Як записати розмову по телефону - покрокова інструкція та рекомендації

15 0 Новини високих технологій

Бувають такі ситуації, коли, наприклад, розмовляєш зі співрозмовником по телефону, він диктує якийсь номер, а записати нікуди, тому що ручка або олівець під рукою відсутні. Або на ваш телефон подзвонив хам. Якщо записати телефонну розмову з ним, то в подальшому його можна буде притягнути до адміністративної або кримінальної відповідальності. Все питання в тому — чи можна записати розмову по телефону? На нього ми спробуємо знайти відповідь в цій статті.

Запис засобами ОС "Андроїд"

Як записати розмову по телефону? Цим питанням задавалися багато користувачі гаджетів. Деякі, пошукавши по просторах Інтернету необхідну інформацію і спробувавши пару-трійку програм, вважаючи їх не забезпечують якості, закидали це питання, інші продовжували здійснювати пошук, а треті почали розробляти програми.


Але невже невідомо, як записати телефонну розмову на телефон? Відомо. Однак потрібно враховувати, що деякі держави забороняють здійснювати запис телефонної розмови на законодавчому рівні, що здійснюється з допомогою видалення тих драйверів, які забезпечують виконання даної функції. Тому, якщо ви є «щасливим» власником такого гаджета, то вам залишається тільки самому встановлювати драйвери, для чого буде необхідний рут-доступ.

Запис на диктофон

Як записати розмову по телефону - покрокова інструкція та рекомендації
Як записати розмову по телефону на диктофон? Під час здійснення дзвінка внизу відображаються кнопки. Серед них можна спробувати пошукати кнопки «Запис» або «Диктофон». Вони можуть не відображатися явно, але може бути присутнім кнопка «Ще», і у меню, що одна з цих клавіш може бути присутнім. Для деяких моделей потрібно відкрити меню кнопки на телефоні вибрати відповідну запис, при цьому треба мати на увазі, що запис «Диктофон» може бути скорочена.


Розмови зберігаються в каталозі Call Recording, розташованому в кореневому каталозі. Прослухати запис можна через журнал дзвінків. Навпаки записаного дзвінка повинні бути відображені зображення котушок диктофона, при натисканні на піктограму яких можна буде прослухати зроблений запис. Таким чином, ми розібрали самий простий спосіб, як записати розмову по телефону "Андроїд".

Запис на телефоні Samsung

Як записати розмову по телефону - покрокова інструкція та рекомендації
Одними з найбільш популярних телефонів є моделі Samsung. Тому виникає резонне питання: «Як записати телефонну розмову на телефон Самсунг?» Розглянемо таку можливість на прикладі телефону Samsung Galaxy S5. Функція «Включити запис» за замовчуванням в цьому телефоні деактивовано. Можна піти по найбільш простому шляху, завантаживши відповідний додаток, і здійснювати запис через нього. При цьому потрібно усвідомлювати, що використання такого додатку, як і будь-якого іншого, на телефоні може бути небезпечно. Крім цього, цей запис можна здійснити, активувавши приховану функцію на телефоні. Для цього можна скористатися Xposed або наведеної нижче інструкції. Потрібно, щоб на телефоні була заводська прошивка і у вас були рут-права. Відкриваємо файловий менеджер. Відкриваємо файл /system/csc/feature.xml або, якщо такого немає, то /system/csc/others.xml. Додаємо рядок між FeatureSet та /FeatureSet в тому місці, яке вам сподобається: CscFeature_VoiceCall_ConfigRecording>RecordingAllowed. Закриваємо файл, зберігаючи зміни. Таким чином, ми відповіли на питання: «Як записати розмову на телефоні Samsung?»

