Де на «Андроїд» зберігаються контакти. Робота з контактами

19 0 Новини високих технологій

Інформація про те, де на «Андроїд» зберігаються контакти, безсумнівно, виявиться корисною, якщо ви вирішите купити собі новий девайс. Адже дуже довго і незручно переписувати номери телефонів всіх своїх знайомих вручну.

Де на «Андроїд» зберігаються контакти. Робота з контактами
На щастя, виробники смартфонів передбачили можливість швидкого перенесення всіх даних, які зберігаються в довіднику. Про те, де в телефонах на «Андроїд» зберігаються контакти і як імпортувати їх на інший пристрій, ви зможете дізнатися з цієї статті.

Варіанти зберігання

Для початку варто розібратися, які варіанти зберігання контактів існують. Усього таких варіантів три, кожен має недоліки і переваги. Конкретніше:
 • На SIM-карті. Даний варіант хоч і вважається застарілим, дозволяє перенести контакти на інший телефон досить швидко і просто. Досить вставити в пристрій «сімку» - і вся інформація, що зберігається на ній, відразу ж стане доступна до використання. Проблема полягає в тому, що пам'ять SIM-карти обмежена, так що багато номерів записати на неї не вийде.
 • Друге місце, де зберігаються контакти на «Андроїд» – це акаунт Google. У цьому випадку інформація зберігається в «хмарі» і може бути вилучена звідти при необхідності. Мінус полягає в тому, що для синхронізації даних потрібен інтернет, так що без наявності оного працювати з контактами у вас не вийде.
 • Ну і нарешті, третій варіант – це пам'ять телефону. Даний метод зберігання контактів є найпоширенішим і дозволяє переносити інформацію як за допомогою менеджера, вбудованого в телефон, так і з допомогою сторонніх програм.
 • До речі, ви можете використовувати всі ці способи одночасно. Це допоможе вам не втратити інформацію у разі виникнення непередбачених обставин (наприклад, при поломці телефону).

  Експорт за допомогою вбудованого менеджера

  Місце на «Андроїд», де зберігаються контакти при використанні пам'яті – це директорія /data/data/com.android.providers.contacts/databases/. У ній розташовується файл з назвою contacts.db, який можна скопіювати на інший смартфон і отримати таким чином доступ до інформації.


  Проблема в тому, що для роботи з вищезазначеним файлом на вашому телефоні мають бути відкриті Root-права. Якщо ви не хочете з цим перейматися, тоді можна скористатися вбудованим менеджером. Робиться це так:
 • Зайдіть в програму «Контакти» і натисніть клавішу «Меню».
 • Виберіть розділ «Імпорт/Експорт».
 • Де на «Андроїд» зберігаються контакти. Робота з контактами
 • Натисніть «Експорт на накопичувач».
 • Після цього на вашому пристрої з'явиться файл у форматі vcf. Його можна скинути на інший телефон, а потім відкрити, скориставшись функцією Імпорт з накопичувача» та вказати шлях до папки, де зберігаються контакти на «Андроїд».

  Використання сторонніх програм

  Якщо вас не влаштовує вбудований менеджер контактів, ви можете скористатися аналогічними додатками сторонніх розробників. У магазині Google є достатньо таких програм. Правда, їх використання не завжди виправдано.
  Де на «Андроїд» зберігаються контакти. Робота з контактами
  Крім того, виробники смартфонів у більшості випадків поставляють разом з телефонами спеціальне ПЗ, яке встановлюється на комп'ютер. Плюсом таких програм є те, що вам навіть не доведеться вказувати папку, де зберігаються контакти на «Андроїд», для роботи з ними. Достатньо скористатися відповідною функцією, і програма зробить все за вас.