Відеореєстратор "Кардинал G3": відгуки, характеристики, інструкція. Cardinal G3

180 0 Новини високих технологій

У сучасному суспільстві автомобілістів наявність гаджета, фіксує ситуацію на дорозі, стало чимось на зразок правил хорошого тону. У статті піде мова про відеореєстраторові «Кардинал G3». Відгуки про пристрої дають зрозуміти, що модель досить багатофункціональна.

Відеореєстратор "Кардинал G3": відгуки, характеристики, інструкція. Cardinal G3

Про гаджетах

Застосування водіями мобільних пристроїв, призначених для відеозаписи всього, що відбувається за лобовим склом (і не тільки), стало чимось природним, як, наприклад, умиватися і чистити зуби вранці. Все через тотальну завантаженість автомобільних доріг у великих містах.


Часто виникають ситуації, коли правоохоронцям важко визначити винуватця дорожньо-транспортної пригоди. Саме для цього життєво необхідний Cardinal G3 здатний зробити запис високої якості і в точності відтворити деталі аварії.
Відеореєстратор "Кардинал G3": відгуки, характеристики, інструкція. Cardinal G3

Вартість

Слід відзначити, що гаджет не з дешевих. Ціна відеореєстратора «Кардинал G3» коливається, в основному, в діапазоні від 9400 до 10000 рублів. Хоча може коштувати і дорожче в деяких магазинах. Така ціна повністю відповідає можливостям пристрою, адже якщо добре подумати, на що в першу чергу звертають увагу водіїв при виборі гаджета, то відповідь прийде відразу — це якість відеозапису. Відгуки про відеореєстраторові «Кардинал G3» кажуть, що відео виходить відмінне: видно всі найдрібніші деталі, включаючи ґудзики на одязі перехожих. Але не на них варто звертати увагу, а на держномери автомобілів. Такі видно чітко навіть в нічний час доби.


Загальні характеристики

Відеореєстратор «Кардинал G3» володіє рядом високотехнічних рішень, які сприяють позитивним оцінками покупців:
 • Вбудований GPS-навігатор. Навряд чи хтось не знає, наскільки важливим є наявність такого функціоналу пристрою. Зчитування координати не тільки допомагає відслідковувати швидкість і траєкторію руху, але і визначити місце розташування на випадок, якщо водій раптом заблукали в місті. Коректне функціонування GPS особливо важливо і для таксистів, адже більшість водійських програм зав'язано на цьому модулі.
 • Антирадар. Своєчасно попереджає про наближення до такого специфічним сигналом або голосовим повідомленням, щоб людина встиг скинути швидкість. Cardinal G3 спрацьовує приблизно за 1200 метрів, помічаючи сучасні засоби визначення швидкості руху на кшталт «Стрілка», «Кордон» або «Кріс».
 • Відеокамера в п'ять мегапікселів з кутом огляду 140 градусів. Примітно, що більш просунута модель 5 в 1 з маркуванням G5 має нічний режим зйомки, який полягає в штучному подсвечивании найбільш темних ділянок. Однак відгуки про відеореєстраторові «Кардинал G3» свідчать про те, що і в нічний час доби номери автомобілів виразно розпізнаються.
 • Зручно Дисплей відкидається «розкладачкою» від основного корпусу пристрою, що створює більш сприятливі умови користування інтерфейсом, який наведено повністю російською мовою.
 • Бази даних (а такі входять GPS-координати на картах, відомості про радари і не тільки) оновлюються через ПК. Для цього слід підключити гаджет до USB.
 • Варто вказати, що межею чудового гаджета є наявність електронного акселерометра — датчика аварії.
 • Відеореєстратор "Кардинал G3": відгуки, характеристики, інструкція. Cardinal G3

  Що входить в комплект?

