Як впливають логотипи ігор на користувачів

37 0 Новини високих технологій

Як правило, перша думка про який-небудь продукт, предмет, людину складається в першу чергу за візуальною складовою. Особливо ця здатність розвинена у жінок, але в даній статті піде мова про логотипах гри. Для чого вони призначені, як зробити самому, а також те, які особливі елементи обов'язково привернуть найбільшу увагу до себе. Варто пам'ятати, що грамотне використання чужих «фішок» ніяк не є плагіатом, тому, в першу чергу, необхідно черпати натхнення з популярних логотипів.

Як впливають логотипи ігор на користувачів

Навіщо потрібні логотипи і як вони впливають на думку користувачів?

Як вже говорилося вище, логотип – це рекламне «особа». Досить легко зрозуміти, що чим більше зусиль і часу витрачено на лого, тим більше він привабливий. Багато художників використовують особливі методи обробки фотографій, серед яких змиті, що додають особливий шарм і візуальну швидкість фотографії. Використовуються для створення логотипів звичайні фоторедактори, наприклад, Adobe Photoshop. Так, він досить складний, але в умілих руках за його допомогою можна творити справжні чудеса наяву.


Звичайно, можна використовувати і більш прості програми, тому що 90% якості роботи залежить виключно від художника.
Як впливають логотипи ігор на користувачів

Чим приваблюють логотипи комп'ютерних ігор?

Багато хто помічав, що на головних лого різних ігрових компаній зображені черепа, загадкові символи, перекручені літери, а також вибухи. Звичайно, існують емблеми, використовують мінімалістичний стиль. Тільки подібних досить мало. Прикладом ідеального логотипу гри може стати обкладинка GTA 5. На ній є буквально все: машини, красиві жінки, вибухи, зброю, круті хлопці і драйв. Також можна глянути на лого гри Doom 4 вона так і блищить мужністю і силою головного героя. Крім цього, багато залежить від жанру. Можна помітити, що чим страшніше сюжетна лінія, тим більш темні кольори використовуються на емблемі логотипу. Секрет успішного торгового знака досить простий – «прямі руки» і мала частка терпіння.