Що таке "Варфейс"? Тактична комп'ютерна гра Warface

24 0 Новини високих технологій

Якщо ви любите шутери для багатьох користувачів, то ви, найімовірніше, вже грали у всі доступні версії «Контри», які тільки змогли знайти. І якщо вам набридло бігати за тим же картками, використовуючи те ж саме зброю, то прийшов час вийти на якісно новий рівень. І допоможе вам у цьому гра «Варфейс». Що таке «Варфейс»? Цим питанням задаються багато геймери, які раніше вважали, що в світі багатокористувацьких шутерів існує абсолютна монополія. Виявляється, існує такий шутер, який пропонує не просто той же самий високий рівень якості, але і набагато більше можливостей, ніж «Контра». У цій статті ви дізнаєтеся, що таке «Варфейс», в чому суть цієї гри, які у неї є переваги і що вона може вам запропонувати.


Сюжет

Що таке "Варфейс"? Тактична комп'ютерна гра Warface
Коли люди запитують про те, що таке «Варфейс», деяких з них цікавить сюжет. Однак вам не варто сильно сподіватися на якісь неймовірні сюжетні повороти, тому що багатокористувацькі ігри вкрай рідко можуть похвалитися чимось подібним. Та ж «Контра» не має взагалі ніякого сюжету. Є тільки два угруповання, терористів і контр-терористів, які ведуть між собою боротьбу, намагаючись виконати потрібні від них завдання і знищити всіх супротивників. Що стосується «Варфейс», то тут ситуація приблизно така ж. В недалекому майбутньому (десять років з моменту виходу гри) у світі панують корпорації, які б'ються між собою, користуючись послугами досвідчених найманців (персонажів геймерів, які приєдналися до сервера). Вам також доведеться вибрати сторону, виконувати завдання, вступати в перестрілки з солдатами інших корпорацій, а також підніматися в ранзі, отримуючи більше грошей, які ви зможете витрачати на більш якісне озброєння та амуніцію. Відповідно, коли вас запитують про те, що таке «Варфейс», немає сенсу починати розповідь з сюжету, тому що тут він, як і в більшості багатокористувацьких проектів, є дуже поверховим і просто служить фоном для того, що відбувається на екрані численних комп'ютерів.

Особливості гри

Що таке "Варфейс"? Тактична комп'ютерна гра Warface
У першу чергу варто відзначити, що це гра, яка призначена виключно для багатокористувацького режиму. Це означає, що ви не зможете розважатися самостійно, вам потрібно підключитися до сервера, створити там свого персонажа і розвивати його. Це досить незвичайний підхід, але він дійсно виправдовується, так як на сьогоднішній день «Варфейс» є одним з найпопулярніших і відомих проектів в своєму роді. Тут є абсолютно все, починаючи з прекрасної графіки та ефективного движка і закінчуючи великою кількістю ігрового контенту, що дозволяє вам вести одиночні бої з штучним інтелектом, так і об'єднуватися з іншими геймерами, щоб проходити місії, виконувати завдання, а також битися в режимі ПВП, тобто проти інших людей. Також варто звернути увагу на те, що існують чити на «Варфейс», якими цікавляться багато геймери, однак при цьому не рекомендується їх використовувати, так як це відстежується, і, якщо буде помічено, що ви обманюєте гру і інших геймерів, ви будете забанені. Це не поодинокий проект, де ви можете робити все, що вам захочеться, так як це ніяк не впливає на інших геймерів.

Безкоштовна гра

Що таке "Варфейс"? Тактична комп'ютерна гра Warface
Природно, величезною перевагою даного проекту є те, що за нього не треба платити. Ви завантажуєте ігровий клієнт, встановлюєте його собі на комп'ютер, вибираєте сервер, де будете знаходитися, після чого просто отримуєте задоволення від процесу. Навіть «Контру» вам потрібно спочатку придбати, щоб потім в неї грати. Природно, існують певні платні аспекти, для чого тут була введена особлива валюта, яку можна придбати за реальні гроші. Її можна використовувати для того, щоб купити особливі завдання в «Варфейс», незвичайні види зброї та інші приємні речі.

Недоліки ігрової моделі

Що таке "Варфейс"? Тактична комп'ютерна гра Warface
Звичайно, багатьох геймерів це не влаштовує, вони помічають, що гра не є безкоштовною (free-to-play). Вона перетворюється в так звану форму pay-to-win, тобто «заплати, щоб виграти». Це виникає тому, що ті гравці, які вкладають в свій аккаунт реальні гроші, отримують величезну перевагу на тлі гравців, що віддають перевагу розвивати свого персонажа без сторонньої допомоги. Якщо вас влаштовує така особливість, то у вас взагалі не буде жодних проблем з тим, щоб отримувати задоволення від ігрового процесу. Якщо ж ви готові платити, то будьте подвійно уважними і ні в якому разі не використовуйте чити на «Варфейс», тому що ви можете отримати бан, і всі ваші реальні гроші, які ви вклали в свій аккаунт, пропадуть.

