Телевізор Harper 32R660TS: характеристики. Телевізори Harper: відгуки, країна-виробник

12 0 Новини високих технологій

У рамках даного матеріалу на прикладі моделі 32R660TS будуть розглянуті телевізори Harper. Відгуки про цьому мультимедійному центрі, технічні специфікації і порядок налаштування його будуть надалі наведені. Також буде наведено короткий огляд програмної частини цього пристрою. Все це дозволить визначитися потенційному покупцеві даного мультимедійного пристрою з тим, наскільки воно відповідає його запитам.

Телевізор Harper 32R660TS: характеристики. Телевізори Harper: відгуки, країна-виробник

Коротко про виробника. Позиціонування

Спочатку дана компанія спеціалізувалася на виробництві акустичних систем в ексклюзивному виконанні. Потім в асортименті її продукції з'явилися навушники. Ну і наостанок цей перелік був доповнений телевізорами. У 2014 році на вітчизняному ринку з'явився даний бренд. Країна-виробник телевізорів Harper може бути як Китай, так і Білорусь. В останньому випадку мова йде про виробничої лінії, яка встановлена на заводі "Горизонт".


Як би там не було, а цей бренд поки не отримав широкого поширення на вітчизняному ринку телевізорів. Та й технічні характеристики таких пристроїв дуже і дуже скромні. Тому в більшості своїй такі мультимедійні центри для розваг належать до лінійки ультрабюджетних мультимедійних телевізорів. Як нескладно здогадатися, герой цього огляду саме до цієї групи і належить.

Дизайн

З позиції дизайну дане мультимедійний пристрій 32R660TS нічим примітним не виділяється. На передній панелі розташований екран, розмір діагоналі якого становить 32". По краях його розташовані середні по товщині рамки чорного кольору. Вони виготовлені зі звичайного пластику. На нижній стороні розташовані 2 місця для кріплення опор. Тут також знаходяться 2 динаміка, які входять до складу інтегрованої акустичної підсистеми.


На задній кришці пристрою згруповані всі комунікації розглянутого мультимедійного центру. Це просто хороший телевізор початкового рівня. У нього стандартне виконання, і чимось особливим він з позиції дизайну не виділяється.
Телевізор Harper 32R660TS: характеристики. Телевізори Harper: відгуки, країна-виробник

Комплектація

Наступним списком поставки може похвалитися телевізійне пристрій моделі Harper 32R660TS:
 • Власне сам мультимедійний центр з силовим шнуром для створення підсистеми електроживлення.
 • Пульт керування до нього.
 • Керівництво користувача.
 • Набір елементів живлення до пульта управління.
 • Дві спеціальні підставки для монтажу на всілякі горизонтальні поверхні розглянутого рішення.
 • Гарантійний талон.
 • Цей список типовий для більшості телевізійних пристроїв даного виробника.

  Зображення і все, що з ним пов'язано

  Характеристика телевізора Harper моделі 32R660TS вказує, як вже було раніше зазначено раніше, на діагональ екрану 32". В основі останнього лежить матриця LED з номінальним роздільною здатністю HD або 1366х768. Частота оновлення картинки на екрані фіксована і дорівнює 50Гц. Співвідношення сторін зображення стандартне і складає 16:9. Номінальна яскравість матриці екрана даного мультимедійного пристрою дорівнює 230кд/м 2 , а її контраст - 70000:1. При цьому кути огляду рівні максимально можливим на поточний момент 178 0 . Тобто екран в цьому пристрої має здебільшого специфікації початкового рівня, але при цьому він досить якісний і відносно виведеного зображення будь-яких питань вже точно не виникає.
  Телевізор Harper 32R660TS: характеристики. Телевізори Harper: відгуки, країна-виробник

  Звук. Склад акустичної підсистеми

  Стандартно організована підсистема звукового супроводження у Harper 32R660TS. Як і у будь-якого іншого мультимедійного центру, до її складу входять 2 динаміка. Потужність кожного з них дорівнює 7Вт, а в сумі стереосистема може видати 14 Вт. Додаткових програмних технологій для поліпшення якості звуку в цьому випадку не передбачено. Але і в цьому немає нічого особливого з тієї причини, що телевізор економкласу. Також необхідно відзначити те, що в його переліку роз'ємів присутній 35-мм звуковий вихід. З допомогою останнього такий пристрій можна без особливих проблем перетворити на повноцінний домашній кінотеатр. Для цього достатньо лише підключити відповідну звукову систему.

