Танос з рукавичкою нескінченності: огляд і фото

408 0 Новини високих технологій

Рукавичку створив Танос, тому вона так називається. Але взагалі історія дуже довга. Треба сказати, що всі ці камені мають дуже різними властивостями, якщо хтось забере собі всі 6 каменів і буде одночасно їх використовувати, стане всемогутнім. Іноді можна побачити сьомий камінь у деяких кросоверах. Щоб використовувати камені одночасно, і була створена Рукавичка Нескінченності.

Танос з рукавичкою нескінченності: огляд і фото

Створення Таноса

Його створив Джим Старлін. Дія відбувалася ще в далекому 73 році, коли був випущений комікс. Танос, Рукавичка Нескінченності, стали персонажами цього коміксу. Джим взяв ім'я Таноса, це грецький бог смерті. Греки описували його як юнака з крилами, а серце у нього залізне. Всі боги люблять дари, а Танос не любить. Живе він окремо від богів. Танос схожий на свого прототипу, у нього є надможливості. Треба сказати, що ідея створення Таноса з'явилася у Джима ще після армії. Потім вже він почав працювати в "Марвеле", і йому зробили пропозицію, щоб він випустив комікс про Залізної людини. Таким чином він вписав в коміксі свого героя.


Нікому невідомо, чому Танос є мутантам. Таким ось він народився. Титани воювали з Девиантами, якимось чином ген останніх з'явився в ДНК героя. Тому персонаж виглядає не так, як його родичі. Будучи ще зовсім юним, він ні з ким не спілкувався, тільки з братом. Він цікавився смертю, і нарешті, знайшов собі даму серця - Леді Смерть. Він жадав могутності, для цього почав вчитися всього, чого можна, вивчав науки, магію і так далі. Титани називається так за ім'ям своєї планети, яка є супутником Сатурна, але взагалі-то вони належать до раси Вічних.

Геноцид

Треба сказати, що на ту пору планета щосили відчувала брак ресурсів. Танос подумав, що треба б зменшити якимось чином популяцію жителів, і запропонував, щоб половину з них знищили. Невідомо, чи було б так краще чи ні, але його оголосили божевільним. Можливо, що він був правий, тому що планету спустошили. Титани почали вимирати, а Танос зрозумів, що він був правий. Щоб справити на даму серця враження, він влаштував атомне бомбардування, після чого фактично всі Титани загинули. Є така область простору, яка носить назву Святилище. Танос зміг домогтися того, щоб її контролювати разом з іншими воєначальниками.


Діти Таноса

Він вирішив нести свої ідеї в маси і вирушив на планету Зен-Хобери. Там Танос, оскільки йому ніхто не заважав, використовував пропозицію, яка відкинули його співвітчизники. Він зустрів Гамору, вона була маленькою дівчинкою, не побоялася його, була дуже сміливою.
Танос з рукавичкою нескінченності: огляд і фото
Він обдарував дівчисько клинком, ніж відвернув її увагу від знищення її народу, а потім став її виховувати. Також він узяв собі на виховання Небулу, проте татко вийшов з нього досить дивний. Він хотів, щоб дівчата стали вбивцями, були йому вірні. Танос забрав собі ще деяких дітей, які згодом стали членами Чорного ордена.

Космічний куб і камені нескінченності

Дізнавшись, що на Землі знаходиться Космічний куб, який дає неймовірну міць, Танос хотів роздобути собі цю річ. Хоча він і звертає на себе увагу Леді Смерть, але Месники зуміли перемогти лиходія і нейтралізувати небезпечний куб.
Тепер він хоче зробить особливе зброю, яка може знищити будь-яку зірку або все відразу. Для цього йому потрібні Камені нескінченності, Рукавичка Таноса, власне, складається з цих каменів, їх 6 штук.
Танос з рукавичкою нескінченності: огляд і фото
Камені виглядають як овали і являють собою властивості буття. Ось опис каменів:
 • Душі. Розумний камінь, живиться душами. Може викрасти будь-яку душу, полагодити її, змінити. При цьому абсолютно не важливо, буде це душа живого або мерця. Крім того, камінь може переправити свого власника в кишенькову Всесвіт.
 • Сили. Якщо десь колись була або буде сила, енергія, то камінь забере їх. Він може дати харчування іншим камінню, а також підсилити всі застосовувані ними ефекти, якщо власник використовує камінь. Також при використанні "Майнкрафте" він може викликати блискавку. Чим сильніше камінь, тим сильніше блискавка.
 • Часу. Можна зробити з часом все, що завгодно. Заглянути в минуле, майбутнє, маніпулювати цим. Можна навіть влаштувати якого-небудь світу петлю часу. Будь-який об'єкт, будь-яка істота може постаріти чи стати юним. У грі він може принести в поточне вимірювання на який-небудь спавн.
 • Простору. Власник може знаходитися в будь-якому просторі. Навіть якщо це космос, навіть якщо це десь під землею, під водою. Також можна переміщати не тільки себе, але і кого завгодно.
 • Реальності. Якщо власник щось хоче, то камінь здійснить це бажання, навіть якщо бажання не сумісне з будь-якими законами. Також камінь може викликати пошкодження досить серйозні. У грі застосовується для того, щоб прибрати креатив-режиму.
 • Розуму. Власник читає думки, проникає в сни кого завгодно.
 • Сьомий камінь, Его. Коли-то каміння взяли і злилися воєдино, утворилося істота, яке називалося Немезида. Її свідомість залишилося в цьому камені, і якщо злити його з іншими, то він знову стане Немезідою. Можна володіти будь-яким виміром.
 • Пошук

