Радіостанції Волгограда: повний список

134 0 Новини високих технологій

Радіостанцій у Волгограді мовить чимало. Вони то відкриваються, то закриваються, то змінюють частоти. Щоб бути в курсі, на якій частоті слухати улюблену станцію в місті-герої, прочитайте цей матеріал. Відзначимо, що на момент його написання список радіостанцій Волгограда складається з двадцяти восьми пунктів.

Радіостанції Волгограда: повний список

«Орфей», 7133 УКХ

Ця радіостанція Волгограда не так давно з'явилася в ефірі, та ще й в діапазоні частот УКХ. Але вона припаде до смаку всім любителям класичної музики різноманітних стилів: від симфоній до джазу.

«Волгоград-24», 934 FM

Це свого роду радиоверсия однойменного інформаційного телеканалу. На цій станції часто лунають новини, бардівська музика, романси, шансон і навіть народні пісні.


Радіо «СВІТ Волгоград», 939 FM

Це радіостанція у Волгограді на частоті 939 FM теж з'явилася кілька років тому в FM-діапазоні і відразу ж полюбилася тисячам жителів. На ній звучать російські хіти останніх двох десятиліть, випуски новин і є програма "Час для вас", в якій можна передати привіт рідним і близьким, замовити улюблений трек.

«Радіо 7 на семи пагорбах», 949 FM

В ефірі цієї радіостанції Волгограда віддають перевагу західним хітам (з 70-х років і до теперішнього часу). Редактори роблять цікаві ТОП-7 збірки на найрізноманітніші теми, до того ж, у дні народження відомих виконавців, весь день крутять їх хіти. Наприклад, кожен рік 16 серпня в ефірі розповідають про співачці Мадонні і щогодини ставлять її найвідоміші пісні.


Радіо «Маяк», 953 FM

Ця радіостанція не потребує представлення. Її позивні ("Не чутні в саду навіть шерехи") знає, мабуть, кожен. В ефірі звучать вітчизняні і західні хіти останніх кількох місяців та багато-багато говорять. Причому, як правило, відомі ведучі, такі, як Сергій Стіллавін, Рита Митрофанова, Євген Стаховський і багато інших.

«Дитяче Радіо», 957 FM

Перша і єдина дитяча радіостанція Росії з недавнього часу мовить і в Волгограді. Ефір складається з дитячих пісень, вистав, пізнавально-розвиваючих та розважальних програм і рубрик, інформаційно-просвітницьких передач для батьків. Причому мовлення будується з тимчасовим блокам, наприклад, програми для дорослих включають ввечері, а вранці – для дошкільнят.

Love Radio, 961 FM

Ця радіостанція, заснована Ігорем Крутим, крутить романтичні пісні про кохання круглі добу. Аудиторія слухачів від дванадцяти років і старше.

Радіо «Комсомольская Правда», 965 FM

Це інформаційно-розмовне радіо. Музику на ньому не послухати, зате оперативно готуються журналістами новини, виходять там регулярно. За рахунок того, що редакції однойменної газети є майже по всій Росії, в ефірі звучить інформація про все на світі.
Радіостанції Волгограда: повний список

«Наше Радіо», 972 FM

Ця радіостанція у Волгограді з'явилася порівняно недавно, але щільно увійшла в список улюблених у місцевого населення. Транслює вона так званий пострадянський російський рок: «Король і шут», «Чайф», «Сплін», «Бі-2» і т. п.

«Радіо Дача», 976 FM

В ефірі цієї станції звучить тільки російська музика, причому йдуть упереміж як ретро-хіти, так і сучасні композиції. Для слухачів є безліч різних розважальних програм в дусі "Пісні року", "Гарячої десятки" і "Музичних привітань".

«Радіо Росії», 983 FM

Ця станція відома так само, як і "Маяк". В ефірі багато розмовних програм, новин і музики минулого століття.

