Новини високих технологій
» » Як підписувати фотки в "Інстаграмі": поради та приклади

Як підписувати фотки в "Інстаграмі": поради та приклади

19-02-2019, 22:28
1 276
Багато любителів соціальних мереж задаються питанням про те, як красиво підписувати фотку в "Інстаграмі", і неспроста. Правильно підібрані слова дають змогу не тільки отримати велику кількість лайків, але і збільшити кількість передплатників. Від фоловерів залежать перегляди реклами, яку власник облікового запису розміщує на своїй сторінці. Тобто від правильно підібраної підпису буде розраховуватися заробіток користувача цього месенджера.

Основні правила і рекомендації

Ви задумалися над тим, що можна підписати під фоткою в "Інстаграмі"? Тоді для початку рекомендуємо вам ознайомитися з основними правилами, яких має дотримуватися будь-який користувач під час складання тексту. Деяким з наших читачів вони можуть здатися банальними, проте саме прості речі найчастіше забуваються: Пишіть грамотно. Більшість людей сильно дратуються при вигляді орфографічних помилок, тому у неписьменних користувачів куди більше шансів втратити передплатників, ніж у освіченої людини. Зачепите цільову аудиторію. Якщо ви плануєте зібрати якусь певну групу людей (геймерів, кіноманів, анімешників), то слід використовувати різні сленгові вирази, які вони зрозуміють. Фото і текст повинні доповнювати один одного. Не треба писати те, що і без слів є зрозумілим. Намагайтеся придумати таку фразу, яка доповнить фотографію, а не опише її сюжет. Використовуйте хештеги. Простіше за все звернути на себе увагу цільової аудиторії з допомогою спеціальних міток, за яким люди шукають потрібну інформацію. Однак хештеги не повинні вводити нікого в оману. Додавайте смайлики до тексту. "Instagram" є такою соціальною мережею, де люди не соромляться висловлювати свої емоції. Для цього можна використовувати смайлики, але не переборщите з кількістю. Рекомендуємо виписати основні принципи в блокнот, щоб завжди мати їх перед очима. Дотримання подібних порад дозволить збільшити приріст цільової аудиторії, а також підвищити якість розміщеного контенту. Передплатники завжди звертають увагу лише на тих людей, хто дійсно намагається і вкладає всю душу в пости.

Що можна підписати під фоткою в "Інстаграмі"?

Більшість користувачів соціальної мережі воліють додавати до своїх знімків який-небудь текст, який прямим чи непрямим чином пов'язаний з зображенням. Однак необхідно написати щось таке, що буде зрозуміло не тільки автору, але і його цільової аудиторії. Ось лише кілька варіантів: крилаті вислови та афоризми на латині; цитати з літературних творів; вираження власних думок; фрази англійською мовою. Основне правило – підпис має бути зрозуміла не тільки автору, але і його цільової аудиторії. Багато користувачів соціальної мережі занадто старанно підходять до складання тексту, зловживаючи метафорами, уособленнями та іншими засобами виразності.

Афоризми на латині для знімків зі спортзалу

Не знаєте, як можна підписати фотку в "Інстаграмі", зняту під час тренування? Ідеальним варіантом стане використання різних крилатих виразів на латині, які не тільки просякнуті глибоким змістом, але й звучать досить красиво. Ось лише кілька прикладів з перекладом на російську мову: Veni, vidi, vici – Прийшов, побачив, переміг". Invictus maneo – "Залишаюсь непереможеним". Ab imo pectore – "Від душі, з щирістю". Однак кожна людина повинна розуміти, що далеко не всі афоризми будуть доречно виглядати в даному випадку. Цитати великих давньогрецьких умів повинні бути тісно пов'язані з сюжетом зображення, інакше підпис буде схожа на проникливий марення – розумні слова, сказані недоречно.

Кілька варіантів для одиночного селфи

Що підписувати під фоткою в "Інстаграмі", зробленої в стилі селфи? Постарайтеся згадати настрій, яке відчували під час зйомки.
Можете використовувати одну з наступних виразів або придумати власну фразу, яка передає настрій: Щоб вийшло миле фото, мені довелося хвилин 20 знімати свою фізіономію. Немає нічого краще селфи, але камера не здатна передати мою красу. Це знову я – гарний, розумний і скромна людина в цьому світі. Недільний селфи – найкраща традиція, яку винайшло людство. Не бійтеся підходити з гумором до складання фраз для ваших знімків. Багато знаменитостей належать до себе вкрай самокритично, ніж звертають на себе увагу величезної кількості передплатників. Проте не перестарайтеся, оскільки облуди теж ніхто не любить.