Додаток «Запис дзвінків» для "Андроїда"

Як записати розмову по телефону - покрокова інструкція та рекомендації
В Play Market є досить багато програм, які допомагають відповісти на питання: «Як записати розмову по телефону "Андроїд"?» Одним з таких програм є «Запис дзвінків». Воно було розроблено програмістом Appliqato, який має досить високий рейтинг в "Гугл"-магазині. Через Play Market встановлюємо це додаток. Вибираємо потрібну тему. Далі зазначаємо «Додати гучність дзвінка» і при необхідності налаштовуємо облік для зберігання зроблених записів. Це призведе до того, що будь-яка телефонна розмова буде автоматично записуватися. У меню даного додатка досконалу запис можна побачити, її можна зберегти, видалити або повторити дзвінок, а також прослухати.
Ця програма дозволяє записувати будь-які вхідні та вихідні дзвінки, зберігати їх на гаджеті або ж в хмарі "Гугла". Дана програма робить запит користувачу по закінченні бесіди про необхідність збереження запису. При цьому можна визначити контакти, збереження запису розмов з якими буде здійснюватися завжди. За відгуками, якість запису у даній програмі не завжди дуже хороше. Якщо співрозмовник буде говорити дуже швидко, то зрозуміти його може бути важко при прослуховуванні запису. Смартфони Lenovo і Samsung можуть взагалі підвішувати. Тому якщо у вас не спостерігається побічних ефектів від використання цього додатка, то можна зупинитися на ньому, а ми підемо шукати далі, як записати розмову по телефону.

Однойменне додаток від іншого розробника

Як записати розмову по телефону - покрокова інструкція та рекомендації
У налаштуваннях програми можна вибрати, звідки буде здійснюватися запис — це може бути мікрофон, голос, лінія і т. д. Вибираємо якість запису, а також її формат. У якості останнього можуть виступати mp3 або wav.
Ця програма дозволяє зберігати записи не тільки в диск Google, але і в хмару Dropbox. Крім цього, забезпечується шифрування запису з допомогою пін-коду з метою запобігання прослушки третіми особами, для яких дана запис не призначена. На кожній сторінці налаштувань додатку присутні підказки. Кожна зроблена запис може бути супроводжена текстовим приміткою. За відгуками користувачів, це додаток досить добре справляється з притаманними йому функціями.

Додаток Call Recorder

При відповіді на питання «Як записати розмову по телефону?» не можна не згадати цей додаток. Після його установки в налаштуваннях можна вибрати синхронізацію, яка може здійснюватися з хмарами, які були характерні і для попереднього розглянутого програми. Тут запис розмов забезпечується автоматична. Формат збереження файлів можливий один із трьох. Запис може здійснюватися лише одного з голосів людей, переговірників по телефону, або відразу обох. Запис можна захищати паролем. Для кожної моделі потрібно випробувати різні варіанти збереження файлів, запису одного або двох голосів. При різних форматах запис може бути переривчастою. Щоб цього уникнути, потрібно експериментувати з форматами.

Додаток «Запис дзвінка» від lovekara

Як записати розмову по телефону - покрокова інструкція та рекомендації
Ми розглянули вже кілька способів, як записати телефонну розмову на телефон. Як видно з огляду, розробники не відрізняються багатою фантазією на назви, тому орієнтацію потрібно проводити за програмістам. Тут при установці буде видано попередження, що не всі телефони підтримують запис дзвінків. Програма здійснює при можливості запису останню автоматично, вона буде відображатися в меню програми. За відгуками користувачів, програма досить добре себе зарекомендувала.

CallX - запис дзвінків/розмов

Як записати розмову по телефону - покрокова інструкція та рекомендації
Оглядом цієї програми ми закінчимо розгляд способів, як записати розмову по телефону. Це обумовлено тим, що безліч програм і розглянути їх усі в межах однієї статті неможливо. У даній програмі автоматичну запис можна активувати і деактивувати. Можна гратися з форматом і якістю запису. Запис при незмінних параметрах розташована в каталозі CallRecords. Можна зберігати її і в хмару. Відгуки про програму в основному позитивні.

На закінчення

Таким чином, запис телефонної розмови може бути здійснена як засобами самого телефону, так і з допомогою сторонніх програм. Наведені додатки можуть допомогти користувачеві в початковому визначенні програм, яких набагато більше описаних у статті, але інші програми мають схожий з описаними функціонал і нерідко одні й ті ж назви.