Радіо NRJ, 988 FM

Це дуже молодіжна радіостанція, яка крутить сучасні світові хіти, нові релізи зарубіжних виконавців і мікси крутих діджеїв. В ефірі ENERGY багато розважально-інтерактивних програм. Найвідоміша з них – ранкове шоу Black2White.

Радіо Maximum, 992 FM

Радіо "Максимум" крутить тільки рок-музику. Причому як досить м'яку, так і конкретний важкий неформат в дусі легендарних Rammstein.

«Радіо Шансон», 100 FM

Ця радіостанція у Волгограді стала віщати в квітні 2018 року. Що звучить в ефірі, зрозуміло з назви. Також місцеві жителі можуть почути випуски новин і програму з передачею привітів.

Радіо «Європа Плюс», 1006 FM

Одна з найстаріших і улюблених станцій Росії, яка завжди йде в ногу з часом. В ефірі тільки якісна закордонна і вітчизняна поп-музика, багато інтерактиву та подарунків для слухачів. І, зрозуміло, легендарний хіт-парад "Еврохит ТОП-40" з Олексієм Мануйловым.

Радіо «Ехо Москви», 1011 FM

Ця радіостанція Волгограда на хвилі 1011 FM має інформаційно-розмовна формат. В ефірі багато аналітичних програм та інтерв'ю з відомими й не дуже волгоградцами.

Радіо «Волгоград FM», 1015 FM

Радіостанції Волгограда: повний список
Це повністю місцева молодіжна станція, в ефірі якої звучать сучасні хіти та багато інтерактивно-розважальних програм. Багато хто порівнює її з "Європою Плюс", але з регіональним колоритом. Найпопулярніша програма – ранкове шоу "Три! Чотири!".

Радіо «Нова Хвиля», 102 FM

Це теж повністю місцева станція, яка схожа за форматом з "Волгоград FM", але цільова аудиторія цієї радіостанції в Волгограді більш зріла. У студію запрошують для бесіди відомих персон, у тому числі приїжджих зірок.

Радіо «Ретро FM», 1026 FM

Назва цієї станції теж гучномовний. В ефірі лунають хіти минулого століття: від "Самоцвітів" до "Бітлз".

«Авторадіо», 1031 FM

Станція для тих, хто за кермом. Багато розважального контенту і перевірених часом пісень.

«Дорожнє радіо», 1036 FM

Ця станція – прямий конкурент "Авторадіо". Кому, що більше до душі – справа смаку.

«Нове радіо», 104 FM

Основний контент – російська поп-музика нашого часу. Свого роду відповідь "Російському радіо".

Радіо «Гумор FM», 1045 FM

На цій частоті багато жартів, вистав та витягів з гумористичних шоу, починаючи з "Аншлагу" та закінчуючи "Камеді Вумен".

Радіо «Супутник», 1051 FM

Ще одна суто волгоградська станція, в її ефірі-російські та світові хіти, причому, як правило, романтичні і не настільки вже сучасні. Людям за 30 доведеться по душі.

«Русское радио», 1056 FM

Радіостанції Волгограда: повний список
Ще одне з найстаріших радіо країни. В ефірі лише сучасна вітчизняна поп-музика, легендарні програми "Стіл замовлень" і "Золотий грамофон".

Радіо «Спорт FM», 106 FM

Теж молода станція для волгоградців. Для слухачів в ефірі організують прямі трансляції найважливіших спортивних змагань, а також передачі спортивної тематики і наближеною до неї.

Радіо «Книга», 1064 FM

В ефірі цієї станції звучать фрагменти найвидатніших творів планети, інструментальна музика та багато говорять про літературу. Загалом, радіо для інтелектуалів, які люблять читати.

Радіо «Вести FM», 1068 FM

Радиоверсия телеканалу "Вести" – новини з ранку і до ночі. Плюс безліч аналітичних програм з запрошеними експертами.

Популярі новини
Загрузка...