Шини Dunlop SP Winter ICE 01: відгуки, характеристики, недоліки та переваги

13 0 Новини високих технологій

Продукція компанії Dunlop користується попитом серед автомобілістів. Адже мало хто знає, що компанія з'явилася практично спонтанно. Це сталося тоді, коли один британець подарував своєму синові велосипед. Однак у цього транспорту покришки були литі і доставляли дискомфорт під час пересування. Тоді британець Джон Бойд Данлоп вирішив створити прототип покришок. У нього це вийшло - їзда на велосипеді стала комфортною. А в 1888 році отримав патент на створення автомобільних покришок.

Шини Dunlop SP Winter ICE 01: відгуки, характеристики, недоліки та переваги

Про компанію

Історія компанії почалася в далекому 1888 році у Великобританії. Компанія є однією з перших, тому вона завжди користувалася попитом. Вона названа на честь свого творця – Джона Бойда Данлопа. В даний час покришки марки Dunlop SP Winter ICE 01 популярні за всьому світу. Практично в кожній країні є філіал компанії. Популярність багато в чому залежить від відмінної якості і приголомшливих властивостей, характеристик покришок.


Компанія Dunlop посприяла розвитку шинного виробництва набагато більше, ніж більшість інших. Якщо перераховувати всі досягнення, то піде багато часу. Ось основні з них:
 • Саме в шинах Dunlop почали встановлюватися шипи. Вони виготовлялися з металу або гуми.
 • Розділений на кілька ділянок малюнок протектора. Завдяки цьому збільшився ресурс покришок, збереглися властивості та відмінне зчеплення з дорогою.
 • Виробник вперше впровадив у протектор яскраво виділену бічну частину, яка покращує зчіпні і прохідні властивості.
 • Засновник компанії розробив камеру для покришок. Однак це не була його розробка, він лише використовував ту ж технологію, що і при виробництві м'яча. Але все ж технологія виробництва камерних шин належить цій компанії, так як її співробітник трохи пізніше розробив це.
 • Також компанії належить і технологія виробництва безкамерних шин.
 • Тут був розроблений спеціальний склад покришок, який відштовхує вологу зі своєї поверхні і не вбирає її. Він застосовувався для зимових шин. Розробка актуальна і донині, але тільки в доопрацьованому вигляді.
 • Компанія Dunlop посприяла створенню шинної науки. У неї закладено безліч знань, технологій виробництва та іншої інформації від даного виробника.
 • Компанія є першою, яка почала перевіряти свою продукцію у власній лабораторії. Вона відчуває покришки марки Dunlop SP Winter ICE 01 не окремо, перевіряючи її властивості, а в умовах, максимально наближених до реальних, а іноді й ще більш суворих.
 • У 1970-х роках минулого століття компанія розробила покришки, які можуть експлуатуватися деякий час після проколу. Таку технологію назвали Denovo. Спочатку такі покришки не користувалися попитом. Однак у 90-х роках вони почали стрімко набирати популярність. Деякі автовиробники навіть встановлювали їх на свої автомобілі. Покришки здатні подолати шлях близько 100 кілометрів, але при цьому максимально допустима швидкість – не більше 80 км/ч.
  Шини Dunlop SP Winter ICE 01: відгуки, характеристики, недоліки та переваги
 • Відгуки

  Філії компанії розташовані в багатьох країнах, у кожній з них виробляються конкретні моделі. Наприклад, користувачі задоволені часто залишають позитивні відгуки про Dunlop SP Winter Ice 01. Ці покришки виробляються в Японії, Німеччині та Америці. Деякі користувачі зустрічають на просторах інтернету і негативні відгуки про покришках. Найчастіше вони написані про підроблених шинах. Вони завжди поганої якості, але автомобілісти часто не здогадуються, що перед ними підробка. Підприємства, що виробляють таку продукцію, знаходяться в Китаї. На перший погляд, оригінал і підробка нічим не відрізняються. Однак якщо подивитися більш детально, то можна зрозуміти, що у підробленої продукції погана якість упаковки і самих покришок в цілому. Дорогу вони тримають теж погано.
  Шини Dunlop SP Winter ICE 01: відгуки, характеристики, недоліки та переваги
  В залежності від умов експлуатації в кожну країну завозять або виробляють там же якісь конкретні моделі покришок, які там будуть актуальні. Дізнатися, де були зроблені покришки, а також побачити всі характеристики Dunlop SP Winter ICE 01 можна на упаковці шин.