Класи персонажів

Що таке "Варфейс"? Тактична комп'ютерна гра Warface
Коли ви будете виконувати завдання в «Варфейс», ви зможете зауважити, що на ті чи інші завдання рекомендуються конкретні класи бійців. Це ще одна відмінність цього проекту від інших багатокористувацьких шутерів. Тут є чотири класи персонажів, кожен з яких має свої унікальні особливості. Ви можете вибрати будь-який з цих класів, щоб розвивати свого героя в потрібному вам напрямку і удосконалювати відповідні навички. Отже, ось чотири класи, про які йшла мова вище: штурмовик, снайпер, інженер і медик. Самий базовий і популярний клас – це штурмовик. У його розпорядженні є найрізноманітніші скорострільні автомати, кулемети і штурмові гвинтівки, і він завжди є основною вогневою силою команди. Він також може взяти з собою ящик з боєприпасами, який завжди можна встановити в конкретній точці, щоб із нього могли брати патрони всі члени команди.
Снайпер, природно, не потребує представлення. Це боєць, який найкраще діє з укриття, використовуючи снайперську гвинтівку і свою точність. Він зазвичай прикриває штурмовиків, розчищає для них дорогу, а також шукає і знімає снайперів супротивника, перш ніж вони встигнуть нашкодити його партнерам. Зброю в «Варфейс» є дуже різноманітне, тому вам не варто турбуватися того, що у вас буде менший вибір, ніж у штурмовика. Вам на вибір будуть запропоновані самі різні моделі, кожна з яких володіє своїми відмітними особливостями.

Класи підтримки

Що таке "Варфейс"? Тактична комп'ютерна гра Warface
Інженер і медик – це два класи підтримки, які також не отримують такої великої слави, як штурмовики, але, тим не менш, є не менш важливими для командного успіху. І інженер, і медик націлені на те, щоб супроводжувати штурмовиків, але тільки медик відновлює іншим гравцям показник здоров'я, а інженер – показник броні. Ключовим зброєю для медиків є дробовик, яким він ефективно відстрілюється від супротивників на близьких дистанціях, а для інженера – компактний пістолет-кулемет. Крім того, інженер у своєму розпорядженні має різноманітні міни, які він може розставляти на полі бою. Як бачите, зброю в «Варфейс» не страждає від нестачі варіантів і моделей, так що вам буде з чого вибрати.

Місії

Настав час розглянути найголовніше, що є в цій грі, а саме ті завдання, які ви можете виконати. Вам необхідно об'єднатися в групу, що складається з чотирьох осіб, так що вам знадобиться ще три геймера. Коли ви запросите своїх знайомих чи дочекаєтеся випадкового вибору ваших партнерів, ви потрапляєте на певну карту, де перед вами стоїть конкретна місія, до виконання якої вам і потрібно прагнути щосили. Природно, на вашому шляху будуть з'являтися противники різної складності, а періодично ви будете потрапляти на потужних босів, перемогти яких вкрай непросто. Ця гра вимагає тактичного підходу і дуже чіткої командної взаємодії, щоб успішно проходити завдання. Багато людей відразу ж хочуть почати використовувати коди на «Варфейс», коли побачать боса, але вам варто пам'ятати про те, які наслідки може спричинити за собою. Більш того, немає нічого більш приємного, ніж разом зі своїми партнерами здолати могутнього противника і отримати довгоочікувану нагороду. Ви досить швидко зрозумієте, що коди на «Варфейс» тільки все зіпсували б, якщо б їх можна було використовувати.

Режим ПВП

Що таке "Варфейс"? Тактична комп'ютерна гра Warface
Комп'ютерна гра «Варфейс» не складається виключно з виконання місій в команді, інакше це було б далеко не так захоплююче, і проект явно не отримав би такого широкого поширення і неймовірної популярності. Справа в тому, що тут також є режим, що дозволяє вам об'єднатися з гравцями свій корпорації, щоб битися з представниками вашого ворога, які також є живими гравцями. У цьому проект сильно нагадує «Контру», але не варто забувати, що як і раніше залишаються ключем класи персонажів, правильний вибір тактики і грамотне взаємодія на командному рівні. Відповідно, вам потрібно буде серйозно постаратися разом з вашими партнерами, щоб здолати супротивника. І це одна з ключових причин того, що в цій грі також існують клани.

Клани

Клани в «Варфейс» - це дуже важливий елемент, який значно спростить вам розвиток, а також покращить якість ігрового процесу. Як вже було сказано раніше, в місіях ви можете зіграти разом зі своїми знайомими, або дочекатися випадкових партнерів. Але яке задоволення робити це в одній команді з незнайомцями, особливо коли комунікації приділяється так багато уваги. Те ж саме стосується і режиму ПВП: звичайно, ви будете в команді вашої корпорації, але за цю ж корпорації грають мільйони інших геймерів, так що ви все одно будете взаємодіяти з незнайомцями. Якщо ж ви вступите в клан, то все це ви зможете робити з членами свого клану, які будуть вам прекрасно знайомі. Таким чином, ви будете отримувати більше задоволення від ігрового процесу, а також зможете діяти більш ефективно, так як будете знати сильні і слабкі сторони своїх партнерів і зможете грамотно доповнювати дії один одного. Як бачите, клани у «Варфейс» - це не просто яскрава безглузда обгортка, кожен клан насправді є повноцінною функціональною одиницею, яка допоможе вам здобувати звання і предмети в «Варфейс».