Телевізор Samsung UE40MU6470U: відгуки, характеристика, налаштування

14 0 Новини високих технологій

Відмінним балансом параметрів, вартості та якості зображення може похвалитися телевізор Samsung UE40MU6470U. Відгуки власників, параметри і специфікації цього пристрою, а також алгоритм його налаштування будуть розглянуті в цьому огляді.

Телевізор Samsung UE40MU6470U: відгуки, характеристика, налаштування

Виробник. Спеціалізація пристрою

Компанія "Самсунг" родом з Південної Кореї. Вона спеціалізується на виготовленні електронної техніки. Причому як пристрою в цілому, так і їх компонентів для них. В її модельному ряду є пральні машини, холодильники, смартфони, планшети і телевізори, які можуть бути і бюджетного рівня, і середнього класу, і преміальними мультимедійними центрами.


До останніх належить розглянутий в цьому матеріалі телевізор Samsung UE40MU6470U. Відгуки при цьому акцентують увагу на високому феноменально рівні якості зображення. Саме наявність матриці 4К і опції Smart TV вказують на преміальність розглянутого рішення.

Комплектація. Вартість. Зовнішній вид

Бездоганним переліку комплекту поставки може похвалитися телевізор Samsung UE40MU6470U. Огляд цього списку вказує на наявність таких компонентів:
 • Мультимедійний центр, який розглядається в цьому матеріалі.
 • Пульт управління.
 • Набір елементів живлення для останнього.
 • Керівництво користувача. Також в кінці нього є і гарантійний талон.
 • Одна опора для установки і набір елементів кріплення для неї.
 • На поточний момент розглянуте рішення можна купити за 45000 рублів в інтернеті. Якщо ж звернути увагу в бік супермаркетів електронної техніки, то вартість зросте до 47000 рублів. Лицьову панель телевізійного пристрою займає екран. Його діагональ становить 40". Бічні грані пристрою сріблястого кольору і зроблені вони з металу. Знизу знаходиться місце для установки комплектної опори. Задня кришка чорного кольору, і вона виготовлена з пластику. На ній виведені всі комунікації розглянутого рішення. Тут також знаходяться отвори кріплення для виконання монтажу на стіну.


  Телевізор Samsung UE40MU6470U: відгуки, характеристика, налаштування

  Характеристики зображення

  Максимальний формат зображення, який може вивести СМАРТ-телевізор Samsung UE40MU6470U - 4K. Тобто дозвіл картинки в цьому випадку може досягати 3840х2160. Його також іноді називають UltraHD. Співвідношення сторін типове для даної групи пристроїв і складає 16:9. Діагональ екрану, як було вже зазначено, дорівнює 40". Частота оновлення зображення дорівнює 1600 МГц. Тип матриці даного рішення - LCD. У неї матова поверхня. Кути огляду обмежені значенням 178 0 . Тобто при перегляді практично з будь-якої точки не відбуватиметься спотворення зображення. Серед інших особливостей екрану необхідно відзначити наявність підтримки таких технологій, як HDR і Mega Contrast. Вони дозволяють в деяких випадках істотно підвищити якість виведеного зображення.

  Звукова підсистема

  На хорошому рівні організована звукова підсистема в телевізорі Samsung UE40MU6470U. Відгуки вказують на те, що до якості її роботи ніяких питань у власників не виникає. Вона складається з двох динаміків. Сумарна потужність системи звукосопровождения становить 20 Вт. А у окремо взятого динаміка цей параметр дорівнює 10 Вт.
  Звичайного 35 мм аудіовиходу в цьому рішенні не передбачено. Тому для підключення сторонньої акустики доведеться використовувати цифровий оптичний вихід. Це дозволить вивести звук на subwoofer. За рахунок цього можна перетворити такий мультимедійний центр в повноцінний домашній кінотеатр.
  Телевізор Samsung UE40MU6470U: відгуки, характеристика, налаштування