  Виробництво

  Основна частина компаній, що займаються виробництвом покришок, закуповує гуму для своєї продукції в інших підприємств. Це не зовсім правильно, так як невідомо, за якою технологією виготовлена гума і що саме в неї додавали, адже простежити за всім процесом виробництва практично неможливо. Також це не вигідно у фінансовому плані. Компанія Dunlop виготовляє гуму самостійно, з-за чого її якість на висоті і ціна Dunlop SP Winter ICE 01 і інші моделі відносно невелика.
  Однак сировину все ж доводиться купувати. Найбільш якісне воно в Бразилії, звідти і йдуть поставки. Каучук сприяє збереженню властивостей покришок і збільшує їх зносостійкість. Компанія також часто розробляє новий склад для шин і удосконалює вже наявний. Склад гуми покришок Dunlop SP Winter Ice 01 був розроблений спеціально для суворих умов експлуатації. Вона не плавиться при теплій температурі повітря, а на морозі зимові шини Dunlop SP Winter ICE 01 не починають тверднути. У відгуках автомобілісти вказують, що реальні характеристики відповідають заявленим, а також те, що експлуатувати їх можна досить довго.

  SP Winter Ice 01

  Покришки Dunlop SP Winter ICE 01 за відгуками, ідеально підходять для експлуатації взимку. Виробник рекомендує їх установку на легкові автомобілі і деякі кросовери. Шини розроблялися досить довго і мають відмінні властивості. Малюнок протектора тут у вигляді безлічі стріл. Також є поздовжні ребра в кількості 5 штук. Ребро в центрі не повністю рівне, а з невеликими надрізами, з-за цього значно покращилася курсова стійкість і зчеплення з дорогою.
  Шини Dunlop SP Winter ICE 01: відгуки, характеристики, недоліки та переваги
  Трохи далі від центрального розташовані ще ребра. Вони включають в себе по 2 ряду блоків. Завдяки цьому контактує з дорожньою поверхнею максимально можлива частина покришки Dunlop SP Winter ICE 01 R16. Це, в свою чергу, покращує зчіпні і прохідні властивості.
  Також варто відзначити, що розташування шипів на Dunlop SP Winter ICE 01 тепер інше, ніж раніше. При зіткненні з дорожнім покриттям шипи знаходяться в перпендикулярному положенні. Таке нововведення поліпшило зчеплення на льоду і сніжному покриві. Також цьому сприяє наявність безлічі ламелей, поверхня нерівна, тому вони вцепляются в дорожнє покриття.

  Характеристики та вартість

  Покришки представлені в різних варіантах, які відрізняються розміром, а саме:
 • Діаметр від R14 до R18. Для легкових автомобілів найкраще підійдуть покришки менших розмірів, для кросоверів – великих.
 • Профіль по ширині: від 175 до 265 мм. Тут вибирати найкраще приблизно так само. Якщо встановити покришки більшого профілю, ніж потрібно, то буде занадто швидкий знос.
 • Профіль по висоті. Його варто вибирати виходячи з розмірів арки. Якщо вибрати дуже великий, то передні колеса не будуть повертатися до кінця.
 • Таким чином, покришки можна підібрати під будь-який автомобіль, незалежно від його класу. Однак виробник рекомендує установку цих шин на легкові автомобілі і кросовери. Дані покришки здатні зберігати свої властивості до того моменту, поки автомобіль не розженеться більше 190 кілометрів на годину. Потім почнуться помітні погіршення. Придбати шини можна в багатьох магазинах, але скрізь їх вартість трохи розрізняється. Середня вартість покришок 14 радіусу становить близько 1900 рублів за одиницю. Одна шина 18 радіусу обійдеться покупцеві набагато дорожче – 7500 за одну одиницю. Різниця в ціні досить відчутна, але виправдана, так як при виробництві витрати різні. В даному ціновому сегменті представлено ще безліч інших моделей, але ці відрізняються особливо.
  Шини Dunlop SP Winter ICE 01: відгуки, характеристики, недоліки та переваги

  Конструкція

  Виробник рекомендує встановлювати дані покришки легкові автомобілі і кросовери. Установка на позашляховики строго не рекомендується, так як шини можуть не витримати таких навантажень, так і збереження властивостей не гарантується. Шини розроблялися за допомогою спеціальних комп'ютерних систем. Тому вдалося створити якісний малюнок протектора у вигляді спрямованих стріл, центральне поздовжнє ребро і спеціальні блоки. Також на протекторі присутні шипи, які розташовані на блоках. Самі блоки мають нерівну поверхню, з-за чого поліпшуються зчіпні властивості покришок. Всі ці особливості будови значно покращують зчеплення з дорогою, курсову стійкість і збільшують ресурс покришок. При русі по будь-якому покриттю у разі необхідності гальмування буде максимально швидким. Також покришки дозволяють робити різкі маневри під час руху без погіршення керованості. Більшість автомобілістів помітили ці особливості і оцінили їх по достоїнству.