Гарний текст для знімків з коханим

Як підписати фотку з хлопцем в "Інстаграмі"? Щоб відповісти на це запитання, спробуйте згадати ті теплі почуття і емоції, які ви відчуваєте, перебуваючи поруч з коханою людиною.
Не бійтеся висловити їх словами, навіть якщо та чи інша фраза здасться вам з'їждженій або банальною:
Я дуже вдячна тобі за кожну мить, який ми провели разом. Немає нічого прекраснішого твоїх очей – два океану, в яких можна потонути. Дорожите своїми коханими, адже саме вони змушують нас жити. Для ідеального подорожі необхідно відчувати близьку людину. Я просто без розуму від твоєї усмішки. Вона змушує моє серце битися сильніше. Зовсім необов'язково придумувати якусь глибокодумну підпис, щоб передати почуття. Самі красиві і милі фрази для коханої людини завжди крутяться в голові. І зовсім не обов'язково приправляти їх різними оборотами і складними порівняннями, які будуть зрозумілі тільки двом людям.

Цікаві ідеї для фотографій з друзями

Вірні товариші завжди роблять наше життя яскравіше і цікавіше. Ставите питанням про те, як підписати фотку з подругою в "Інстаграмі"? Головне правило – побільше емоцій, що виражають ваші міцні взаємини.
Ось кілька варіантів, які можуть наштовхнути вас на правильну думку: У кожної людини є такий друг, за якого іноді трохи соромно. Ніколи не забувайте тих, з ким ви коли-то повзали п'яними по підлозі. Цій людині корона не заважає займатися навіть подібними речами. Я так люблю усмішку своєї кращої подруги – тільки не кажіть їй про це. Можливо, це єдина людина, яка буде мені вірний завжди. Однак будьте уважні, використовуючи різні підколи по відношенню до друзів, оскільки не всі люди однаково добре ставляться до гумору. Хоча увагу передплатників після веселої фрази вам точно забезпечено. Особливо якщо фотографія теж вийшла непоганою.

Кілька варіантів іноземною мовою

Вирішили підписати фотку в "Інстаграмі" англійською? Досить розумне рішення, оскільки все більше людей в світі стали вивчати цю іноземну мову. Якщо вам вдасться знайти дійсно цікавий вираз, який буде гармонійно поєднуватися з зображенням на фото, то можете розраховувати на лайки і підписки: True love stories never have ending – "Тільки у справжньої любові немає фіналу". One destiny, one heart, one love – "Одна доля, одне серце, одна любов". Knowledge is great power – "Знання – це велика сила". Що підписати під фоткою в "Інстаграмі"? Ви також можете використовувати цитати улюблених персонажів з фільмів, сказаних на англійській мові, або залишити під знімком кілька рядків з запам'ятовується пісні. Як би те ні було, іноземні вирази завжди звучать дуже красиво, особливо якщо вони підходять за змістом до фотографії.

Красиві підписи до зимових знімків

Перший сніг, катання на ковзанах, спроби зловити сніжинки ротом – все це можна відобразити і викласти в Інтернет на загальний огляд. Щоб підписати зимову фотку в "Інстаграмі", зовсім не обов'язково придумувати щось оригінальне. Достатньо передати емоції, які у вас викликав відпочинок на природі або перший сніг:

Я шалено люблю зиму, адже мені рідко вдається побачити таку красу Виглядає досить суворо, але мене гріє думка, що весна вже не за горами. В цьому житті я люблю дві речі: сніг і музику – а що якщо поєднати? Ось так і почалася моя зима в цьому році. Все обличчя в снігу, але я щаслива. Найсуворіше час року Покажіть мені того, хто сказав цю безглуздість. У нашій країні сніжні зими видаються вкрай рідко. Якщо ви встигнете сфотографувати гарний момент і викласти фотографію до того, як це зроблять інші, приправивши незвичайну картину гарним описом, то величезної уваги з боку передплатників уникнути навряд чи вдасться.

Знімки з улюбленими тваринами

А як красиво підписати фотку в "Інстаграмі", на якій зображені ваші вихованці? Оптимальний спосіб – передати свою любов до чотириногих улюбленців за допомогою красивих метафор, які порівняють тварини з якимось милим предметом.
Ну, або можна підійти до цього питання з неабиякою часткою гумору і повеселити користувачів соціальної мережі: Цей маленький клубочок щастя схожий на плюшеву іграшку. Як проходить ранок, коли в твоєму будинку є собака. Да уж Будьте у відповіді за тих, кого приручили, особливо якщо це єнот. Я б хотіла стати в наступному житті кішкою, щоб спати весь день. Ніколи не розумів людей, які не люблять тварин Звичайно ж, ви можете використовувати будь-яку з наведених цитат, проте краще всього спробуйте придумати щось оригінальне, що передасть вашу любов до чотириногого друга. Якщо ви ставите питанням про те, як підписувати фотки в "Інстаграмі" – просто згадайте всі смішні моменти, які подарував вам ваш вихованець, після чого пропозиції самі почнуть формуватися у вас в голові. Однак пам'ятайте про те, що слова повинні відображати сутність картинки.

