приступати до вибору відповідної моделі.
  Що врахувати при виборі освітлювального приладу?
 • якість освітлення – вимірюється в люменах (чим вище цей показник, тим яскравіше буде світити ліхтар);
 • термін роботи (особливо важливо врахувати при дальньому поході, коли потрібен безперебійний і тривало працюючий прилад);
 • довжина світлової хвилі, тобто наскільки метрів прилад буде освітлювати дорогу (потужні світлодіодні ліхтарі на акумуляторах здатні висвітлити відстань довжиною понад 750 м);
 • водонепроникність – показник залежить від сфери застосування приладу;
 • стійкість до подряпин і пошкоджень (залежить від матеріалу виготовлення та якості лінзи);
 • колір світла – спектр світлового випромінювання може бути світло-жовтого (теплий) або синім (холодний), що залежить від особистих переваг;
 • тривалість роботи акумулятора без підзарядки.
 • Фірми-виробники світлодіодних ліхтарів

  Як вибрати світлодіодний ліхтар на акумуляторі: огляд ринку та відгуки про виробників
  Знаючи основні характеристики та критерії вибору освітлювальних приладів, пропонуємо ознайомитися з найвідомішими фірмами виробниками ліхтарів.

  Світові бренди, які виробляють найкращі світлодіодні ліхтарі:
 • Fenix (Китай) – відносно молода компанія, яка займається виробництвом налобних світлодіодних ліхтарів на акумуляторі і звичайних приладів для щоденного застосування всього 14 років. Китайські розробники випускають якісні товари з хорошими характеристиками, які використовуються туристами, мисливцями, науковими діячами і військовими підрозділами.
 • Nitecore (Китай) – апарати характеризуються високою якістю (яскравість світла до 35 тис. люмен), компактністю, водонепроникністю, але лінза недостатньо захищена від ударів і подряпин.
 • Black Diamond (США) – є налобні і переносні моделі, які відрізняються функціональністю, довговічністю, високою потужністю, компактністю, максимальним захистом від вологи і надійністю.
 • Petzl (Франція) – ліхтарі для дослідників, рятувальників і спортсменів. Вони прості в управлінні, зручні, компактні, з потужним акумулятором, мають кілька режимів (у тому числі і для нічного бачення).
 • TrustFire (США) – антиударні і вологостійкі туристичні освітлювальні прилади. Дальність освітлення досягає до 15 км, а потужність 45 тис. люмен.
 • Olight (США) – освітлювальні прилади «преміум класу». Відрізняються незвичайним дизайном, високою оптикою, цільним металевим корпусом, високим функціоналом, простотою в управлінні і безліччю аксесуарів.
 • LED LENSER (Німеччина) – фірма, яка випускає найпопулярніші ліхтарі у світі. Ліхтарі пило - та вологостійкі, мають кілька опцій і програм, можуть кріпитися на пояс або лоб, потужні і яскраві. Компанія виготовляє найкращі світлодіодні кемпінгові ліхтарі на акумуляторах.
 • Armytek (Канада) – високотехнологічні освітлювальні прилади, які відрізняються високим і різноманітним функціоналом, що задовольнить будь-які потреби. Гарантія 10 років.
 • Кращі моделі світлодіодних ліхтарів

  Як вибрати світлодіодний ліхтар на акумуляторі: огляд ринку та відгуки про виробників
  Розглянемо популярні моделі світлодіодних ліхтарів, які не тільки часто вибираються користувачі для застосування в різних цілях, але і рекомендуються експертами.
  Популярні моделі світлодіодних ліхтарів:
 • Olight i3S EOS 0 (вага 11 м) – може працювати без підзарядки від 35 хвилин до години. Вартість від 15 тис. рублів.
 • Fenix E05 (125 м) – працює в максимальному режимі годину, в мінімальному – більше 14 годин. Вартість від 1300 рублів.
 • Petzl Tikka XP – налобний світлодіодний ліхтар на акумуляторах з лінзою. Тривалість роботи до 100 годин.
 • Fenix PD25 (47 г) – працює до 100 годин. Вартість від 3700 рублів.
 • Також клієнти вибирають такі міні моделі як Zebralight SC52 Fenix LD09 Eagletac D25A Clicky, Surefire P2X Fury, Fenix PD35 Olight S30R II Baton і налобні варіанти: Nite Ize Inova STS, Snow Peak Snowminer, Princeton Tec Corona і Fenix HP25.

  Популярі новини
  Загрузка...