  Тестування

  Кожна компанія, для якої важлива своя репутація, перед початком масштабного випуску покришок повинна протестувати їх. При цьому така процедура включає в себе кілька етапів, в кожному з яких різні випробування. Покришки Dunlop SP Winter ICE 01 також були протестовані перед початком масштабного виробництва, при цьому їх показники – 9 з 10. Більш детальну інформацію виробник не розголошує.

  Оновлені шипи

  При розробці шин Dunlop SP Winter ICE 01 були значно змінено форму та розташування шипів. Тепер із-за особливостей будови шипи перестали випадати, а також сточуватися при русі по асфальту. У шин Dunlop SP Winter ICE 0120555 шипи тепер завжди залишаються у вертикальному положенні, з-за чого ризик випадіння скоротився у багато разів. Зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям при цьому значно покращився.

  Зчеплення з дорогою

  Наявність шипів, форма ламелей і протекторних блоків, а також наявність поздовжніх ребер сприяли значному поліпшенню зчеплення покришок. В ході досліджень і тестів Dunlop SP Winter ICE 01 відмінно себе показали практично на будь-якому дорожньому покритті. Покришки підійдуть для експлуатації в умовах міста, а також на трасі. Однак варто розуміти, що зчеплення з дорогою зберігається тільки до певного набору швидкості, потім автомобіль може занести, що призведе до незворотних наслідків. Тому потрібно дотримувати швидкісний режим.

  Комфортне водіння

  Спеціальне розташування шипів і їх кріплення забезпечили поглинання створюваних шумів і вібрацій. Завдяки цьому керування автомобілем стало більш приємним і безпечним, так як водій не відволікається на додаткові шуми. Також це сприяло збільшенню ресурсу шин Dunlop SP Winter ICE 01.

  Особливості

  Перед іншими покришками модель Dunlop SP Winter ICE 01 з відгуків від задоволених покупців, має ряд переваг, а саме:
 • Гарантується відмінне зчеплення з дорогою, незалежно від покриття і умов.
 • Спеціальний склад покришок сприяє запобіганню затвердіння покришок на морозі і збільшує зносостійкість.
 • Спеціальна форма і розташування шипів зменшили ризик їх випадання, а також поліпшили зчеплення з дорогою.
 • Модельний ряд

  В модельному ряді компанії присутні моделі для літа, зими, а також ті, які можна використовувати круглий рік. До літніх покришкам автомобілісти ставляться не так прискіпливо. В основному вони вибирають моделі SP Sport і ECO EC201. Дані моделі мають збільшений ресурс, а також зменшують ризик заносу при проходженні вологих ділянок доріг. Під час руху покришки не створюють додаткових шумів, що забезпечує комфортну поїздку.
  Шини Dunlop SP Winter ICE 01: відгуки, характеристики, недоліки та переваги
  Для зими автомобілісти найчастіше вибирають, за відгуками, Dunlop SP Winter ICE 01. Модель підходить для регіонів, де особливо холодна зима. Гума Dunlop SP Winter ICE 01 має незвичайний малюнок протектора і безліч шипів оновленої форми. Все це сприяє відмінній прохідності. В регіонах, де снігу взимку практично немає, актуальні покришки Grandtrek SJ6. Вони володіють такими ж властивостями, але при цьому не оснащуються шипами. З-за цього на деяких видах дорожнього покриття зчеплення з дорогою значно погіршується. Однак при цьому покришки не твердіють на морозі. Для всесезонної експлуатації призначені покришки Sport Maxx. Вони зберігають свої властивості при плюсовій, так і мінусовій температурі повітря. Вони здатні підлаштовуватися під умови експлуатації. Найбільш актуальні покришки в регіонах, де зима доволі тепла, а кількість снігу мінімально. Багато автомобілістів позитивно відгукуються про автошина Dunlop SP Winter ICE 01.

