Конфедерація Незалежних Систем у всесвіті "Зоряні війни"

79 0 Новини високих технологій

Конфедерація Незалежних Систем є державним утворенням, яке стало причиною Війни Клонів. Підстава держави повстанцями мало явні причини. Про них і короткої історії цього союзу можна прочитати в даній статті.

Передумови до створення формування

Республіка довгий час перед Війнами Клонів не чула голосів своїх громадян. Галактичний Рада мала внутрішні формування і приймав закони за своїми переконаннями. Корупція зростала, оподаткування далеких торгових шляхів засмутило гільдії, поширювали товари.
Конфедерація Незалежних Систем у всесвіті "Зоряні війни"
Бюрократія досягла свого межі, а Битва за Набу тільки посилила сепаратистські настрої в суспільстві. Багато планети і цілі системи бажали вийти зі складу Республіки, але сталося це з появою сильного лідера. Ним став граф Дуку, який раніше складався в Ордені джедаїв. Він заявив всім свою позицію і почав об'єднувати навколо себе союзи планет з їх військовою потужністю. Наявність у складі Конфедерації Незалежних Систем організацій за типом Корпоративний Альянс і Техносоюз говорить про погану ситуацію в Республіці.


Початок конфлікту

Утворене держава грунтується сили на армії дроїд. Торгова Федерація таємно збільшувала кількість клонів після конфлікту на Набу, тим самим надавши величезні сили для повстанців, незважаючи на наказ Республіки скоротити їх кількість. Граф Дуку накопичував сили на Корусанте, а під його личиною переховувався Дарт Тиранус.
Конфедерація Незалежних Систем у всесвіті "Зоряні війни"
До нього приєднувалися нові системи, кількість бойових дронів зростало завдяки допомозі союзних корпорацій. Їх напад повинно було стати несподіваним, але Обі-Ван Кенобі розкриває присутність повстанців на Джеонозисе в ході переслідування Джанго Фетта. Джедай устигає послати сигнал Палпатину і своєму учневі Энакину Скайуокеру. Раптово його атакували, а на допомогу прийшла Падме з юним джедаєм. Вони довго відбивалися, але потрапили в полон. Їм присудили смерть на арені за законами Конфедерації Незалежних Систем. Положення виправив прибуття Мейса Вінду і цілої армії джедаїв. У тривалій битві позначилося чисельну перевагу повстанців. Незабаром кількість бійців Республіки скоротилося до двох десятків.


Продовження історії

У всесвіті «Зоряних воєн» Конфедерація Незалежних Систем була розкрита в ході вищеописаних подій. Героїв врятувало прибуття магістра Йоди з армією канонерок LAAT/i. Три наступні роки йшла кровопролитна війна між двома потужними формуваннями. Спочатку бойових дій КНС здобувала безліч перемог. На їх стороні було чимало героїв, в тому числі Дурдж і Асажж Вентресс, які вважали війну правим справою.
Конфедерація Незалежних Систем у всесвіті "Зоряні війни"
Вони не здогадувалися, що діями графа Дуку управляє Дарт Сидиус під личиною Верховного канцлера Палпатіна. Вся війна переслідувала мету захоплення влади в Галактиці. Республіка змогла зібратися з силами і перехопити ініціативу. Сили держави взяли в облогу Зовнішнє Кільце. Генерал Грівус в той момент вже відзначився жорстокістю, але його план нападу на Внутрішнє Кільце ледь не привів до перемоги. Республіка завдала удару, в ході боїв загинули провідники військ КНС. Республіка заново починає облогу трьох ключових планет, а кораблі Конфедерації Незалежних Систем штурмують Кашиик. Останнім маневром був захоплення Верховного канцлера, ініційований генералом Грівусом, але в цей момент прийшло повідомлення про смерть Дуку.

Закінчення боїв

На боці Конфедерації Незалежних Систем тактичний супердроид був лише одним з багатьох потужних гармат. У цей список можна додати «Темний жнець» або «Зловісний», але в результаті їх зазнали поразки. Дарт Сидиус одноосібно керував війною з двох сторін. Він вибирав точки зіткнення і сторону переможця. Все поле бою було однією шахівницею в його руках. Конфедерація була приречена ще в момент початку бойових дій.
Конфедерація Незалежних Систем у всесвіті "Зоряні війни"
Палпатін повинен був зміцнити владу в Галактичному Раді до максимуму. Він представляв сторону Республіки, доводячи свою перевагу. У таких рейдах Энакин Скайвокер і Обі-Ван Кенобі відзначилися своїм внеском у перемогу Республіки. Повне знищення сепаратистів довелося вже на часи Дарта Вейдера. Він особисто розправився з пішаками майбутнього Імператора. Система одноосібної влади в КНС стала спадщиною для держави Дарта Сідіуса. «Зірка смерті» розроблялася ще в момент Війни Клонів, і всі креслення перейшли під владу інженерів Галактичної Імперії.

Популярі новини
Загрузка...