Огляд аудіосистеми Logitech Z506

18 0 Новини високих технологій

Компанія Logitech дуже добре відома в світі комп'ютерних пристроїв. У широкому асортименті фірми - ігрові рулі, клавіатури, мишки, веб-камери, геймпади і навіть акустичні системи. Про одну з таких акустик і піде мова в сьогоднішньому огляді - це модель типу 5.1 Logitech Z506. Ми докладно ознайомимося з характеристиками колонок, якістю їх звучання, поточною ціною та відгуками користувачів.

Огляд аудіосистеми Logitech Z506

Опис

Анонсована акустична система Z506 була ще в 2010 році. Власне, тоді ж вона і стала продаватися. На той момент ціна її становила близько 100 доларів, що, по суті, для 5.1 системи дуже дешево. Загальна потужність акустики становить 75 Вт, а пікова може досягати і зовсім 150 Вт. З такими характеристиками система стала дуже швидко набирати популярність, що, власне, і дозволило їй протриматися до наших днів. Дана модель досі не продається тільки в магазинах, але і продовжує випускатися на заводі, правда, вже в невеликій кількості, але факт є факт.


Упаковка і комплектація

Огляд аудіосистеми Logitech Z506
Logitech Z506 продається в картонній коробці середнього розміру. На упаковці можна побачити зображення всього комплекту в зборі, а також ознайомитися з ключовими особливостями моделі і почитати її основні характеристики. Що стосується оформлення, то воно відповідає кольорам компанії - білий і зелений.
Огляд аудіосистеми Logitech Z506
На передній частині коробки можна побачити назву фірми і модель Logitech Speakers Z506. Всередині коробки користувач зможе виявити комплект, який складається з:
 • Двох фронтальних сателітів.
 • Двох тилових сателітів.
 • Сабвуфера.
 • Центральної колонки.
 • Набору проводів для підключення.
 • Інструкції.
 • Гарантійного талону.
 • В цілому комплектація стандартна і досить скромна. Виробник не став поміщати в коробку якісь додаткові "плюшки" і бонуси.


  Дизайн і зовнішній вигляд

  Зовнішній вигляд у Logitech Z506 досить простий, але в той же час привабливий. Матеріали, які тут використовуються - це добротний пластик з якимсь матовим покриттям і МДФ. З пластику зроблені всі колонки, а з МДФ - сабвуфер.
  Огляд аудіосистеми Logitech Z506
  Для початку варто розібратися з сателітами. Вони мають досить цікаву форму - широку основу і більш вузький вгору. Спереду розташований динамік, причому один. Так, зверху теж є щось схоже на динамік, але, на жаль, це лише частина декору. Величезним плюсом що тилових, що фронтальних сателітів є довгі кабелі, які дозволяють максимально комфортно розташувати акустику.
  Огляд аудіосистеми Logitech Z506
  Один з фронтальних сателітів за сумісництвом є керівником "пультом". Він, до речі, важить більше за інших колонок і має товстелезний багатожильний кабель. На його передній панелі, крім динаміка, розташований регулятор гучності, кнопка включення і роз'єм 35 мм для навушників. Всі інші роз'єми для підключення розташувалися за традицією на задній стінці сабвуфера. Logitech Z506 ззаду має регулятор налаштування рівня баса і цілу купу роз'ємів RCA і 35 мм для підключення сателітів за різними схемами.
  Огляд аудіосистеми Logitech Z506
  Що стосується фронтальній частині сабвуфера, то на ній є лише вихід труби фазоінвертора. Зверху немає нічого, а от якщо заглянути під низ, то можна виявити динамік сабвуфера, який, на жаль, нічим не прикритий, так що час від часу його доведеться очищати від пилу.
  Огляд аудіосистеми Logitech Z506
  Останній залишився елемент з усієї системи - фронтальний спікер. Він має скромні розміри, але при цьому оснащений двома динаміками. Розташувати його можна двома способами - або поставити на стіл чи поличку, або за допомогою відкидний крепежки із зворотного боку причепити на рамку монітора.

  Характеристики моделі

  Тип акустичної системи Logitech Z506 - 5.1. Загальна потужність системи становить 75 Вт, а пікова може досягати 150 Вт. Частотний діапазон тут широкий - 45-20000 Гц, що в теорії має сприятливо позначитися на звуці. Що стосується потужностей динаміків, сабвуфер - 27 Вт, фронтальні і тилові сателіти - 8 Вт, а центральний спікер - 16 Вт. Магнітне екранування присутня скрізь, і за це окремий плюс розробникам.
  Огляд аудіосистеми Logitech Z506

  Якість звучання

  Колонки Logitech Z506 показують досить високу якість звучання. Баси програються дуже чітко, звук виходить щільним і насиченим. Середні частоти трішечки плавають, але в цілому ніякого дискомфорту при прослуховуванні це не викликає. Що стосується високих частот, то, можливо, їх трохи не вистачає, але на загальному тлі цей недолік просто втрачається.
  Огляд аудіосистеми Logitech Z506
  Якщо погратися з регулятором баса на сабвуфері, то можна отримати досить цікаві результати і разом з тим знайти для себе найбільш підходящий режим. Запас гучності системи дуже хороший, його цілком вистачить для будь-якої вечірки.

  Відгуки та вартість

  Відгуки про акустику Logitech Z506 показують, що система цілком виправдовує свою вартість і демонструє прекрасну якість звуку. Разом з тим є кілька недоліків, до яких можна віднести відсутність пульта управління, хоча б проводового, злегка жорсткі дроти і неможливість підвісити сателіти на стіну. Якщо говорити про поточній ціні, то на даний момент купити колонки Logitech Z506 можна приблизно за 5500 - 7000 тис. рублів. Так, можливо, вона здасться трохи завищеною, але, принаймні, цих грошей акустика стоїть, і вона відпрацьовує їх на всі 100%.