Машини-лоурайдери з «ДТА»

432 0 Новини високих технологій

У представленому матеріалі буде розглянуто один з найпопулярніших видів транспорту в грі «ДТА» – машини-лоурайдери. Інформація, зібрана в цьому гайде, стане в нагоді як новачкам, так і більш досвідченим гравцям. Тобто всім тим, хто хоче розширити свої знання в цій області.

Передісторія моделі

Вперше лоурайдери з'явилися ще в минулому сторіччі, в тридцятих роках. Їх історія пов'язана з новим рухом, прокатившимся в той час по всіх мексиканським кварталах. Испаноговорящие молоді люди, що бажають виділитися із загальної юрби, вирішили перетворити свої дешеві і непримітні автомобілі американської складання. Так, у місцеву моду увійшов «тюнінг», за допомогою якого власники машин могли не тільки збільшити потужність двигуна, але і виконати повне перевлаштування кузова.


Розквіт субкультури припав на шістдесяті роки. До дев'яностих машинами-лоурайдерами обзавелася бо?більша частина американської молоді та представники гангстерських угруповань.
Машини-лоурайдери з «ДТА»
В даний час цю модель вже давно перестали випускати. Запчастини можна дістати тільки у майстрів, що працюють під замовлення, при цьому заплативши за послугу далеко не малу суму.

Поява в GTA

Субкультура лоурайдінга торкнулася і популярну серію ігор «ДТА», вперше з'явившись в San Andreas. Машини-лоурайдери в «ГТА: Сан-Андреас» не мають особливих видатних характеристик, так як дана модель завжди використовувалася заради стилю, а не показників. Різні гонки і запеклі перестрілки рекомендується залишити для машин іншого типу. На лоурайдерах краще здійснювати ностальгічні поїздки по Лос-Сантосу або зустрічатися з приятелями.


В San Andreas передбачений тільки стандартний набір машин, однак якщо хочеться додати нові скіни, то можна скористатися спеціальними кодами для машин-лоурайдерів в «ДТА».

Місія лоурайдерів: поради по проходженню

Багато гравців під час проходження «ГТА: Сан-Андреас» стикалися з певними труднощами при підході до дев'ятого завданням. Нижче ми наведемо кілька корисних порад, слідуючи яким можна успішно пройти місію лоурайдерів за короткий час.
Машини-лоурайдери з «ДТА»
 • Не поспішаємо по дорозі до місця змагання. Намагаємося уникати перестрілок, бійок з бандитами і копами, а також не зловживаємо правопорушеннями. Акуратна поїздка збереже не тільки зовнішній вигляд машини, але і її функціональність – при сильних ушкодженнях lowrider може вибухнути, а завдання буде вважатися проваленим.
 • Перед початком місії рекомендується зберегти поточний прогрес. Робиться це для того, щоб під час прийняття ставок, гравець міг поставити досить велику суму і не боятися програшу. І звісно ж, можливість перегравання ніколи не буває зайвою.
 • Перемога в змаганні залежить від того, чи зможе гравець в такт жати по відповідним стрільцям, підказки до яких з'являються в нижній частині екрана. Мабуть, найпоширеніша помилка, яку допускають багато гравців, – це використання звичайних стрілок руху. Секрет проходження криється в тому, що необхідні для даної місії кнопки знаходяться на клавіатурі NumLock.
 • Ще одна складність у завданні для машин-лоурайдерів відноситься до ситуацій, коли на клавіатурі відсутня додатковий цифровий блок (найпоширеніший приклад – нетбуки). У цій ситуації гравець повинен звернутися до налаштувань управління і замінити необхідні клавіші простими стрілками руху.
 • Машини-лоурайдери з «ДТА»

  Додаток для GTA V

  За весь час існування п'ятої частини «ДТА» розробники встигли порадувати користувачів більшою кількістю різноманітного додаткового контенту. Деякі масштабні оновлення розширили вже наявний запас ігрового транспорту різними спорткарами, броньованою технікою та авіацією. Звичайно ж, додавання в GTA V машин-лоурайдерів було лише питанням часу.
  Після установки доповнення гравці отримують доступ до нового додатком автомайстерні Benny's. Інформація з офіційного сайту не тільки розповість про культуру лоурайдерів, але і запропонує придбати даний автомобіль в свою колекцію. Мінімальна ціна за модель становить 5500 $ – це не так вже і дорого, тому будь-який користувач зможе зробити покупку без сильного удару по бюджету.

  Тюнінг лоурайдера в GTA V

  Після підтвердження покупки вподобаного автомобіля його доставлять прямо геймеру в гараж. За подальшою кастомізацією доведеться знову відвідати салон Бенні.
  Машини-лоурайдери з «ДТА»
  Спершу варто зайнятися багажником. У нього можна додати потужну аудіосистему і кілька гідравлічних насосів, завдяки яким машина буде здійснювати високі стрибки. Наступний етап тюнінгу – фарбування. Тепер нудні і однотонні кольори змінилися яскравими і розкішними візерунками, що не може не радувати. Для кожного автомобіля доступно кілька варіантів індивідуальної фарбування. І звичайно ж, не варто забувати про шикарному салоні. Рулі, статуетки на приладову панель, важелі перемикання швидкості, оббивки – все це і багато іншого допоможе створити по-справжньому унікальний і стильний дизайн.

  Популярі новини
  Загрузка...