525707 - робот-пилосос від "Оріфлейм": відгуки, опис, характеристики, інструкція

15 0 Новини високих технологій

У наше століття нестримного розвитку технічного прогресу найнеймовірніші ідеї письменників – фантастів поступово стають буденною реальністю. Це повною мірою відноситься до робота-пилососа 525707 від «Оріфлейм». Відгуки про це диво заповнили Інтернет. Щасливі володарі розумного агрегату з захопленням описують його можливості і радіють, що тепер прибирання квартири для них перетворилася в приємне заняття, схоже на гру. Справедливості заради слід сказати, що на ринку електротехніки існують і інші моделі роботів – пилососів. Ціни на них поки значні, так як ці інтелектуальні апарати дійсно унікальні. Помічник – прибиральник від «Оріфлейм» виділяється із загального ряду своєю невисокою вартістю, особливо при купівлі за однією з акцій, які часто влаштовуються компанією. Але про все по порядку.

525707 - робот-пилосос від "Оріфлейм": відгуки, опис, характеристики, інструкціяКому сказати за пилосос спасибі

Всім відомо, що продаються в фірмі Oriflame пилососи-роботи серії 525707. Але вищезгадана компанія відома як найбільший дистриб'ютор косметики та деяких супутніх товарів. При чому тут електротехніка? Внесемо ясність. Справа в тому, що «Оріфлейм» є замовником даної серії товарів. Тобто вона їх не виробляє, а тільки купує і продає. Йдемо далі. Якщо уважно вивчити написи на упаковці пилососа-робота 525707 можна дізнатися, що цей товар потрапляє до «Оріфлейм», офіційний офіс якої розташований в Москві, не прямо від виробника, а через іншу компанію, именующуюся ТОВ «Трейд-Експрес». Її головний офіс розташований в місті Пушкіні Ленінградської області. Виготовляє пилососи – роботи серії 525707 компанія Sharp Crown Development, розташована в Китаї. Вже 8 років вона експортує подібну продукцію в різні країни світу. Але бренд Sharp, як відомо, є найбільшою японською корпорацією, яка виробляє саму сучасну електротехніку, і пилососи – роботи в тому числі. У підсумку виходить, що пилососи-роботи 525707 від «Оріфлейм», відгуки про яких настільки захоплені, що виробляються в Китаї, але за японськими технологіями. У Росії їх закуповує ТОВ «Трейд-Експрес». Вона перепродує їх компанії «Оріфлейм», а вже далі ця техніка потрапляє в руки споживачів. Ось такий довгий шлях проробляє цей інтелектуальний агрегат, перш ніж знайде собі притулок у вашій квартирі.
525707 - робот-пилосос від "Оріфлейм": відгуки, опис, характеристики, інструкціяДизайн

Опис робота-пилососа 525707 від «Оріфлейм» в своїх відгуках приводять всі респонденти. За формою він круглий, розміром із звичайну тарілку. Дизайн цієї диво - техніки цілком приємний. Корпус пилососа червоно-вишневий, кришка і окантовка сірі. У верхній частині є кнопка «Пуск». Під час роботи по колу запалюються червоні і сині лампочки. Кришка пилососа відкривається легким натисканням на спеціальну скобу. Всередині розташований розбірної пластмасовий контейнер об'ємом 200 мл У нього збирається сухий дрібний сміття. На нижній частині корпусу розташовуються колеса, ролики і затискачі, які можна встановлювати потрійні щіточки. Також з нижньої сторони пилососа можна прикріпити спеціальну панель, а до неї вологу ганчірку, щоб за допомогою своєї диво-машини не тільки зібрати пил, але й вимити підлогу.

Комплектація

У відгуках про робота-пилососі 525707 від «Оріфлейм» покупці розповідають, що він доставляється, упакований в картонну коробку, на якій зазначено багато корисної інформації. В комплект входять:
 • Сам пилосос.
 • Щіточки (4 штуки). Дві є основними і дві запасними.
 • Пластмасова панель.
 • Контейнер з фільтром.
 • Щіточка для очищення.
 • Три ганчірки.
 • Зарядний пристрій.
 • База для підзарядки.
 • Пульт управління.
 • Інструкція з експлуатації.
  525707 - робот-пилосос від "Оріфлейм": відгуки, опис, характеристики, інструкція
 • Принцип роботи

  Технічні характеристики робота-пилососа 525707 від «Оріфлейм» наступні:
 • Працює від акумуляторної батареї, що дає можливість переміщатися в будь-якому напрямку на будь-яку відстань.
 • Заряджається від мережі.
 • Тривалість безперервної роботи 50 хвилин за умови, що батарея заряджалася не менше 4 годин.
 • Може їздити прямо, повертати, слідувати по колу, уздовж перешкод, рухатися по складних траєкторіях.
 • Інструкція

  У своїх відгуках абсолютно всі респонденти відзначають, що використовувати даний агрегат надзвичайно просто. Інструкція до робота-пилососа 525707 від «Оріфлейм» повідомляє, що його потрібно просто включити. Далі машина все зробить сама. Природно, щоб вона працювала, її батарея повинна бути заряджена. Якщо потрібно, щоб пилосос чистив і килими, паркет, щіточки краще не встановлювати. З ними він добре працює тільки на гладких поверхнях. По мірі наповнення потрібно звільняти контейнер. Виймається і встановлюється він дуже просто. При необхідності його можна очищати за допомогою спеціальної щіточки, але якщо сміття сухий, достатньо його просто витрусити.
  525707 - робот-пилосос від "Оріфлейм": відгуки, опис, характеристики, інструкція
  Для миття підлоги з нижньої сторони корпусу потрібно закріпити панель, а на ній - наявну в комплекті мокру ганчірку. Але клієнти в своїх відгуках повідомляють, що з цією функцією робот-пилосос справляється не дуже добре, так як ганчірка погано тримається на панелі.

