Новий "Чері Тігго 5": відгуки власників

160 0 Новини високих технологій

Деякий час тому в Китаї з'явилися у продажу машини марки Chery Tiggo в оновленій версії. Точніше, ці моделі вже два роки тому почали надходити у продаж. Але китайські виробники вирішили повністю змінити машину, так як попередня версія не особливо зацікавила покупців. У чому ж полягають сильні і слабкі сторони нового автомобіля? У цьому матеріалі детально викладені всі подробиці. Також будуть описані відгуки власників «Чері Тігго 5».

Новий "Чері Тігго 5": відгуки власників

Нова зовнішність Chery Tiggo

Насамперед про те, як виглядає нова версія. Вид її і справді значно покращився. З першого погляду привертають увагу незвичайні фари, так не схожі на попередні, у них абсолютно особлива форма. Те ж саме можна сказати про решітці радіатора і ліхтарях-противотуманках: вони тепер доповнені смужками з діодами і виглядають дуже стильно.


В додаток до цього особливий шарм додають зовнішності машини масивний бампер і металеві диски на колесах. Що стосується кузова, то тут начебто і немає нічого особливого. Але все ж помітно, що дизайнери постаралися надати і цієї частини машини свій неповторний шарм, який був відсутній в попередній версії. На ринку можна знайти автомобілі безлічі різних колірних варіацій. «Чері Тігго 5» відгуки власників в цьому плані отримав переважно позитивні.

Внутрішнє оздоблення та зручність нової версії

Тепер докладно про те, що стосується пристрою салону оновленої машини Chery Tiggo. Тут головним виступила функціональність, всі основна увага розробники приділили саме їй. А те, як виглядає автомобіль, тобто дизайн, виявилося другорядним. Стиль, в якому виконаний салон, можна впевнено назвати цілком традиційним. Про це свідчать і відгуки власників до «Чері Тігго 5». Салон оснащений спеціальною панеллю для приладів. Її доповнюють мультимедійний центр і сенсорний дисплей. Окремо слід згадати систему навігації, камеру для огляду заднього виду. Є там і ще деякі прилади, які дозволяють подорожувати з великим комфортом, і дуже зручні для водія.

Новий "Чері Тігго 5": відгуки власників
Оздоблення салону зсередини відрізняється від попередньої версії більш високою якістю. Пороги оснащені світлодіодним підсвічуванням, а всі сидіння покриті сучасної і оригінальною обшивкою. Крім перерахованих нововведень можна відзначити ще й такі, як оснащення крісла для водія спеціальним автоматичним приводом, спеціальну кнопку для запуску двигуна і можливість попадання в салон без ключа. Таким чином, салон нової версії Chery Tiggo можна назвати майже ідеальним або дуже близьким до цього. Але все ж він, зрозуміло, не позбавлений деяких недоліків. Відгуки власників про «Чері Тігго 5» мають схожу інформацію.

Показники розмірів та обсягів

Якщо говорити про габарити нової версії Chery Tiggo, то цей показник не самий першочергово значимий для покупців. Їх більше цікавлять інші характеристики цієї машини. Тому вони не змінилися. Якщо точніше, то габарити в оновленій версії, як і попередня, є такі (у мм):
 • показник довжини – 4506;
 • показник ширини – 1841;
 • показник висоти – 1740;
 • показник дорожнього просвіту – 190;
 • показник відстані між осями не більше 2600.
 • Новий "Чері Тігго 5": відгуки власників
  Багажник має 300-літровий об'єм, якщо ж скласти пасажирські крісла, то він складе 1000 л. Про колісних дисках можна сказати, що їх величина визначається модифікацією версії автомобіля, і взагалі вони виявляються дуже різними. «Чері Тігго 5» 2017 відгуки власників отримує про те, що модель дуже містка.
  В цьому класі машини Chery Tiggo стануть гідними суперниками таким маркам, як SsangYong Actyon, Geely Emgrand X7 Ніссан Террано.

  Основні технічні особливості нової моделі Chery Tiggo

  Цілком ймовірно, покупець чекав від оновленої версії Chery Tiggo каки-то незвичайних і дивовижних модернізацій. Але, як не дивно, особливо нічого не змінилося. Китайські розробники забезпечили оновлену машину двигуном, що працює на бензині. Він виявився цілком надійним коли працював з механічною коробкою передач на 5 ступенів. Але це ще не все: такий агрегат чудово підійде для роботи з іншими варіаціями. У цього мотора цілком достатньо потужності для розгону швидкості машини в 175 км/ч. Зрозуміло, це не дуже хороший показник для тих, хто любить справді швидкісні машини. Відгуки власників до «Чері Тігго 5» 2017 року підтверджують це. Але цей автомобіль виробляється в кількох різних варіантах. І завжди є можливість вибрати один з них з більш потужним двигуном. Приклади:
 • 2 L, який видає 136 л. с., він витрачає 85 л. с./100 при згаданій найвищої швидкості 175 км/год.
 • 15 L, має турбіну 152 к. с., кросовер здатний розганятися на швидкості 187 км/год палива при цьому витрачається 72 л/100 км.
 • Новий "Чері Тігго 5": відгуки власників

  Вартість нової версії Chery Tiggo

  У нашій країні ці машини можна придбати з 10122016 р. Оновлений варіант кросовера Chery Tiggo коштує починаючи від 8499 тис. руб. Це, звичайно ж, стосується базової комплектації. Вона зможе надати майбутнім власникам лише звичайний комплекс автомобільних функцій, без яких-небудь особливих і нестандартних можливостей. Якщо ж покупцеві захочеться придбати автомобіль з додатковими опціями, то заплатити доведеться більше. Але треба сказати, що більш висока вартість цілком виправдана. Крім того, прекрасно зрозуміло вже тепер, що цей автомобіль зможе з честю витримати конкуренцію на світовому ринку. І оснащення додатковими сучасними опціями стане його особливою перевагою. На жаль, відгуки власників «Чері Тігго 5 Нью» нечисленні.

  Популярі новини
  Загрузка...