Розумне кільце з вбудованим NFC-чіпом: огляд та відгуки

19 0 Новини високих технологій

З розвитком інноваційних технологій на ринку з'являється все більше цікавих суспільству товарів. Одним з них є розумне кільце, яке володіє рядом можливостей і переваг. Невеликий сучасний гаджет досить швидко зміг завоювати популярність, так як в ньому з'явилася необхідність у безлічі людей.

Розумне кільце з вбудованим NFC-чіпом: огляд та відгуки
Огляд розумних кілець не потрібно, адже існує одна модель, яка підкорила всіх любителів нових технологій. Її детальний опис, а також відгуки про дану модель можна знайти у статті.

Розумне кільце

Зараз практично кожна людина має в своєму арсеналі розумні годинник, смартфони та інші гаджети. Але кільця з такими можливостями - це дійсно щось нове і несподіване. Jakcom Smart Ring R3 - розумне кільце, яке може бути використане для виконання різних дій. Наприклад, з його допомогою можна відкрити двері, налаштувати команди на іншому гаджеті (запуск програми, блокування, розблокування і так далі). Крім того, воно може навіть клонувати проїзні квитки, перепустки на підприємства та інші документи.
Розумне кільце з вбудованим NFC-чіпом: огляд та відгукиЗовнішній вид

Поставляється розумне кільце в невеликій пластмасовій коробці, яка, в свою чергу, знаходиться в картоні з логотипом виробника, датою виготовлення і розміром самого гаджета. Також на упаковці присутнє QR-код, ведучий на керівництво з користування на головному сайті. Після розкриття коробки в очі відразу впадає дизайн кільця. З вигляду воно досить красива. Внутрішня частина гаджета зроблена повністю з полірованого титану. Там же розташовується і логотип бренду. З торців вироби видніються три мітки: NFC, ID і M1. Зсередини, навпроти другої мітки, вбудований так званий "чарівний" камінь під назвою FIR. Він зроблений з корейської нанотехнології виключно з натуральних матеріалів. Навпроти першої мітки є вставка з натурального вулканічного магніту, третьої - рідкоземельного елементу (германій).
Розумне кільце з вбудованим NFC-чіпом: огляд та відгукиХарактеристики

Розумне кільце для телефону або планшета функціонує з частотою, рівній 1356 МГц. Чіпи в ньому спрацьовують на відстані до 15 см. При цьому гаджет може працювати в нормальному режимі при температурі від -50 до +80 градусів. Саме кільце зроблено з матеріалу титану і допоміжного металу. Товщина його стінки дорівнює 29 мм, ширина - 91 мм (але ця характеристика залежить від розміру). Внутрішній діаметр при цьому може бути 172-223 мм, а зовнішній - від 228 до 279 мм. Маса виробу не перевищує 7 р.
Розумне кільце з вбудованим NFC-чіпом: огляд та відгуки

Модуль здоров'я

Такий винахід як розумне кільце користується популярністю не просто так. У ньому вбудовано кілька модулів, що виконують різні функції. Першим є модуль здоров'я, що вміщає в себе вулканічний камінь, германій, а також енергетичний. Всі ці складові здатні значно поліпшити самопочуття людини і зарядити позитивом. Самі камені можна без особливої праці розглянути на внутрішній стороні гаджета. Як стверджує виробник, вони забезпечують своєму власнику надійний захист від стресу, випромінювання електроніки, а також підвищеного тиску.

ID і M1 модулі

Досить цікавим і функціональним є модуль ID. Він дозволяє копіювати і моделювати частоти різних типів ідентифікаційних карт (тобто смарт-чіпів). До їх числа можна віднести: ключ від домофона, торгові, паркувальні, смарт, транспортні та інші індуктивні карти. Також девайс дає можливість позбутися від нудних традиційних індуктивних карток. Тому завдяки йому можна без особливих труднощів пройти в необхідне місце.
Не менш важливим модулем є М1. З його допомогою власник пристрою зможе імітувати або копіювати безконтактні IC карти. Причому робиться це все на частоті 1356 МГц.