  Коли Танос зрозумів, що представляють собою камені, він пішов їх шукати. Першим йому попався Камінь Розуму. Потім він здійснив операцію з Локі, щоб роздобути ще один камінь. Він надав своєму союзнику могутню армію і скіпетр, де знаходився Камінь розуму. Тим не менш Локі перемогли, а Гідра захопила скіпетр.
  Гідра була створена ще при нацистському режимі, і вона призначалася для розробки зброї. У Гідри своя місія - завоювання світу. Також нацисти займалися розробками окультного властивості. Танос продовжував шукати Сферу, тобто контейнер, в якому перебував один із Каменів. Її спеціально створили для стримування їх сили, а так як Сфера може знищити все і вся, її сховали. Місцем зберігання стала підводна гробниця, яка виходить на поверхню лише один раз на 300 років. Невдовзі союзники Таноса виявили Сферу і спробували її добути. Однак Квилл заволодів цим Каменем і хотів його продати. Слідом за ним була надіслана Гамора. Танос навіть не здогадався, що Гамора чудово пам'ятає, як він знущався над нею і над її побратимами, вона вирішила використовувати Сферу самостійно. Таким чином Сфера дісталася Вартових Галактики, але союзники Таноса, Ронан Обвинувач і Небула, стягнули її у них. А виявилося, що там дійсно знаходиться Камінь Нескінченності, і Ронан вирішив, що Танос йому більше не потрібен. Коли Танос усвідомив зрада, він прийшов в лють. Ронан був воєначальником, він хотів направити силу Каменя на знищення Ксандара і його жителів. Небула теж прекрасно пам'ятала жах, який Танос змусив її пережити, тому вона встала на сторону Ронана Обвинувача.

  Виготовлення Рукавички

  Танос зрозумів, що його зрадили. І ніякого прогресу з отримання таких Каменів Нескінченності не виходило. Таким чином він вирішив, що краще зайнятися всім особисто.Він вирішив придумати якесь спорядження, щоб всі Камені туди вмістилися. На Нидавеллире він виявив гномів, яких змусив виготовити собі Рукавичку нескінченності.
  Танос з рукавичкою нескінченності: огляд і фото
  Обіцяючи правителю гномів, що він їх не чіпатиме, якщо вони зроблять Рукавичку, Танос їх обдурив: забрав Рукавичку, а потім знищив всіх гномів. Він вирішив, що тепер він всемогутній, неодмінно всіх переможе. Тепер йому залишалося тільки йти за Сферою. Таким чином Танос націлився на Ксандар. В результаті жителі загинули, а Танос отримав ще один Камінь.

  Тессеракт і Колекціонер

  У Тессеракте містився Камінь Простору. Танос вистежив корабель, де асгардцы, які змогли залишитися в живих після Рагнарека, шукали собі новий притулок. Танос всіх їх повбивав, але вирішив, що Тор повинен віддати йому цю річ. Забравши камінь, він підірвав судно і відправився до Колекціонера.
  Цього товариша насправді звуть Танелиир Тиван. Просто його називають Колекціонером, тому що він обожнює збирати всякі різні артефакти. І чого у нього тільки немає! Коли асгардцы прибутку до нього, щоб віддати йому на зберігання один з Каменів, то він з'ясував, якою силою вони володіють, захотів отримати їх все собі. Гамора принесла Колекціонеру Сферу, щоб він зберігав його, бо думала, що він набагато кращий господар, ніж Танос. В результаті Сыера назад повернулася до Таносу. Гамора вдарила свого батька клинком, але коли він став помирати, вона заплакала. Виявилося, що це Камінь Реальності створив ілюзію. Також він забрав свою дочку, після чого використовував телепорт.

