Що таке верифікація сайту в Яндекс.Вебмастер"? Як працює Yandex verification

175 0 Новини високих технологій

Кожен початківець веб-майстер, який зважився створити сайт, повинен вміти працювати з безліччю сервісів, програм і додатків, які розширюють можливості і просувають його в правильному напрямку. Одним з базових сервісів, які потрібно вивчити, вважається "Яндекс.Вебмастер". Щоб підключити сайт до пошукової системи, отримувати дані про індексацію, відвідуваності та іншої статистики, необхідно пройти Yandex verification. Розберемося з тим, що це таке і як з цим працювати.

Навіщо необхідна верифікація?

Що таке верифікація сайту в Яндекс.Вебмастер"? Як працює Yandex verification
Проходження верифікації в сервісі насамперед передбачає надання функціоналу власнику сайту. Саме тому у вас запитують права на володіння інформаційним ресурсом або інтернет-магазином. Такий підхід дозволить уникнути таких проблем:


 • Стороннє управління ресурсом сторонньою особою, робота з комерційними даними.
 • Незаконний збір інформації, злодійство статистики, робота з SEO-запитами.
 • Видалення сторінок на сайті в пошуковій видачі, зміни переобхода та інші негативні моменти.
 • Шкода від такого доступу може виявитися колосальними. Саме тому Yandex потребує підтвердження наявності доступу до вашого веб-ресурсу. Про безпеку треба дбати самостійно, не передавайте особисті дані. Для роботи фахівців можна надати тимчасові права доступу.

  Основні способи проведення Yandex verification

  Що таке верифікація сайту в Яндекс.Вебмастер"? Як працює Yandex verification
  На поточний момент "Яндекс" пропонує скористатися кількома варіантами проведення верифікації. Кожен відрізняється за специфікою і супроводжується рядом істотних особливостей.


 • Meta Yandex verification. Вважається самим популярним і простим варіантом вирішення питання. Для досягнення поставленої задачі необхідно отримати мета-тег з уникализированным ключем. Представлений код потрібно вставити в блок , після чого на сайті підтвердити права.
 • Yandex verification DNS TXT є ще одним рішенням, яке здійснюється через хостинг, куди прикріплений сайт. У текстовий файл необхідно додати унікальний код і зберегти його.
 • Розміщення HTML-файлу, який завантажується безпосередньо зі сторінки підтвердження прав і заливається на FTP в кореневу директорію сайту.
 • Найбільш оптимальним рішенням вважається перший варіант, що пов'язано з відсутністю необхідності роботи з хостингом, потрібна лише оболонка веб-ресурсу. В якості альтернативи можна скористатися спеціальними плагінами, віджетами і іншими помічниками в залежності від CMS сайту.

  Верифікація сайту на Wordpress через плагіни

  Що таке верифікація сайту в Яндекс.Вебмастер"? Як працює Yandex verification
  Yandex verification з легкістю проводиться на сайтах "Вордпресс за умови встановлення спеціалізованих додатків. Хорошим прикладом вважається Yoast SEO, з використанням якого можна в кілька кліків налаштувати верифікацію. Для здійснення процедури потрібно лише отримати індивідуальний ключ, який береться із заслання і вставляється в спеціальне поле навпроти позиції "Панель "Яндекс.Вебмастер". Після цього підтверджуємо дані безпосередньо на сторінці, звідки брали код. Важливо відзначити, що такий плагін автоматизує процес для Webmaster Google і Bing. Yandex verification не складе труднощів пройти, якщо слідувати рекомендаціям, які представлені в вебмастере "Яндекса". Планомірний і неспішний процес приведе вас до потрібного результату.

  Популярі новини
  Загрузка...