  Особливості експлуатації

  Згідно відгуками, робот-пилосос 525707 від «Оріфлейм» прибирання квартири виконує відмінно, якщо не враховувати невеликі нюанси. Так, зважаючи на його круглої форми, він погано збирає сміття в кутах приміщення. Під меблями ця машина може працювати, тільки якщо їй там досить місця. Ще одна особливість – пилосос не вміє долати пороги. Тобто з однієї кімнати в іншу потрібно переносити. Також покупці відзначають, що хоч агрегат відноситься до категорії «інтелектуальних», він не вміє розрізняти характер забруднень, тобто може легко проїхати, наприклад, за солодкої калюжі від розлитого компоту і розтягнути її по всій площі кімнати. І останнє: включений робот-пилосос видає шум, стандартний для техніки даного призначення.
  525707 - робот-пилосос від "Оріфлейм": відгуки, опис, характеристики, інструкція

  Ціни

  Вище ми вже описали, який довгий шлях долає розглянутий механізм від виробника до остаточного власнику. Незважаючи на те, що в процесі переміщень його господарями стають різні організації, і кожна робить свої накрутки, ціна на робот-пилосос 525707 цілком демократична. Якщо ви не є представником «Оріфлейм», можете придбати цей товар за 6990 рублів. Якщо ж ви працюєте в компанії, ціна може зменшитися до символічних 300 рублів, а в деяких випадках (як заохочення) пилосос вам можуть презентувати безкоштовно. Щоб отримати знижку, потрібно самому бути членом компанії «Оріфлейм», плюс вмовити ще 12 людей стати представниками. Якщо ж ви при цьому щомісяця набираєте 150 і більше балів з продажу товарів компанії, то пилосос отримуєте в подарунок. Але навіть якщо ви не змогли знайти бажаючих приєднатися до «Оріфлейм», але самі стали членом компанії, ви отримуєте знижку близько 20%. Для вас робот-пилосос буде коштувати 5700 рублів.

  Які гарантії на робот-пилосос 525707 від «Оріфлейм»

  Безумовно, мати у себе вдома робота, нехай навіть в образі маленького пилососа, це цікаво, престижно і в якійсь мірі вигідно. У власниць такої машини з'являється більше вільного часу, так як прибирання в квартирі займає всього кілька хвилин. Але наскільки надійна ця чудо-техніка? Представники «Оріфлейм» запевняють, що кожен чоловік, який заплатив гроші, гарантовано отримає свій пилосос. Також вони запевняють, що поки випадків його повернення або поломок не було. Якщо раптом таке станеться протягом 1 року з моменту покупки, потрібно звертатися до того представнику, у якого був придбаний товар.
  525707 - робот-пилосос від "Оріфлейм": відгуки, опис, характеристики, інструкція
  Але перед цим бажано самому спробувати розібратися, чому перестав працювати робот-пилосос 525707 від «Оріфлейм». Ремонт може не скласти складності, якщо ваш електронний помічник не включається або не всмоктує пил з наступних причин:
 • Забули спорожнити контейнер, і сміття заповнив весь його обсяг.
 • Не заряджена батарея.
 • Засмітилися (припадають пилом) датчики.
 • Зламалися якісь напрямні (вони пластмасові, тому не особливо міцні). Щоб пилосос знову запрацював, їх просто потрібно скріпити якісним клеєм.
 • Ремонт своїми руками

  Засмічення датчиків - це найскладніша неприємність, яку можна виправити самостійно. Якщо проблема в них, робот – пилосос буде включатися, але перестане правильно працювати (почне крутитися на одному місці, без причини міняти напрям руху). Не треба одразу панікувати. Спробуйте розібрати корпус (відгвинтити викруткою гвинт) і акуратно прочистити нутро своєї машини звичайним пилососом. Теоретично з роботом-пилососом можуть статися і більш серйозні проблеми, наприклад, такі:
 • Засмічення пилом датчиків в колесах (на роликах).
 • Поломка зубів у пластмасових шестеренках, встановлених всередині корпусу.
 • Вихід з ладу акумуляторної батареї.
 • Якщо сталося щось подібне, краще віднести пилосос в сервіс-центр по ремонту електротехніки.
  525707 - робот-пилосос від "Оріфлейм": відгуки, опис, характеристики, інструкція

  Думки покупців

  Як згадувалося вище, відгуки про роботу-пилососі моделі 525707 в основному позитивні. Володарі цієї машини відзначають такі її переваги:
 • Прийнятна ціна.
 • Симпатичний дизайн.
 • Хороша якість прибирання (крім вологого і крупного сміття).
 • Цікаво спостерігати за роботою.
 • Дуже легкий в управлінні.
 • Включається просто натисканням кнопки на корпусі.
 • Працює автономно.
 • Недоліки цієї моделі:
 • Видає шум при роботі.
 • Не всі види сміття може зібрати.
 • Не дуже добре чистить в кутах кімнати.
 • Не вміє самостійно перебиратися через поріг.
 • Може проїхати по вологому сміття і розтягнути його по квартирі.
 • Недостатньо добре справляється з функцією миття підлог.