Кілька ідей для подорожей

Як можна підписати фотку в "Інстаграмі" під час подорожі? Таке питання дуже часто задають люди, які відправилися на відпочинок в іншу країну або місто. Відповідаємо: потрібно лише передати ті емоції, які ви відчули, побачивши пам'ятку або спробувавши місцеві делікатеси.
Також пам'ятайте про те, що передплатникам важлива ваша думка і поради: Ніколи не бували в Таїланді? Обов'язково загляньте на Walking Street Я не любитель вишуканих делікатесів, але ось цих молюсків поїв би ще. Чому люди так рідко подорожують, адже це дає море вражень. Немає нічого краще, ніж досліджувати нову країну з коханою людиною. Єдиний мінус подорожей – непереборна туга по дому. Також не забудьте вказати кілька хештегов, які будуть говорити про те, чим саме ви займалися під час подорожі або яке місто вам пощастило побачити. Подібні записи привертають до себе увагу величезної кількості користувачів соціальної мережі, оскільки далеко не всім вдається вирватися на відпочинок в іншу країну.

Привертаємо увагу цільової аудиторії

Як підписувати фотки в "Інстаграмі", щоб привернути увагу цільової аудиторії? Все залежить від того, чим займаються ваші передплатники. Постарайтеся проаналізувати середній вік своїх фоловерів і їх захоплення. Наприклад, якщо ви часто викладаєте фотографії в купальних костюмах і нижній білизні, то основну аудиторію вашої сторінки представлятимуть молоді чоловіки, які прагнуть до розваг і матеріального благополуччя. У деяких випадках можна використовувати метод брендування, який заснований на застосуванні різних хештегов з найменуваннями великих компаній. Хочете залучити до себе увагу спортсменів? Просто за помститі кілька фотографій в костюмі від Adidas або кросівках від Nike. Однак не забувайте про те, що хештег не повинен вводити споживача в оману. Якщо на фото не буде зображена продукція від відомого бренду, то люди можуть залишити тонну негативних коментарів з цього приводу.

Висновок

Як бачите, підписати фотки в "Інстаграмі" (приклади були наведені в статті) – не така вже проста задача, як може здатися з першого погляду. Проте якщо слідувати основним правилам і креативно підходити до виконання поставленого завдання, добитися уваги передплатників не складе великої праці. Найголовніше – не бійтеся виражати емоції за допомогою тексту, оскільки фотографія рідко передає справжнє настрій людини, а людям хочеться знати, що саме відчуває їх кумир.
Цікаво по темі
Як у "інстаграмі" додавати друзів. Покрокова інструкція
Як у "інстаграмі" додавати друзів. Покрокова інструкція
Щодня мільйони користувачів соцмережі "Instagram" не тільки постять фотографії і відео, але і знайомляться з новими людьми. Погодьтеся, нудно вести
Як дізнатися, кого "лайкал" людина "Інстаграмі". Перевірені методи
Як дізнатися, кого "лайкал" людина "Інстаграмі". Перевірені методи
Кожен, хто намагається почати шлях блогера чи вже досяг певних успіхів на цьому терені, сподівається, що контент, яким він ділиться з читачами, не
Як зібрати підписників в Instagram: інструкція, способи та поради
Як зібрати підписників в Instagram: інструкція, способи та поради
Питання про те, як зібрати підписників в Instagram, хвилює практично кожного користувача цього месенджера. Воно й не дивно. Велика кількість
Що написати про себе в "Інстаграмі": приклади, рекомендації
Що написати про себе в "Інстаграмі": приклади, рекомендації
Нові акаунти з'являються настільки часто, що конкуренція стає величезною, і старими методами просунути сторінку вже не вийде, звичайно, якщо ви не
Цікаві і оригінальні підписи до фотографій в "Інстаграмі" зі смислом - список
Цікаві і оригінальні підписи до фотографій в "Інстаграмі" зі смислом - список
Соціальна мережа "Instagram" має велику популярність протягом останніх років. Багато в чому це пов'язано з форматом подання новин, які завжди містять
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Для чого ще потрібен "Instagram", крім як поділитися добре зробленої фотографією з друзями і передплатниками? ...