  Позитивні відгуки

  Багато автомобілістів встановлюють покришки Dunlop SP Winter ICE 01 на свою машину. Частина з них залишає відгуки про дану модель. Більшість автомобілістів позитивно відгукуються про цих покришках. Найчастіше такі відгуки з'являються про шинах, вироблених в Японії. Автомобілісти відзначають, що зносостійкість у покришок просто чудова. У деяких випадках зафіксовано, що без особливої втрати своїх властивостей і характеристик покришки можуть експлуатуватися близько 6 сезонів. Покришки мають відмінне зчеплення та курсову стійкість. Також багато людей відзначають, що шини під час руху не створюють додаткових шумів, також вони набагато тихіше деяких літніх примірників. Такого результату вдалося домогтися інженерам за рахунок спеціально розробленого протекторного малюнка і складу гуми. Також оновлений склад сприяє збереженню властивостей та характеристик покришок при будь-якій температурі повітря: в теплі вони не плавляться, а на морозі не твердіють. Також багато автомобілісти відзначають, що покришки однаково добре себе показали в будь-яких умовах. В місті якщо пересуватися спокійно, то зчеплення з дорогою буде ідеальним. На засніженій трасі або вологому ділянці дороги воно також зберігається разом з курсовою стійкістю. Деякі автомобілісти намагалися проїхати на таких покришках по легкому бездоріжжю і заметах. У них вийшло подолати такі труднощі. Покришки мають відмінні зчіпні властивості. Однак при русі по трасі всі характеристики і властивості здатні зберігатися тільки в тому випадку, якщо пересуватися з дозволеною швидкістю, в іншому випадку недотримання швидкісного режиму може призвести до сумних наслідків. Також не варто проходити повороти з такою гумою на високій швидкості, так як може загубитися управління.
  Шини Dunlop SP Winter ICE 01: відгуки, характеристики, недоліки та переваги

  Негативні відгуки

  На жаль, негативних відгуків про покришках також вистачає. Деякі з них суперечать позитивним. Найчастіше негативно автомобілісти відгукуються про покришках, які вироблені не в Японії і, швидше за все, є підробкою. Не всі здогадуються, що придбали підробку, тому що не знають, як її відрізнити від оригіналу. Саме тому така кількість негативних відгуків про покришках. Як стверджують автомобілісти, єдине місце, де покришки мають хороше зчеплення – це пухкий сніг. При русі по льоду автомобіль стає просто некерованим. Якщо сніг вже накатан, то автомобіль постійно йде в занос, а в разі гальмування гальмівний шлях буде просто величезною. Якщо при русі по пересіченій місцевості потрапити в колію, то вибратися з неї буде досить проблематично. Багато вказують, що на трасі неможливо розігнатися понад 110 кілометрів на годину. Якщо ж це зробити, то автомобіль втрачає керування. Також багато хто боїться йти на обгін, так як при різких маневрах машину починає кидати, вона сильно втрачає управління. Деякі автомобілісти після експлуатації даних покришок протягом одного сезону прибрали їх і придбали нові. При цьому шини практично не зносилися, однак пересування на них майже неможливо. Швидше за все, такі погані показники у покришок з-за того, що вони є підробкою. Визначити, оригінальні шини чи ні, досить складно, але зробити це все ж можна. Для цього необхідно оцінити якість упаковки. В оригіналі воно завжди краще, а зображення та інформація не приклеєні, а пропечатані. Багато хто розуміє, що придбали підробку, лише після того, як експлуатували гуму. Якщо покришки від виробника, то вони будуть відмінної якості.

  Підсумок

  Шини "Данлоп" можна придбати як для літнього, так і для зимової експлуатації. У компанії величезний модельний ряд, тому будь-хто зможе підібрати для себе підходящий варіант. Багато технологій, які розробляє компанія "Данлоп", починають використовувати й інші компанії, що говорить про високий рівень розвитку. При виборі потрібно остерігатися підробленої продукції і купувати шини тільки у перевірених дилерів. Компанія значно перевершує інших виробників за рахунок безлічі відкриттів і розробок, які були ще на початковому етапі розвитку. "Данлоп" розробляла для автомобілів тільки покришки пневматичні, виключаючи інші види. Це посприяло відкриттю власної лабораторії, якою в той час ні в кого не було. До 1960-х років ніхто не знав про ефект аквапланування і що він собою представляє. Це відкрила компанія Dunlop в результаті досліджень. Практично відразу ж вона почала шукати способи боротьби з цим ефектом. У 1983 році виробник розробив, на перший погляд, звичайну річ – докаточное колесо. Однак цей продукт став настільки зручним, що ним користуються досі багато автомобілістів при необхідності. Самий пік популярності припав на кінець 2000-х років, після чого наступає банкрутство внаслідок неправильної фінансової політики компанії "Данлоп". Фірму в терміновому порядку розпродали по частинах, і здавалося, що вже все. Однак компанія незабаром знову заявила про себе на повний голос. І тепер у її арсеналі величезну кількість високоякісних шин, які складають конкуренцію самим іменитим брендам, і гума Dunlop SP Winter ICE 01 не виняток. Компанія розширила свої горизонти і виробляє свою продукцію і в інших країнах світу. Шини "Данлоп" відповідають всім міжнародним стандартам якості.