NFC-модуль

Крім попередніх доповнень до пристрою, є ще один цікавий момент. Останній міткою на кільці є NFC-модуль. Він здійснює передачу даних зі швидкістю 106 кб/с. При цьому в ньому є цілих 100 тисяч циклів перезапису. Збережені дані можуть зберігатися близько 10 років. Модуль гарантує стабільність і безпеку цієї інформації. Також варто відзначити, що він розрахований лише на майбутнє покоління і підходить для таких мобільних функцій:
 • Обмін інформацією. З допомогою модуля можливо буде передавати іншим смартфонам дані про власника, а також різні повідомлення, фотографії та інші файли.
 • Окремий запис. Ця функція передбачена для того, щоб зберегти приватну інформацію. Наприклад, залишити неушкодженими можна дані про рахунках, розкладах, пам'ятки і так далі. Для цього достатньо буде лише налаштувати доступ через саме кільце, щоб управляти збереженою інформацією міг тільки власник.
 • Швидкий старт. За допомогою гаджета можна налаштувати швидке завантаження додатків. Ця функція обов'язково буде необхідна людям, у яких постійно зайняті руки.
 • Блокування телефону. Гаджет легко може стати єдиним ключем до життя свого власника, якщо встановити блокування екрану і додатків. Робиться все це швидко і повністю безпечно.
 • Розумне кільце з вбудованим NFC-чіпом: огляд та відгуки

  Можливості програми

  Розумні функції пристрої привертають увагу кожного покупця. До їх числа відносяться:
 • можливість запису нотатки на гаджет;
 • швидка відправка повідомлень на інші пристрої;
 • блокування та розблокування екрану смартфона (є можливість зробити так, щоб при взятті пристрою в руки воно самостійно розблокувалося, але лише у разі знаходження кільця на пальці);
 • блокування додатків;
 • наявність розумного будильника;
 • можливість створення власної візитної картки і передання її іншому користувачеві;
 • настроювання швидкого виклику".
 • Розумне кільце з вбудованим NFC-чіпом: огляд та відгуки

  Мобільний додаток

  Кільце працює за допомогою спеціального додатка, встановленого на телефоні. Воно розраховане на Android 443" і вище. Але для прив'язки одного пристрою до іншого на телефоні обов'язково повинна бути присутня функція NFC. Її потрібно активувати в налаштуваннях, щоб синхронізація кільця і смартфона пройшла успішно. Щоб почати користуватися функціями маленького девайса, необхідно запустити встановлену програму, натиснути відповідну кнопку і прикласти його до телефону. На головному екрані програми є пара вкладок - Share Info (передача даних) і Edit Task (редагування завдань). Обидва ці розділу виконують різні функції. Приміром, перша забезпечує доступ до таких можливостей:
 • Електронна візитка. Дає можливість записати на пристрій основну інформацію про власника об'ємом до 60 байт.
 • Передача посилання. Надає шанс записати посилання на будь-який сайт.
 • Передача повідомлення. Дозволяє записати невелике текстове повідомлення до 130 байт. Надалі цей запис можна буде передати на смартфон іншого користувача.
 • Друга ж має наступні функції:
 • Профілі. Являє собою завантаження вибраних комплектів налаштувань під час наближення кільця до телефону.
 • Супербудильник. На смартфоні можна буде встановити час спрацьовування будильника, який буде включатися або відключатися при піднесенні до нього кільця.
 • Швидкий запуск. При зіткненні пристроїв на мобільному телефоні будуть відкриватися заздалегідь вибрані файли або контакти.
 • Розумне кільце: відгуки

  Говорити про корисності або марності пристрою можна довго, так як кожен користувач відноситься до нього по-своєму. Більшість покупців, звичайно, вважає, що даний гаджет досить хороший і може стати в нагоді в житті. Вони стверджують, що з таким придбанням їм більше не доводиться хвилюватися про те, чи взяли вони пропуск на роботу або ж з ним можуть виникнути проблеми. Крім того, чимало позитивних відгуків надходить з приводу використання кільця у вигляді платіжного інструменту, прикріпивши до нього банківську картку. Як стверджують покупці, з цим пристроєм можна забути про всі папери і пластикових картах, адже вся необхідна інформація цілком уміщається в одному маленькому пристрої, який досить зручно носити на пальці.
  Розумне кільце з вбудованим NFC-чіпом: огляд та відгуки
  Разом з цим у своїх коментарях користувачі відзначають цікавий дизайн апарату. Тобто для них він є не тільки корисним девайсом, але і прикрасою, чудово доповнює будь-який образ.