  Способи підключення

  Наявністю двох способів бездротового підключення може похвалитися, що розглядається в даному матеріалі преміальний телевізор Samsung UE40MU6470U. Характеристики його вказують на наявність передавачів Wi-Fi (пряма комутація до комп'ютерної мережі) і Bluetooth (цей інтерфейс незамінний в тих випадках, коли потрібно вивести звук на зовнішню акустику). Список же провідних портів включає:
 • Три цифрові роз'єми HDMI, які найбільш часто використовуються при отриманні сигналу з ПК або ж нових моделей супутникових ресиверів.
 • Два гнізда USB. У цьому випадку можна відтворювати мультимедійний контент з зовнішніх накопичувачів.
 • Також пристрій оснащений портами SCART і RCA. З їх допомогою можна вивести на екран телевізора супутникові телепрограми застарілих версій супутникових тюнерів.
 • Телевізор Samsung UE40MU6470U: відгуки, характеристика, налаштування

  Програмна оболонка. Порядок налаштування

  Операційна система "Тизен" версії 3.0 виступає в якості керуючого програмного забезпечення телевізора Samsung UE40MU6470U. Налаштування даного мультимедійного рішення дуже проста, і яких-небудь проблем при її виконанні не виникає. Вона складається з таких етапів:
 • Витяг розглянутого пристрою з картонної транспортної коробки. Також необхідно дістати з неї і всі інші елементи, які входять в список поставки.
 • Далі виконуємо монтаж опори.
 • На наступному етапі необхідно зняти всі транспортні фіксатори.
 • Потім необхідно підтягнути всі дроти і виконати комутацію. На цьому етапі силовий кабель підводиться до розетки, а сигнальний до антенного входу мультимедійного центру.
 • Тепер можна включити телевізор.
 • Після закінчення його завантаження заходимо в меню налаштування і ініціюємо процедуру автопошуку. При цьому необхідно вказати тип джерела вхідного сигналу: супутник, кабельне телебачення або ж місцеві програми. Також в обов'язковому порядку і задаємо тип передач: цифровий чи аналоговий.
 • По закінченні процедури автопошуку зберігаємо отриманий список телепередач.
 • Потім переходимо в пункт меню "Мережа" і задаємо параметри бездротового підключення до обчислювальної мережі.
 • Наступний етап - це вже вхід в головне меню пристрою та перехід в магазин міні-додатків. В ньому знаходимо потрібний софт і встановлюємо його. По закінченні цього етапу мультимедійний центр повністю готовий до роботи.
 • Телевізор Samsung UE40MU6470U: відгуки, характеристика, налаштування


  Відгуки

  Будь-яких недоліків по суті позбавлений розглянутий телевізор Samsung UE40MU6470U. Відгуки професіоналів говорять про те, що з технічної точки зору у нього немає мінусів. Єдиний недолік, який можна знайти в ньому - це висока вартість. Але, як було зазначено раніше, це пристрій преміального рівня і у нього спочатку не може бути низькою вартістю. До плюсів можна віднести наступне:
 • Якість картинки.
 • Відмінний рівень звучання.
 • Прогресивна програмна оболонка, яка може бути доповнена міні-утилітами.
 • Висока функціональність.
 • Надійність.
 • Простий і інтуїтивно зрозумілий алгоритм підключення та конфігурування.
 • Відмінний список комплекту поставки.

 • Телевізор Samsung UE40MU6470U: відгуки, характеристика, налаштування

  Висновок

  Дуже збалансованим мультимедійним центром преміального рівня по праву вважається телевізор Samsung UE40MU6470U. Відгуки власників акцентують увагу на повну відсутність яких-небудь істотних недоліків. Але при цьому плюсів даної моделі телевізора досить багато. У підсумку якщо вам дійсно потрібен функціональний і надійний телевізор з функцією Smart TV, то можете сміливо вибирати дане рішення. Цей пристрій відмінно підійде для домашнього використання. При цьому діагональ 40" дозволяє його застосувати як в маленькій кімнаті, так і у просторому залі.