Як створити Windows Live ID?

30 0 Новини високих технологій

Windows Live ID являє собою обліковий запис, з допомогою якої у вашому телефоні синхронізуються контакти і робочі інструменти. Вона також потрібна для скачування ігор і програм з MarketPlace, оскільки використовується для єдиного входу на всі мережеві сервіси Microsoft. Якщо ви - власник смартфона на платформі Windows Phone, вам просто необхідно створити Windows Live ID. Крім того, коли ви вирішите поміняти свій телефон на нову модель, обліковий запис допоможе вам відновити ваші контакти та дані.


Як створити Windows Live ID?
Варто зазначити, що, починаючи з «Віндовс 8», для входу в обліковий запис вищезгаданого сервісу можна застосовувати обліковий запис офіційної сторінки «Майкрософт». Ідентифікація Windows Live ID включає в себе підтвердження електронної поштової скриньки та пароль.

Як це зробити?

Отже, існує два способи, як створити Windows Live ID HTC, Xiaomi та інших смартфонах:
 • C персонального комп'ютера, якщо є безперервне підключення до інтернету. Створити обліковий запис можна на вже існуючий абонентський електронну скриньку. Ще можна зареєструвати абсолютно нову пошту, яка і буде вашим акаунтом у цьому сервісі.
 • При першому включенні телефону на "Віндовс". Для створення облікового запису за допомогою цього методу потрібно гарне з'єднання з інтернетом за допомогою мобільного мережі або Wi-Fi).
 • Обидва ці способу (як створити Windows Live ID Samsung, Nokia і так далі) практично ідентичні. Відмінності має лише реєстрація поштових скриньок. Як вже було зазначено, ви можете створювати аккаунт як на існуючого, так і на абсолютно новий е-мейл.


  Як створити Windows Live ID?

  Реєстрація на існуючий e-mail

  Щоб створити Windows Live ID, слід перейти на сайт Microsoft для реєстрації власного облікового запису та заповнити пусті поля. Це займе буквально п'ять хвилин вашого часу. Потрібне обов'язкове зазначення віку (користувач повинен бути старше 18 років), оскільки згодом можуть виникнути проблеми зі скачуванням з магазину додатків різного контенту (точніше, знадобиться робити налаштування "Батьківського контролю"). Ви повинні уважно заповнити всі поля, а головне - правильно вказати свій електронний ящик і номер телефону. Вони вам знадобляться, якщо ви захочете відновити доступ до облікового запису в разі злому або втрати паролів. Важливо не тільки створити Windows Live ID, але і зберегти доступ до функціонала надалі. Після заповнення всіх полів потрібно пройти перевірку зазначеного вами електронної адреси. Це робиться, щоб перевірити, що ви дійсно є власником даного поштової скриньки. Вам прийде лист. Щоб закінчити налаштування вашого облікового запису Microsoft, дотримуйтесь інструкцій, які викладені в листі.
  Як створити Windows Live ID?
  Як тільки ви підтвердите свою поштову скриньку, процес реєстрації в сервісі може вважатися успішно завершеним. Тепер від вас потрібно лише натиснути «ОК», як відразу ж відобразить інтерфейс сторінку нового особистого кабінету. Після цього ви отримуєте можливість ввести на вашому телефоні дані облікового запису. Це робиться в меню «Налаштування», де слід вибрати пункт «Пошта і Облікові записи», після чого потрібно перейти в «Додати обліковий запис-виберіть «Створити Windows Live ID.

  Безпека і паролі

  При створенні облікового запису (якщо використовуєте вже існував раніше електронна адреса) ви не повинні писати однакові паролі. Інакше при зломі зловмисник буде мати доступ до обох цих акаунтів. Згодом можна буде налаштувати інші, більш надійні способи аутентифікації облікового запису. Якщо ж ви не хочете ускладнювати собі вхід систему подвійної аутентифікацією, використовуйте довгий і складний пароль.

  Реєстрація нової пошти

  Початок цієї процедури збігається з першим способом. Ви також повинні зайти на сайт Microsoft для створення свого облікового запису. Не забудьте вказати свій вік. При реєстрації нового адреси e-mail необхідно натиснути на посилання «Отримати новий адресу електронної пошти. Тут можна використовувати одну із служб «Майкрософт» (@hotmail.com або @jutlook.com).
  Як створити Windows Live ID?
  Не забувайте, що ви повинні уважно заповнити всі поля, а головне - правильно вказати свою електронну адресу та номер телефону. Важливість цього зазначена вище. Після заповнення вами всіх полів теж потрібно здійснити перевірку електронної адреси. Це робиться, щоб перевірити, що ви є власником поштової скриньки. Щоб закінчити налаштування облікового запису Microsoft, дотримуйтесь інструкцій з листа.

  Завершення процесу створення аккаунта

  Як тільки ви виконаєте підтвердження своєї електронної пошти, реєстрація вашого профілю може вважатися успішною. Вам залишиться натиснути «Ок», після чого у вас з'явиться сторінка особистого кабінету. Після виконання цього кроку ви зможете настроювати в смартфоні в меню «Налаштування» новий обліковий запис. Процес точно такий же, як і у вищевказаному методі - треба дійти до вкладки "Створити Windows Live ID. На Nokia інтерфейс може дещо відрізнятися, але пункти меню будуть носити ті ж назви. На цьому інструкція повністю завершена. Виконавши всі вищевказані кроки, ви успішно пройдете реєстрацію свого власного Windows Live ID, який вам обов'язково знадобиться, навіть якщо ви простий користувач Windows Phone. Як вже було зазначено, цей профіль забезпечує зв'язки з багатьма корисними інструментами, у тому числі з магазином додатків та ігор.