  Комунікації

  Гарним комунікаційним списком оснащені будь телевізори Harper. Огляд же характеристик героя цього огляду вказує на наявність таких портів:
 • Кількість основних роз'ємів HDMI і USB одно, відповідно, 3 і 2. У першому випадку комунікаційні порти можуть використовуватися для виводу зображення з комп'ютера, DVD-програвача та сучасного супутникового ресивера. Другий тип роз'ємів в основному використовується для підключення різних зовнішніх накопичувачів і відтворення з них фільмів або ж перегляду фотографій.
 • Для реалізації комутації з застарілими моделями супутникових ресиверів дане рішення оснащене портом RCA. А ось гнізда SCART у цьому випадку немає, і для реалізації такого підключення необхідно використовувати відповідний перехідник.
 • Для підключення такої звукової підсистеми, як subwoofer можна використовувати 35-мм аудіовихід.
 • Для установки декодуючих карт цей телевізор оснащений слотом CI.
 • Також для прийому сигналу це рішення оснащений стандартним телевізійним входом.
 • Необхідно відзначити те, що раніше наведений список є стандартним для більшості мультимедійних центрів даного виробника. Як правило, список комунікацій у них відмінний і яких-небудь проблем з підключенням зовнішніх пристроїв вже точно не виникає.
  Телевізор Harper 32R660TS: характеристики. Телевізори Harper: відгуки, країна-виробник

  Операційна система

  Під управлінням такого системного софта, як "Андроїд", функціонують телевізори Harper. Відгуки вказують на універсальність цієї програмної платформи. У неї дійсно великий набір утиліт, за допомогою якого можна під будь-які запити і вимоги налаштувати таку мультимедійну систему. Саме наявністю такої операційної системи і може похвалитися герой цієї статті. Знову-таки, така операційна система присутня лише в тому разі, якщо є підтримка такої функції, як Smart TV. Інакше ж функціональність програмного забезпечення скорочується, і використовується вже зовсім "урізана" програмна оболонка.
  Телевізор Harper 32R660TS: характеристики. Телевізори Harper: відгуки, країна-виробник

  Порядок налаштування

  Дуже легко налаштувати телевізори Harper. Відгуки власників це лише підтверджують. Для виконання такої операції необхідно виконати такі дії:
 • Виконуємо складання телевізійного пристрою.
 • Підключаємо мережа електропостачання та сигнальний кабель.
 • Вмикаємо телевізор.
 • Знаходимо в меню "Налаштування" підрозділ "Канали" та виконуємо операцію "Автопошук". При цьому задаємо всі необхідні параметри для виконання даної операції.
 • Далі необхідно налаштувати бездротове підключення в цьому ж самому меню.
 • Потім переходимо в меню програм і вибираємо пункт Play Market.
 • Створюємо новий обліковий запис.
 • Встановлюємо з магазину додатків всі необхідні міні-утиліти. Рекомендується вибрати Youtube (безліч якісного безкоштовного контенту тут можна знайти), Twigle і IVI (в обох цих випадках фільми безкоштовні, але перед переглядом необхідно переглянути коротку рекламу).
 • Після цього мультимедійний центр налаштований і готовий до роботи.
  Телевізор Harper 32R660TS: характеристики. Телевізори Harper: відгуки, країна-виробник

  Вартість

  Придбати такий хороший телевізор можна на поточний момент за ціною 14500-15000 рублів в звичайних супермаркетах електроніки або ж спеціалізованих торгових точках. Якщо ж в якості місця покупки даного рішення вибрати інтернет-магазин, то вартість його може зменшитися до 14000 рублів. На тлі аналогічних рішень іменитих виробників такий цінник виглядає дуже демократичним. Конкуренти від "Самсунг" або LG зі схожими параметрами стоять 18000-19000 рублів.

  Думка власників

  Як було вже зазначено раніше, будь-який сучасний LED-телевізор Harper - це пристрій початкового класу. Саме формат зображення 1366х768 (використовується в розглянутому мультимедійному центрі) або 1920х1080 і використання застарілої LED-матриці вказує на бюджетну їх приналежність. Але все ж, як було зазначено раніше, якість картинки в цьому випадку достатня, і на це вказують відгуки власників. Також комунікаційний список у таких телевізорів відмінний. При цьому вартість цілком демократична, а операційна система - функціональна. Ось так характеризують власники такі телевізори у своїх відгуках.
  Телевізор Harper 32R660TS: характеристики. Телевізори Harper: відгуки, країна-виробник

  Висновок

  Як би там не було, а до пристроїв початкового рівня відносяться в більшості своїй телевізори Harper. Відгуки стосовно героя даного огляду-це лише підтверджують. Та й будь-яке інше рішення цього бренду ставитися до цього сегменту ринку. Але в такому позиціонуванні вже точно немає нічого незвичайного. Компанія досить молода, поки великих потужностей для зборки телевізорів середнього і тим більше преміального рівня у неї немає. Тому вона починає продавати мультимедійні центру економ-класу, до яких належить і герой цього матеріалу - 32R660TS. Інші сегменти ринку телевізійних пристроїв цей виробник буде заповнювати по мірі можливостей. Але у них конкуренція значно вище, і в цьому випадку вже інженерам доведеться замислюватися про те, щоб якийсь відмінною особливістю оснастити таке рішення.