Sennheiser - бездротові навушники з Німеччини

266 0 Новини високих технологій

Сьогодні без навушників не може обійтися жодна сучасна людина. Головне їх призначення – прослуховування музики. Тому вони повинні відрізнятися якісним звучанням, бути дешевими і зручними, щоб можна було брати з собою куди завгодно. І саме через таких вимог на світ з'явилася серія Sennheiser – бездротові навушники від німецького виробника.

Спосіб передачі сигналу

Треба сказати, що серія Sennheiser (бездротові навушники) тільки набирає свою популярність, але попереду у неї велике майбутнє. Передача звукового сигналу на пристрій, в залежності від його типу, відбувається радіохвилями або за допомогою Bluetooth-технології.
Sennheiser - бездротові навушники з Німеччини
Перший спосіб значно виривається вперед за якістю переданого сигналу і дальності дії. Вся справа в тому, що поширення радіохвиль не може перешкодити жоден побутовий об'єкт – вони легко проникають крізь бетонні стіни, дерев'яні перегородки, метал. У зв'язку з цим перешкод з'явитися просто нізвідки.


З іншого боку, бездротові навушники Sennheiser RS, використовують хвильовий тип передачі даних, володіють дуже високою ціною і досить громіздкі – на ринку зазвичай представлені професійні пристрої. Гаджети, що використовують Bluetooth-технологію, не можуть похвалитися великим радіусом дії. Вони призначені для прослуховування музики з телефону, що знаходиться у вашій кишені. При такому розкладі про якість звучання можна не турбуватися. В той же час їх вартість набагато менше радіохвильових пристроїв.


Золота середина

Німецька компанія тільки починає нарощувати своє виробництво в сфері мобільних пристроїв і випустила невелику лінійку моделей. Серед усіх представників варто виділити бездротові навушники Sennheiser 120 знаходяться між 110 і 140 представником. Відразу хочеться відзначити їх стильний дизайн і зручне компонування – під трьома подушечками з поролону, які огинають внутрішню сторону наголів'я з пластику, знаходяться дві сталеві пластини, що заряджають акумуляторні батареї. Амбушюри оброблені віскозної тканини, щільно «обхоплюють» вушні раковини, але в той же час не змушують їх потіти, не здавлюють і не натирають шкіру.
Sennheiser - бездротові навушники з Німеччини
Не може не радувати співвідношення ціни і якості звучання – для бюджетного варіанту якість вихідного звуку досить висока. Пристрої Sennheiser – бездротові навушники – передають сигнал в радіочастотному діапазоні. Для цього до ноутбука, музичного центру підключається передавач-база, яка одночасно є і зарядним пристроєм.

Недоліки бездротових навушників

Перший недолік, який варто згадати – це незручне управління. На корпусі динаміка розташовані регулятори гучності і тону, з яким не дуже легко потрапити пальцями. Але якщо пристосуватися, ця проблема практично зникне.
Sennheiser - бездротові навушники з Німеччини
Другий недолік – невеликий радіус дії. Виробником заявлена 100-метрова дальність зв'язку, на практиці ж якість сигналу починає падати вже через 30 м, якщо ви знаходитесь у приміщенні. Як мінуси можна відзначити порівняно низька якість звучання, яким володіють Sennheiser (бездротові навушники) по відношенню до провідним пристроям. Серед радіоапаратури ж вони, безумовно, займають лідируючі позиції.