Як приховати номер на "Андроїд": методи, утиліти

1202 0 Новини високих технологій

Іноді може виникнути ситуація, коли потрібно приховати номер на android-пристрої. Тут мова йде про розіграшах, співбесідах, звернення в якісь сервіси або служби і т. п. Деякі намагаються всіляко позбутися шляхів відстеження. Загалом, сценаріїв багато, а результат один – приховати номер на «Андроїд». Розробники в останніх версіях платформи врахували побажання користувачів і передбачили штатні засоби для виконання цієї процедури. Крім того, на «Гугл Плее» є маса сторонніх додатків, які дозволяють приховати номер на «Андроїд» при дзвінку. Останні, щоправда, трапляються не завжди з якісним кодом, але тямущих утиліт все ж вистачає.


Отже, спробуємо розібратися, як приховати номер на «Андроїд», які кроки для цього необхідно зробити, і зробити це максимально безболісно, як для користувача, так і для його смартфона. Спочатку розглянемо варіант зі штатним функціоналом, а після - сторонні програми.

Штатні засоби

Розберемося, як приховати номер на «Андроїд» 6.0 за допомогою класичного меню. В інших версіях платформи принцип такий же, але позначення пунктів може незначно відрізнятися. Тим більше заблукати там досить складно, так що приступимо.
Як приховати номер на "Андроїд": методи, утиліти
 • Відкриваємо «Налаштування» або з іконки, або з висувається панелі.
 • Далі переходимо в розділ «Налаштування виклику».
 • Потім вибираємо пункт «Додаткові параметри».
 • Потім відкриваємо підпункт «Визначник номера».
 • Клікаємо на «Приховувати номер» і готово.
 • Після цього телефон повинен задуматися на деякий час, після чого може з'явиться віконце оповіщення про те, що нові налаштування виступили в силу. Якщо приховати номер на «Андроїд» таким чином, то абонент на тому кінці дроту не тільки не побачить хто йому дзвонив, але і буде отримувати анонімні СМС і повідомлення оператора мережі про доступність або недоступність.


  Даний спосіб може іноді давати збої і при цьому висвічувати ваш реальний номер, але тут здебільшого вина стільникового оператора, а не платформи. До того ж таких дуже мало.

  Комбінація цифр

  Можна також скористатися певною цифровою комбінацією, якщо ви хочете абсолютно безкоштовно приховати номер на android-пристрої. Цей варіант жодним чином не залежить від вашого стільникового оператора і працює на всіх гаджетах під управлінням платформи Android.
  Як приховати номер на "Андроїд": методи, утиліти
 • Виберіть зі списку контактів номер, на який збираєтеся зателефонувати.
 • Потім натисніть на пункт «Редагувати/змінити номер».
 • Після чого введіть комбінацію #31# безпосередньо перед номером і міжнародним кодом.
 • Наприклад, ви збираєтеся анонімно подзвонити абоненту з номером телефону 98981131 78. Кінцевий варіант буде виглядати наступним чином – #31#9898113178. Користувач на тому кінці отримає повідомлення «Номер прихований» або Unknown.

  Сторонні додатки

  Як вже говорилося вище, Гугл Плее» ставок-гати утиліт такого плану. Але найбільшою популярністю користуються дві програми – Try-Out і Hide Caller ID. Вони прості, зрозумілі і мають масу позитивних відгуків від споживачів. Розглянемо їх детальніше.

  Try-Out

  Це додаток стабільно працює з усіма вітчизняними операторами зв'язку і таких проблем, як у випадку зі штатними засобами, тут немає. Програма надійно захищає ваш особистий номер, і абонент на тому кінці дроту завжди буде отримувати повідомлення про прихований дзвінок.
  Як приховати номер на "Андроїд": методи, утиліти
  Поширюється утиліта абсолютно безкоштовно, але з деякими обмеженнями. Ви можете скористатися всіма можливостями програми тільки за перших 10 дзвінках, а далі доведеться або купувати ключ, або відмовлятися від нього. Після установки програма відразу запропонує вам приховати номер, а при необхідності виконати ряд інших процедур: поміняти міжнародний код, країну або занести якихось абонентів у чорний список. Користувачі суцільно позитивно відгукуються про це додатку, але деякі нарікають на кострубату україномовну локалізацію. Але це не критично, бо як розібратися з програмою може споживач будь-якого рівня навіть на англійській мові.

  Hide Caller ID

  Дана утиліта відмінно приховує особисті номери і її робота також не залежить від поточного стільникового оператора. Принаймні, з маститою трійкою – МТС, «Мегафон» і «Білайн», вона стабільно працює і не допускає проколів.
  Як приховати номер на "Андроїд": методи, утиліти
  Крім того, програма може приховати всі номери в телефонній книзі від сторонніх очей і заблокувати якийсь конкретний номер на вхідні виклики. Також є захист від дітей, яка перешкоджає випадковому дозвону, якщо ваш телефон опинився у руках дитини. Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий, простий і з ним розбереться навіть новачок у цій справі, незважаючи на відсутність російськомовної локалізації. До того ж меню можна включити майстра-помічника, який проведе з основного функціоналу програми і підкаже в складних ситуаціях. Утиліта поширюється по платної і безкоштовної ліцензії. У першому випадку ніяких обмежень немає, а в другому присутній тільки можливість заборони показу вашого номера іншим абонентам. Реклами немає ні в першому, ні в другому випадку.

  Популярі новини
  Загрузка...