Asus: країна-виробник, огляд продукції, що випускається

19 0 Новини високих технологій

Напевно, немає або майже немає такої людини, яка жодного разу не чув би назва компанії Asus. Даний бренд випускає дуже багато всілякої продукції, такої як смартфони, ноутбуки, роутери, модеми, монітори, материнські плати і багато-багато іншого. Однак мало хто знає про історію цієї величезної корпорації і про те, з чого все починалося. Що ж, треба це виправити. Далі статті ми розповімо про те, як зароджувався бренд, в якому році він з'явився, якій країні-виробнику Asus належить і пройдемося по деякій продукції фірми.

Asus: країна-виробник, огляд продукції, що випускається

Історія

Свій початок компанія бере в 1989 році. На той момент комп'ютерна індустрія була в самому центрі розвитку, і в світі мало не щодня з'являлися нові компанії, які прагнули зайняти своє місце під сонцем. Утворилася "Асус" в Китайській Республіці Тайбей, або, як її ще називають, Тайвань. Незважаючи на те, що Китайська республіка (Тайвань) - все ж таки визнаний у всьому світі незалежна держава. Але зараз не про це.


У той час все, що випускалося з-під крила Піднебесній, розцінювалось дуже скептично, і китайська продукція не користувалася великим успіхом. Тим не менш у 1989 році, 1 квітня, 4 молодих людини з відомої компанії Acer прийняли рішення в одній з квартир заснувати свою корпорацію. І назвали вони її Asus, а якщо бути точніше, то Asustek Computer Inc. "Асус" - це частина слова від PegASUS, що в перекладі означає "Пегас - кінь з крилами". Основною метою компанії на той момент була консультація сторонніх виробників в Тайвані по виробництву материнських плат для комп'ютерів. На жаль, ідея провалилася, і ніхто навіть не захотів слухати хлопців. Всі місцеві фірми були цілком задоволені тим, що виконують замовлення від інших більш відомих виробників. Тоді, в цьому ж році, засновники зважилися на досить сміливий крок - випустити свою материнську плату під новоспечений в той час процесор Intel 80486. Саме цей крок і привів майбутнього комп'ютерного гіганта до успіху.
Asus: країна-виробник, огляд продукції, що випускається
Материнку створювали тільки за наявної інформації про процесор і ґрунтуючись на особистих знаннях і досвіді. Пішло на все не так багато часу, і в тому ж 1989 році готову плату відіслали в технічну лабораторію Intel.

Фахівці високо оцінили готову роботу і визнали Asus майстрами своєї справи. З того самого моменту зав'язалася тісна співпраця двох компаній, яке дозволило "Асус" отримати не тільки світове визнання, але й перетворитися зі звичайної компанії у величезну корпорацію.

Країна-виробник Asus

Як вже було сказано на самому початку, країною, в якій випускається продукція фірми, є Тайвань. Власне, це те місце, звідки почалася історія корпорації. І хоча на упаковці або деяких наклейках на продукції країна-виробник Asus вказана як Китай, тобто Made in China, саме тут зосереджені всі основні центри з виробництва. Крім цього, "Асус" дуже тісно співпрацює зі сторонніми виробниками, які також випускають їх продукт. До таких партнерам можна віднести Foxconn, Quanta Computer, Pegatron. І хоча продукція виходить з-під крила стороннього виробництва, чиї заводи розташовані в дещо іншому місці, країною-виробником Asus все одно є Тайвань, а на упаковці буде зазначено China.
Asus: країна-виробник, огляд продукції, що випускається
Подейкують також про те, що кілька фабрик у компанії є в Мексиці і Чехії. Але, принаймні, не було ще ні однієї материнської плати, ні монітора або смартфона, на упаковці якого як країна-виробник Asus значилася б Мексика або Чехія.

Продукція

Продукція Asus налічує досить великий асортимент. Під названим брендом випускаються ноутбуки, смартфони, материнські плати, відеокарти, планшети, монітори, мережеве обладнання, периферія і багато іншого. Список великий, і перераховувати можна довго. Найбільшою популярністю, звичайно ж, користуються материнки, ноутбуки, особливо ігрової серії ROG, відеокарти і останнім часом смартфони.

Смартфони компанії

У "Асус" є окрема лінійка смартфонів, яка називається ZenPhone. Моделей тут досить багато, і всі вони дуже грамотно розташовані за різними ціновими категоріями, що дозволяє користувачеві вибрати найбільш підходящий для нього варіант. Купуючи телефон "Асус", людина отримує якісне і добротно зроблений пристрій, який забезпечує максимальну функціональність і зручність користування.
Asus: країна-виробник, огляд продукції, що випускається

Ноутбуки

Ноутбуки, які виходять з-під крила Asustek Computer Inc, завжди користуються великим попитом у споживачів. Тут приблизно той же принцип, що й у смартфонів. Є бюджетні моделі, є середньої цінової категорії і, звичайно ж, дорогі варіанти. Осібно стоять ноутбуки ігрової лінійки ROG (Republic Of Gamers). Дані моделі коштують чималих грошей, але і начинку покупець отримує відповідну ціною.

Asus: країна-виробник, огляд продукції, що випускається
Як правило, ноутбуки ROG зроблені з дуже якісних матеріалів і топового заліза, наприклад, процесори Core i7 від Intel і відеокарту GTX 1050-1070 від Nvidia. Подібне поєднання навіть для настільного комп'ютера обійдеться в копієчку, а тут пропонується компактний і стильний ноутбук, який можна взяти з собою куди завгодно і використовувати його для різноманітних задач.

Материнські плати і відеокарти

Asus: країна-виробник, огляд продукції, що випускається
Особливою популярністю у фірми Asus користуються материнські плати і відеокарти. Основною відмінною особливістю даної продукції є чудова якість виконання. Використовуються для них максимально якісні компоненти, включаючи конденсатори, транзистори, терристоры, мікросхеми і т. д. Що материнки, що відеокарти від Asus неодноразово здобували нагороди на різноманітних виставках, а також встановлювали різні світові рекорди. Про все про це можна почитати окремо.

Інша продукція

Asus: країна-виробник, огляд продукції, що випускається
Крім телефонів і комп'ютерної техніки Asus, компанія займається виробництвом моніторів, периферії, мережевих пристроїв, ігрових маніпуляторів і т. д. Звичайно, в деяких моментах "Асус" ще багато належить освоїти, але навіть ця продукція користується величезним попитом. Монітори від компанії видають шикарну картинку і мають відмінну передачу кольору. Клавіатури і миші також забезпечують комфортну роботу. Про ігрову периферію і зовсім говорити нема чого, оскільки вона володіє відмінною якістю і вважається однією з кращих у світі. Як би там не було, "Асус" можна любити, можна ставитися індиферентно, але заперечувати його величезний внесок у розвиток комп'ютерних технологій, IT-сфери та обладнання не можна. Що можна побажати компанії? Величезних успіхів, ще більше якісної продукції і трохи нижче ціни.