  Загибель Гаморы

  Хоча Гамора знала, де знаходиться Камінь душі, але не сказала про це Таносу, а Небула була полонена, після чого її катували. Побачивши її в такому стані, Гамора розповіла Таносу про Камінь, який перебував на Вормире. Там вони побачили Зберігача каменю, той їм сказав, що Камінь отримати просто так не можна. Можна лише поміняти його на душу, але не просто істоти, а коханого. Гамора вважала, що у Таноса такої істоти не знайдеться, але він дійсно любив її, хоча Камінь був для нього набагато важливіше. Коли Ганора загинула, він застосував Камінь на Рукавичку Нескінченності.

  Битви

  Рукавичка Таноса і Месники зіткнулися спочатку, коли перша ще не була завершена. Танос відправився на Титан, де зустрів Месників і Вартових Галактики, також Доктора Стрэнджа, який володів Каменем Часу. Він спробував розповісти йому про свою теорію перенаселеності і так далі, але Доктор Стрендж його не зрозумів. Вони стали боротися, Таноса знерухомили, стягнули практично рукавичку, однак Квилл зрозумів, що Гамора померла, і спробував убити Таноса, внаслідок чого той зміг вирватися, а також вирішив убити Залізної людини. Доктор Стрендж вирішив віддати йому Камінь в обмін на життя одного. На Ваканде перебував Віжен. Колись Альтрон вирішив зробити собі нове тіло, для цього створив андроїда, це і був Віжен. Хоча героїв було дуже багато, у Таноса були Камені, та він відбивався від атак з легкістю.

  Мод

  Мод на Рукавичку Таноса дозволить керувати силами Нескінченності. Щоб завантажити мод, потрібно набрати в пошуковому рядку відповідний запит, після чого вам буде надано декілька сайтів, де ви можете завантажити мод. Називається він Infinity Gauntlet Mod. Убийте всіх, хто стоїть на вашому шляху, швидко телепортируйтесь. Візьміть собі Рукавичку Таноса. "Війна нескінченності" - фільм, який розповідає про Рукавичці. Афішу можна побачити нижче.
  Танос з рукавичкою нескінченності: огляд і фото
  Далі на фото представлений Танос у фільмі. Однак потрібно мати на увазі дуже важливі речі, які потрібно обов'язково запам'ятати.
 • По-перше, гравцеві буде потрібно Minecraft Forge. Слід завантажити це додаток, теж мод, воно є досить корисним. Призначене для того, щоб працювали інші моди.
 • По-друге, потрібно завантажити на сайті мод на Майнкрафт. Рукавичка Таноса неодмінно опиниться у вашого персонажа! Інформація завантажується в архіві.
 • Вам знадобиться шлях, який знаходиться на диску с в папці користувача. там ви повинні знайти appdata, потім roaming, папку Майнкрафта, і папку з модами.
 • Все що було у вас в архіві, потрібно перетягнути саме туди. Тільки тоді ваш мод запрацює.
 • Танос з рукавичкою нескінченності: огляд і фото
  Зберіть всі 6 дорогоцінного каміння, золоті злитки і алмаз, створіть Рукавички Нескінченності і дізнайтеся справжню силу Каменів.

  Особливості

 • Рукавички Нескінченності містять сили всіх коштовних каменів. Вам потрібно буде натиснути кнопку «Змінити режим ручного управління», щоб поміняти здатність Каменя (за умовчанням - C).
 • У кожного Каменю тепер є нові властивості, які можуть бути активовані тільки при використанні правої кнопки миші. Ви повинні використовувати Рукавички, щоб використовувати здібності. Зверніть увагу: треба утримувати праву кнопку миші, тоді зможете використовувати здатність Рукавички замість стандартної здібності Каменів.
 • Рукавичка буде блимати, коли будуть використовувати її здатність замість стандартної здібності Каменю. Деяким здібностям може знадобитися більше часу.
 • Створення

  Танос з рукавичкою нескінченності: огляд і фото
  Як тільки у вас буде 5 Каменів, алмаз і 2 золоті зливки, ви можете виготовити Рукавичку Таноса з Камінням Нескінченності. Дивіться відео (вище), щоб зрозуміти, як це зробити. Поміщаємо в комірки для створення, нижче можна подивитися малюнок.
  Танос з рукавичкою нескінченності: огляд і фото
  Треба розмістити в такому порядку:
 • Перший горизонтальний ряд – жовтий, синій, фіолетовий.
 • Другий – червоний, алмаз, помаранчевий.
 • Третій – золото, зелений, золото.
 • Популярі новини
  Загрузка...