Як почистити навушники від сірки? Айфоновські навушники: правила догляду

710 0 Новини високих технологій

Як почистити навушники від сірки? Чим частіше ви носите таке чудо сучасних технологій, тим швидше помічаєте, що звук з часом змінюється: стає тихіше, якість вже не таке, як було раніше, помітно знижуються баси. На це є дві явні причини: пошкодилися проводу або забилися динаміки. Якщо більшу частину свого життя навушники не залишають ваших вух, то вони засмічуються швидше. Що може послужити джерелом забруднення? Звичайно ж, ви!

Як почистити навушники від сірки? Айфоновські навушники: правила догляду
Вухо невтомно виробляє вушну сірку, яка потрапляє у вушний прохід. Це в'язке тягуче речовина має жовтуватий відтінок. Саме даний продукт життєдіяльності забивається в динаміки, роблячи звук таким поганим. Кілька простих і корисних порад дозволять дати їм друге життя, а ви заощадите на покупці нових.


Типи

По-перше, потрібно пам'ятати, що не всі навушники однакові. Існує безліч різних типів: «гудзичка», внутрішньоканальні, дротяні, бездротові, накладні, повнорозмірні, закриті, відкриті. Природно, і догляду вони вимагають різного. В статті мова піде про найбільш поширених на сьогоднішній день. Найбільш використовуваними моделями є вакуумні і ті, що йдуть в комплекті, наприклад, з айфоном - Apple EarPods.

Чистимо вакуумні навушники. Що потрібно?

Як почистити вакуумні навушники від сірки? У таких моделей завжди є гумові накладки, які легко знімаються. У цьому їх плюс.
Як почистити навушники від сірки? Айфоновські навушники: правила догляду
Список інструментів для роботи:
 • Перекис водню.
 • Ватні диски.
 • Спирт.
 • Вушні палички.
 • Паперові серветки (на крайній випадок, можна замінити туалетним папером).
 • Скотч.
 • Ємність для рідин.
 • Брати в якості ємності таз немає необхідності. Будь-яка кришечка з невеликими бортиками буде в самий раз. Всередині вона повинна бути чиста, тому протріть її перед використанням. Медичний спирт не завжди є в аптечці, тому замість нього можна використовувати горілку.


  Як почистити навушники від сірки: план дій

  Спочатку готуєте ванночку: в обрану ємність, наливаєте воду, досить буде кілька крапель. Більше - не означає краще, основне завдання – чистка сіточки. Знімаєте гумові накладки і ховаєте подалі, головне, не забудьте, куди їх поклали, адже втрачати запчастини в наші плани не входить.
  Як почистити навушники від сірки? Айфоновські навушники: правила догляду
  Після плавно і неквапливо занурюємо навушники перекис. Не вмочуйте девайс так, ніби чайний пакетик заварюєте. Тільки сіточка повинна знаходитися в рідині! У такому положенні вони будуть відмокати хвилин 15. Тримати руками не варіант. Правильніше всього зафіксувати конструкцію заздалегідь підготовленим скотчем і зайнятися іншими справами. Пригадуєте, куди прибрали «резиночки», дістаєте їх і починаєте чистити заздалегідь змоченим спиртом ватним диском. Альтернатива: спирт наливають у склянку і туди ж відправляються накладки. Ось вже їм нічого не буде, мочіть скільки хочете. Тут можна користуватися ватяними паличками. Адже бруд накопичується у важкодоступних місцях. Після цього їх необхідно витерти насухо. Час, відведений для прийняття водних процедур, закінчилося. Знімаєте скотч і виймаєте (так само акуратно, як і клали) з розчину перекису водню. Перевертати догори протипоказане, якщо залишки рідини потраплять всередину, можна буде викидати аксесуар. Не кваплячись, промакиваете їх серветкою і залишити до повного висихання на півтори години.
  Потім надягаєте все, що було знято, і далі насолоджуєтеся улюбленими треками.

  Навушники від айфона. Що потрібно для чищення?

  Як почистити навушники від айфона? Зазначимо, що вони трохи відрізняються від вакуумних. В комплекті немає вкладишів, тому сіточка засмічується пилом і вушного набагато сильніше. Почистити айфоновські навушники від сірки реально, правда, потрібно трохи посидючості і старання. Щоб сумлінно прочистити сітку, її краще зняти. Якщо є така можливість, то скористайтеся голкою або пінцетом, акуратно підчепивши сіточку з одного боку. Якщо ж ви не ризикуєте її чіпати, то доведеться протирати тільки з зовнішньої сторони.
  Як почистити навушники від сірки? Айфоновські навушники: правила догляду
  Що необхідно підготувати для даної операції:
 • Спирт або горілку.
 • Зубочистки або голочки - 2 шт.
 • Ватні палички - 2 шт.
 • Паперовий рушник.
 • Навушники від айфона. Особливості чищення

  Як почистити навушники від сірки? Зараз розповімо. Застосовуйте спирт замість розчину перекису, так як він швидше випаровується з поверхні, а значить, і час на сушіння скоротиться, і ймовірність «затоплення» динаміків зменшиться. Так як почистити навушники від айфона? За допомогою зубочистки видаліть великі забруднення. Працюйте ювелірно, щоб нічого не пошкодити. Спробуйте на цьому етапі прибрати якомога більше. Тоненька голочка куди ефективніше, ніж зубочистка. Не забувайте, що у Apple EarPods є і бічні сіточки, які також вимагають ретельного очищення. Далі в роботу вступають вушні палички, які ви вже змочили спиртом, а потім добре віджати або промокнувши серветкою. Категорично забороняється використовувати паличку, з якої капає рідина. Без запеклого завзяття, але сумлінно починаєте протирати решітки - передні і боковушки. Ось і все, процес завершено. Приємного використання! Існують і інші варіанти чищення. Деякі пропонують в помічники пилосос, хтось радить сполоснути під краном, інші рекомендують пральну машину. Вам представлені найбільш адекватні та дієві методи.

  Поради та рекомендації по догляду за навушниками

  Будь-який предмет рано чи пізно забруднюється. Навушники не виняток. Це природний процес, ви ж не зберігайте їх на поличці під скляним куполом. Правильний і постійний догляд за приладом дуже важливий. Бруд, що накопичується на поверхні, несе реальну загрозу. Вона може стати середовищем для розмноження хвороботворних організмів.
  Як почистити навушники від сірки? Айфоновські навушники: правила догляду
  Брудні навушники виглядають зовсім неестетично. Щоб слухати музику в гарному якості як можна довше, поберегти свої гроші і здоров'я, дотримуйтеся трьох правил:
 • Чистку проводите регулярно (1-2 рази в місяць).
 • Подбайте про чистоту вух (щоденна чистка не потрібна).
 • Навушники – річ індивідуальна, як зубна щітка. Не дозволяйте нікому користуватися ними, дотримуйтесь правил гігієни.
 • Висновок

  Тепер ви знаєте, як почистити навушники від сірки і зробити звук яскравим, якісним, потужним. І більше не доведеться стрімголов бігти в магазин за новим пристроєм.

  Популярі новини
  Загрузка...