Як зробити скрін на айфоне 6: всі способи

14 0 Новини високих технологій

Компанія Apple найдрібніших подробиць пропрацювала свою операційну систему і додала різні можливості, що спрощують використання смартфона. Однією з таких фішок є можливість зробити скрін. На айфоне 6 дана операція нічим не відрізняється від усіх попередніх поколінь лінійки. Давайте розберемося, якими способами можна створити скріншот екрану.

Для чого це потрібно?

Створення скріншота – це зручна можливість для тих, хто хоче швидко і за пару рухів зберегти вміст екрану в даний момент. Скрін зберігається у форматі звичайного зображення і залишається у вас в галереї. Таким чином ви можете легко «зняти» чиєсь повідомлення, зробити знімок оповіщень і так далі.


Стандартні можливості операційної системи включають в себе цю функцію, як і на конкурентній платформі – "Андроїд". У вас є два методи, що дозволяють зробити скрін на айфоне 6: затискання фізичних кнопок або встановлення сторонніх додатків. Спочатку розглянемо перший варіант.
Як зробити скрін на айфоне 6: всі способи

Створення скріншота комбінацією кнопок

У всій процедурі задіюється дві кнопки – «Додому» і «Харчування». Перша знаходиться під дисплеєм на передній панелі, а друга – на верхньому торці. Обидві клавіші необхідно затискати одночасно і тримати їх декілька секунд. Як зрозуміти, що у вас вийшло зробити скрін екрану на айфоне 6? Дуже просто. Після утримування відповідних клавіш зображення на екрані повинно один раз моргнути. Також процес буде супроводжуватися відповідним звуком затвора камери.


У рядку повідомлень з'явиться запис про те, що скріншот збережений в «Фото». Відкрийте галерею. В ній з'явиться нова папка зі скріншотами, якщо ви їх не робили раніше. Така фішка з'явилася в останні оновлення операційної системи. Раніше скріни зберігалися в загальну директорію.
Як зробити скрін на айфоне 6: всі способи

Скріни після оновлення ОС

У iOS 11 розробники представили нові функції, в числі яких вбудований редактор при створенні скріншота. Зробити скрін на айфоне 6 після оновлення можна тим же способом, що і раніше. Однак після утримування кнопок ви побачите в нижній частині екрана маленьку іконку. Натисніть на неї, щоб перейти в меню редагування зображення. Тут ви можете відразу обрізати, повертати, накласти фільтр на картинку і швидко зберегти його в галерею. Тепер користувач може швидко додавати написи на скріншоти, що збільшує спектр застосування знімків – ви можете відправити другу зображення з позначкою, пояснити які-небудь дії недосвідченому людині, яка знаходиться від вас далеко, відправивши скрін поштою або через соціальну мережу.
Як зробити скрін на айфоне 6: всі способи

Сторонній софт

Якщо вам потрібні розширені можливості, то ласкаво просимо в App Store – там ви знайдете багато додатків, які дозволять зробити скрін на айфоне 6 або будь-якому іншому починаючи з п'ятого покоління. Проста утиліта з назвою Screenshots допоможе не тільки створювати знімки екрану, але і займатися їхнім редагуванням. Ще одне подібне додаток – Дивовижний Скріншоти. Дозволяє працювати зі скріншотами веб-сторінок, швидко отримувати доступ до них і сканувати їх вміст. Його можна встановити окремо для стандартного браузера Safari. Після цього необхідно включити розширення в налаштуваннях, щоб браузер почав працювати з Awesome Screenshots.