  Автомобілісти розхвалюють пристрій, роблять відеоогляди, залишають позитивні відгуки і рекомендують друзям. У багатьох спочатку виникають труднощі з освоєння принципів роботи високотехнологічного гаджета (в основному у тих автолюбителів, хто віддає перевагу прості гаджети на зразок Ritmix AVR 424). Але варто лише докласти трохи зусиль, щоб розібратися в функціоналі. Як раз для таких цілей і створена інструкція по застосуванню відеореєстратора «Кардинал G3». Крім такої, в комплекті є: USB-кабель, та прикурювач пристосування для кріплення гаджета в салоні.
  Відеореєстратор "Кардинал G3": відгуки, характеристики, інструкція. Cardinal G3

  Плюси

  Згідно переважній більшості відгуків в магазинах, що реалізують даний продукт, покупці задоволені гаджетом. Відеореєстратор 3 в 1 «Кардинал G3» є оптимальним співвідношенням ціни та якості і володіє всіма необхідними властивостями, які користуються попитом серед автомобілістів:
 • антирадар;
 • відеореєстратор;
 • і GPS-навігатор.
 • Звичайно, слід було б додати систему визначення положення розділювальної смуги на екрані: відстежує відстань до такої ліворуч і праворуч і попереджає водія сигналом, якщо помічено наближення до позначки. Іншими словами, це «засіб від засинання за кермом». Використовується найчастіше далекобійниками, так як при поїздках на великі відстані часто настає сонливість, і автомобіль відхиляється вправо або вліво. У міських умовах висока ймовірність помилкових спрацьовувань через безлічі «перешкод» типу дерев.
  Відеореєстратор "Кардинал G3": відгуки, характеристики, інструкція. Cardinal G3

  Негативні сторони

  Негативні відгуки про відеореєстраторові «Кардинал G3» відзначають ряд помічених недоліків. Так як коментарі не носять масовий характер, випливає висновок, що мова йде про одиничних примірниках, а не про тенденції.
  Так, автомобілісти констатують факт збилися налаштування часу. Таймер зазвичай відображається на відеозапису в нижній частині екрана рядком субтитрів. Згідно відгуками, годинник іноді збивається. Скоріше всього, виставлена некоректна синхронізація часового поясу і потрібно покопатися в налаштуваннях. Хтось пише про те, що якість запису відео не відповідає заявленому. Причин може бути багато: бракована модель (зокрема, погана камера), некоректні налаштування або використання Cardinal G3 в темний час доби в умовах абсолютно нульовий освітленості. Адже, як зазначалося вище, G5 передбачає нічний режим, а G3 - ні. Але деякі автомобілісти стверджують, що і «трієчка» відмінно зчитує держномери вночі. У кого-то не працює GPS (причина може бути або в налаштуваннях, або в невдалому географічному положенні), хтось скаржиться на дальність роботи антирадара (знову ж таки, опції в допомогу), кому-то сталося поскупитися і придбати явно браковану модель тисяч за п'ять. Останнім можна лише порадити купувати виріб у офіційних представників.

  Датчик аварії

  Важливим моментом, гідна окремого згадування, є наявність G-сенсора в Cardinal G3. Це модуль, що дозволяє в точності встановити час аварії. Завдяки особливостям роботи, функція спрацьовує при різкому зниженні швидкості руху, обертання і зростанні тиску при збільшенні швидкості.
  Відеореєстратор "Кардинал G3": відгуки, характеристики, інструкція. Cardinal G3
  Спрацьовування електронного акселерометра захищає запису від видалення, поміщаючи їх у відповідну папку на карті пам'яті. Фіксується також напрям удару, тип і час події. Таким чином, водій забезпечує себе всім необхідним набором доказів, якщо такі будуть потрібні.

  Вердикт

  Підводячи підсумки, слід сказати, що численні відгуки про відеореєстраторові «Кардинал G3» свідчать про чудовій якості виробу. Сама по собі поява такої моделі говорить про швидкий розвиток індустрії гаджетів в цілому. На даний момент існує велика кількість пристроїв, і кожен автомобіліст без праці підбере виріб для себе. Потрібно тільки визначитися з набором властивостей, які повинні бути присутніми в реєстраторі, вирішити питання грошовими засобами і зробити покупку. Товар є оптимальним співвідношенням ціни і якості, але не кожен може дозволити собі гаджет за таку вартість. Однак, відгуки про відеореєстраторові «Кардинал G3» кажуть, що водії відмовляються від примітивних бюджетних зразків на користь дорогих і просунутих багатофункціональних рішень.

  Популярі новини
  Загрузка...