Чим замінити коди "В тилу ворога 2: Штурм"?

12 0 Новини високих технологій

«В тилу ворога 2: Штурм» - це тактична стратегічна комп'ютерна гра, яка дозволить вам керувати групою солдат, виконуючи різноманітні завдання. Тут потрібно дуже багато планувати дії, вибирати стратегії і діяти дуже обережно. Будь-яка дрібниця може призвести до того, що ви провалите завдання. Щоб цього не сталося, ви можете використовувати для гри «У тилу ворога 2: Штурм» чити, які значно полегшать вам завдання. Природно, чит-коди – це завжди порушення правил, яке не дозволить вам поділитися статистикою зі світом, а також закриють вам дорогу в багатокористувацький режим, але якщо вас це влаштовує, то ви можете спокійно їх використовувати. Які ж є в даному випадку чіти? «В тилу ворога 2: Штурм» - це гра, в якій розробники заборонили використання кодів, тому вам доведеться трохи постаратися, щоб отримати до них доступ. Існує два способи, про які й піде мова в даній статті.


Установка мода

Чим замінити коди "В тилу ворога 2: Штурм"?
Якщо ви зможете використовувати чіти, «В тилу ворога 2: Штурм» стане значно більш простою грою, ніж ви думали, і якщо у вас не особливо виходить пройти ту чи іншу місію, ви застрягли і не знаєте, що можна було б зробити, то вам варто подбати про те, щоб скачати особливу модифікацію. Вона називається CheatEnable Mod, тобто це мод активації чіт-кодів. Щоб встановити цю модифікацію, вам потрібно буде завантажити з інтернету, а потім весь вміст помістити в папку Mods, розташовану в кореневому каталозі самої гри. Після цього ви зможете в грі використовувати чіти. «В тилу ворога 2: Штурм» є проектом, який дійсно захоплює, тому, якщо ви не можете пройти якусь місію, але вам все одно хотілося б грати далі, то чити можуть вам допомогти.

Активація мода

Чим замінити коди "В тилу ворога 2: Штурм"?
Як активувати чіти? Моди «В тилу ворога 2: Штурм» у більшості випадків відразу ж починають функціонувати, як тільки ви додаєте їх у вказану вище папку, тобто все, що вам потрібно зробити – це перезапустити гру. В даному випадку після перезапуску в грі з'явиться нова кнопка, натискання якої буде переносити вас у нове меню, де ви зможете вибрати той чіт, який вас найбільше цікавить. Ви зможете додати собі коштів на купівлю додаткових одиниць, включити режим безсмертя, щоб жоден ваш солдат не загинув, збільшити точність зброї ваших бійців, а також дозволити їм вбивати всіх супротивників з одного пострілу. Загалом, список активуються читів є досить довгим, так що ви зможете насолодитися ігровим процесом з великою кількістю нових можливостей. Будь чит для «В тилу ворога 2: Штурм» буде діяти, якщо версія гри не буде старше або молодше версії гри, для якої була випущена модифікація, скачана вами.

Трейнер

Чим замінити коди "В тилу ворога 2: Штурм"?
Природно, це далеко не звичні традиційні чит-коди. «В тилу ворога 2: Штурм» - це гра, в якій ви взагалі не знайдете таких кодів. Зате ви можете не встановлювати модифікацію, але все одно отримати бажаний результат. Для цього ви можете завантажити один з трейнерів. Трейнер – це спеціальна програма, яка запускається разом з грою і дозволяє вам отримувати деякі заборонені функції натисканням однієї кнопки. Вам не потрібно додавати файли у ігрову папку, достатньо просто запустити трейнер, потім запустити гру, після чого скористатися трейнером, щоб отримати те, про що ви вже давно мріяли. Що ж ви зможете роздобути?

Що дає трейнер?

Чим замінити коди "В тилу ворога 2: Штурм"?
Залежно від тієї версії, яку ви скачаєте, трейнер може мати різні функції. Найчастіше зустрічаються програми, які дають вам доступ до ключових функцій, прив'язаним до функціональній клавіатурі. Це означає, що вам потрібно буде натиснути клавішу F1 щоб отримати, наприклад, безсмертя. Клавіша F2 часто відповідає за боєприпаси, а точніше, за те, щоб вони стали вічними. Далі можуть бути інші функції, такі як нескінченне паливо для вашої техніки і так далі. Кожна з цих функцій активується натисканням відповідної клавіші, так що ви зможете зручно і швидко використовувати будь-яку з них. Як бачите, це навіть більш зручно, ніж стандартні коди, які вам потрібно вводити в спеціальній консолі. Природно, існує проблема того, що не кожен трейнер вдається успішно запустити, проте в інтернеті їх є досить велика кількість, так що ви зможете підібрати той, який буде працювати з вашою версією гри.