Мотоцикл Patron Taker 250: опис, технічні характеристики, відгуки

28 0 Новини високих технологій

Що може бути краще в хороший літній сонячний деньок прокотитися з вітерцем на мотоциклі? А ще краще, якщо це буде зручний, швидкий і стильний байк. Такими якостями володіє Patron Taker 250 виробництва китайської фірми Yingang. Чим же хороший цей байк, які є у нього достоїнства і недоліки, а також що говорять про моделі власники, слід розглянути перед покупкою.

Хороша копія або щось новеньке?

Як багато хто звик вважати, китайські інженери можуть тільки щось скопіювати. Але у випадку з мотоциклом Patron Taker 250 це не зовсім так. Вірніше, зовсім не так. Якщо спробувати знайти підходящу модель в іменитих виробників Азії або Європи, то нічого не вийде.
Мотоцикл Patron Taker 250: опис, технічні характеристики, відгуки
На перший погляд може здатися, що «Патрон» – це старий мотоцикл вісімдесятих років. Проте це абсолютно унікальний зразок. Різкі риси, зовнішній вигляд паливного бака створюють образ спортивного мотоцикла. Відсутність вітрового скла-обтічника, проста панель приладів, кругла фара, нехитрий колір роблять Patron Taker 250 дуже аскетичним. Але в той же час в мотоциклі вгадуються риси більш потужних, дорогих і стильних мускул-байків або стритфайтеров.


Ергономіка

Насамперед потрібно розглянути технічні характеристики Patron Taker 250. Почати слід з його ергономіки. Панель приладів у байка, як сказано вище, проста і складається з мінімуму необхідних опцій. Є спідометр з одометром і лічильником загального пробігу, тахометр з покажчиком номера передачі та індикатором включення дальнього світла, покажчики включення поворотников. Також тут можна побачити вимірювач рівня палива в баку, сигналізацію перегріву двигуна.
Мотоцикл Patron Taker 250: опис, технічні характеристики, відгуки
Але в той же час дуже важливі і необхідні органи управління зручно розташовані. Не потрібно тягнутися для відкриття підсосу – важіль розташований поруч з лівої рукояттю. Кран відкриття палива має електронне управління і відкривається разом із запуском двигуна (не треба згадувати, відкритий або закритий кран). Посадка у мотоцикла пряма, як на стільці. У баку є спеціальні анатомічні опуклості, що створює додаткову зручність при їзді. Висота від землі до сідла становить 810 мм, що дозволяє комфортно їздити людям із зростанням в межах 170-190 див.

Силова установка

Patron Taker 250 приводиться в рух чотиритактним карбюраторним двигуном, об'ємом 250 кубічних сантиметрів. Мотор має рідинне охолодження, два розподільчих вала в голівці, один врівноважує вал. Все це дозволяє двигуну розвинути потужність в 25 кінських сил при максимальному крутному моменті на 8500 об/хв. Живиться агрегат бензином з октановим числом не нижче 90.
Мотоцикл Patron Taker 250: опис, технічні характеристики, відгуки
Передача здійснюється за допомогою ланцюга. Виконана вона за принципом крок – відсоток дюйма. Істотний недолік – мала товщина пластин і відсутність спеціальних кілець. Це є основною причиною швидкого розтягування ланцюга. Як наслідок - необхідність постійного регулювання натягу. Фахівці рекомендують після придбання мотоцикла якомога раніше здійснити заміну ланцюга на більш надійний.

Ходова частина і швидкісні характеристики

Передня підвіска представлена подвійний виделкою з перевернутими амортизаторами. Ззаду розташований моноамортизатор – він досить жорсткий, але впевнено тримає «удари» від російських доріг, не пробивається. Відсутня можливість настроювання роботи підвіски, але спеціальним ключем можна відрегулювати натяг заднього амортизатора.
Резина, що поставляється разом з мотоциклом при продажу, виробництва корейської фірми Kenda. Вона забезпечує хороше зчеплення на всьому діапазоні швидкостей. Індекс навантаження в 66Н дозволить витримати шин поїздку без вантажу на швидкості до 200 км/ч.
Мотоцикл Patron Taker 250: опис, технічні характеристики, відгуки

250-кубовий мотор в поєднанні з шестиступінчастою коробкою передач дозволяють розганятися «Такеру» до 140 км/ч. Непогана швидкість для такого роду техніки. А для міської їзди більше ніж достатньо. Передні гальма в байка дводискові. Ззаду є один диск. Це дозволяє, згідно з відгуками про Patron Taker 250 з легкістю виконувати функції гальмування у всьому діапазоні швидкостей.

Зручність і комфорт їзди: а якщо хочеться швидше?

Як сказано вище, максимальна швидкість, яку здатний розвинути Taker, - це 140 км/год, Але у мотоцикла відсутня вітрове скло, тому при розгоні вище 100-110 км/ч визначається дискомфорт при їзді. Сильний зустрічний вітер, мошки, камінці – все це призводить до появи бажання змінити посадку на полулежащую. Але, на жаль, це неможливо, так як для цього не пристосований ні кермо, ні сидіння.
Мотоцикл Patron Taker 250: опис, технічні характеристики, відгуки
Тому максимально комфортною швидкістю пересування на цьому байку буде 100-110 км/год, що цілком достатньо не тільки для переміщення в межах міста, але і за його межами. Перемикання швидкостей м'яке і чітке. Для міської їзди цілком достатньо перших чотирьох швидкостей. П'ята і шоста передачі підходять для заміської їзди. Включення нейтральній передачі не викликає проблем.

Середня витрата палива становить-4 літри. Це дозволяє проїхати 350-400 км на одній заправці.

Відгуки власників

Багатьох покупців в першу чергу цікавить, скільки коштує мотоцикл. Придбати цей мотоцикл можна від 100 до 150 тисяч рублів залежно від регіону і магазину. Однак при покупці цього байка потрібно врахувати кілька нюансів. В першу чергу багато власників сходяться на думці, що вся китайська техніка в цілому, і Taker зокрема, вимагає до себе уваги. Звичайно, в першу чергу необхідно змінити всі рідини (масло, антифриз). Тому що нерідко можна зустріти розповіді про те, що замість антифризу на заводі залили підфарбовану воду. Також необхідно перевірити і затягнути всі болтові та інші сполуки. Тому цікавлячись, скільки коштує мотоцикл, потрібно врахувати і ряд супутніх витрат на перше техобслуговування.
На перших кілометрах експлуатації можливі поломки троса спідометра, освітлювальних приладів. Власники радять встановити проміжні реле в ланцюзі включення передньої фари і задніх ліхтарів для запобігання вигоряння контактів перемикачів світла. Лакофарбове покриття вимагає уваги і своєчасного відновлення, так як його руйнування в деяких місцях може призвести до швидкого утворення корозії.
В цілому при належному догляді, акуратною й дбайливої експлуатації цей байк прослужить не один десяток тисяч кілометрів своєму власникові. Розглянувши особливості Patron Taker 250 відгуки покупців та рекомендації фахівців, можна прийняти правильне рішення про доцільність купівлі представленого мотоцикла.