Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис

34 0 Новини високих технологій

Влітку 2016 року компанія JBL представила оновлену версію своєї популярної портативної колонки JBL Charge 3. Характеристики її трохи відрізняються від попередньої версії, так само як і деякі можливості. У сегодняшем огляді ми докладно розглянемо цей пристрій, щоб не тільки освіжити пам'ять, але і розповісти про ще однієї важливої теми - як відрізнити оригінальну колонку від підробки. Почнемо!

Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис

Опис

JBL Charge 3 прийшла на зміну не менш популярною колокни Charge 2 і відразу стала завойовувати популярність. Основною перевагою нової моделі були не тільки поліпшені характеристики і акумулятор більшого обсягу, але і появи протоколу IPX7 який дозволяє брати колонку з собою в море, басейн або джакузі - волога і вода їй не страшні. Тепер про все по порядку.


Комплект поставки

Колонка JBL Charge 3 продається в невеликій картонній коробці з приємним як би матовим покриттям. Зверху на упаковці крупно зображена сама колонка, яка плаває у воді. Також на упаковці вказані характеристики моделі та її основні особливості.
Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
Всередині коробки можна виявити наступний комплект:
 • Бездротова колонка JBL Charge 3.
 • Кабель USB-microUSB для зарядки.
 • Адаптер зарядного пристрою.
 • 3 додаткові вікі-насадки для адаптера живлення під потрібну розетку.
 • Інструкція.
 • Короткий посібник користувача.
 • Гарантійний талон.
 • Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
  За порівняно з попередньою версією, тут немає фірмового чохла, але він, в принципі, не потрібен, оскільки тепер є повна вологозахист. Що стосується комплектації, то виробника хочеться подякувати за додаткові вилки під потрібну розетку. Далеко не у кожного виробника можна побачити подібне.


  Дизайн і зовнішній вигляд

  JBL Charge 3 виглядає дуже цікаво і пізнавано. Традиційна форма "бочонка" збереглася, так само як і великий вибір кольорів на будь-який смак. Матеріал, з якого виконаний корпус колонки, - це щільна прогумована тканина, яка трохи нагадує металеву сіточку. Саме ця тканина і не дозволяє воді проникати всередину пристрою. Крім тканини, тут також використовується софт-тач-пластик, з якого зроблені бічні бортики.
  Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
  На лицьовій частині пристрою розміщений фірмовий логотип, а ближче до низу розташований індикатор рівня заряду. Елементи управління знаходяться зверху: кнопка Bluetooth, зменшення гучності, включення, JBL Connect, збільшення гучності і старт/пауза. Підсвічування мають тільки 2 центральні кнопки.
  Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
  Ззаду у колонки знаходиться гумова заглушка, за якою ховається роз'єм 35 мм, USB і microUSB. На обох торцях Charge 3 розташовані пасивні радіатори сріблястого кольору з переливами. На них теж є логотип бренду.

  Характеристики JBL Charge 3

  JBL Charge 3 має пару вбудованих динаміків 10 Вт, що в загальній сумі становить 20 Вт - вже непогано. Частотний діапазон у колонки досить широкий, і йому цілком можуть позаздрити навіть дротові колонки для комп'ютера - 65-20000 Гц. З відмінностей від минулої моделі варто відзначити поява більш потужної батареї, яка трохи додала ваги, але зате тепер колонка без проблем може відігравати до 20 годин від повної зарядки.
  Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
  Фірмова функція JBL Connect дозволяє об'єднувати декілька колонок в одне ціле, тобто можна без проблем взяти 3-4 колонки JBL з підтримкою функції JBL Connect, і вони будуть грати як одна система. Ефект виходить дуже крутим, і описати словами його складно. Крім цього, "Чардж 3" підтримує одночасне підключення до 3 керуючих пристроїв, причому абсолютно неважливо, що це смартфон або ноутбук. Таким чином, в компанії вирішили популярну проблему, коли на вечірках або в якійсь іншій ситуації музикою управляв лише 1 людина.
  Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
  Що стосується вологозахисту, то вона дозволяє занурювати колонку у воду на глибину до 1 метра на строк не більше 30 хвилин. Але це стосується тільки занурень - плавати зі спікером можна хоч весь день. У цілому характеристики JBL Charge 3 краще, ніж у попередньої моделі, що не може не радувати.

  Якість звучання

  Якість звуку JBL Charge 3 знаходиться на найвищому рівні. Компанія вже не перший раз підтверджує те, що вона дійсно спеціалізується на аудіотехніці. Нарікань тут ніщо не викликає. Баси відмінні, середина дуже добре чується, високі частоти також не залишають питань. Взагалі, дану модель можна сміливо ставити в якості еталону серед портативної акустики. Дуже багатьом виробникам варто звернути увагу на те, як JBL робить свої пристрої.
  Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
  Запас гучності теж є, і він дуже пристойний. За загальним відчуттям, максимальної гучності вистачить для того, щоб без проблем наповнити звуком приміщення в 35-40 "квадратів". Що ще важливо, при збільшенні рівня гучності якість звуку не падає, і які-небудь спотворення, деренчання не з'являються.

  Відгуки

  Відгуки про JBL Charge 3 та ж показують, що модель позбавлена яких-небудь істотних недоліків. Мабуть, єдине, чого не вистачає колонці, так це модуля NFC, про що й пишуть деякі користувачі. В іншому ж немає ніяких нарікань. Характеристики JBL Charge 3 влаштовують усіх, якість матеріалів теж, та і грошей своїх колонка стоїть.

  Як відрізнити оригінал від копії

  Ну і на завершення огляду хотілося б розповісти про те, як можна відрізнити підробку від оригіналу JBL Charge 3.
  Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
  Перше, на що варто звернути увагу - це упаковка. З вигляду вона може нічим не відрізнятися від справжньої, але це не так. У оригіналу на упаковці під логотипом JBL обов'язково має бути напис Harman - це корпорація, якій належить компанія JBL. Якщо цього напису немає, то перед вами підробка. Також на підроблених упаковках немає більшості характеристик колонки і, що найголовніше, - зображення на верхній частині упаковки помітно відрізняється від оригіналу.
  Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
  Але що якщо коробка якимось випадковим чином виявилася справжньою, як тоді відрізнити оригінал JBL Charge 3 від копії? По-перше, по логотипу на колонці. У підробки він буде менше розміром і злегка тьмяним порівняно з оригіналом. По-друге, за кнопок управління. На копії вони меншого розміру і розташовані якомога ближче один до одного. По-третє, по пластику на торцях колонки. У оригіналу використовується м'який пластик з покриттям софт-тач, в той час як при виготовленні підробки JBL Charge 3 використовується звичайна дешева пластмаса.
  Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
  Крім цього, підробку видає неякісна тканина, якою покритий корпус. У оригіналу відчувається якась прогумована поверхня, а у копії це звичайна ганчірка. Також варто відкрити задню кришку. Якщо серед наявних 3 роз'ємів є ще один четвертий під карту пам'яті microSD, то це 100 % фейк.
  Портативна колонка JBL Charge 3: характеристики, опис
  Ось, загалом-то, і все. Цих рад має вистачити для того, щоб без праці відрізнити фейковую колонку від неперевершеного оригіналу.