Налаштування карбюратора ВАЗ-2109 своїми руками

17 0 Новини високих технологій

Карбюратор влаштований досить просто. У ньому немає електроніки, а всі процеси працюють на базі законів фізики і за допомогою механізмів. Що стосується потужностних характеристик авто, то паливні системи на карбюраторі набагато краще інжекторних в плані динаміки. Але щоб автомобіль радував стабільною роботою, споживав мінімальна кількість палива, потрібно витратити деякий час на налаштування карбюратора ВАЗ-2109.

Для чого потрібен цей механізм?

У карбюраторі готується паливно-повітряна суміш, на якій власне і працює двигун. Пристрій може підтримувати впевнену роботу силового агрегату на всіх режимах його роботи, при будь-яких обертах двигуна і навантаженнях.

"Солекс 21083"

Даний карбюратор являє собою дві частини. Так, перша частина є основним корпусом пристрої – тут є дифузори, головна дозуюча система, система для роботи двигуна на холостих обертах, економайзер потужностних режимів і ускорительный насос.
Налаштування карбюратора ВАЗ-2109 своїми руками
Друга частина – це кришка. На ній встановлена повітряна заслінка, поплавці, пусковий пристрій, а також електромагнітний клапан.

Пристрій

Розглянемо докладно, як влаштований цей карбюратор. Перш ніж братися за налаштування карбюратора ВАЗ-2109 необхідно зрозуміти, що і як в ньому працює. Отже, "Солекс 21083" являє собою елемент, що складається з двох камер. Жиклери для подачі пального від головної дозуючої системи встановлюються в середині камер, глибоко в основному корпусі.


Зверху паливні жиклери закриті повітряними елементами ГДС. У пристрої даного карбюратора розробники передбачили систему підігріву паливної суміші. До цього блоку приєднані шланги, по яких проходить гаряча охолоджуюча рідина. Так як камер в даному карбюраторі дві, то і дросельних заслінок також дві. Вони механічні, а відкриття і закриття здійснюється за допомогою тросів і важелів. В кришці є патрубки для подачі палива і повернення його назад в бак. Наявність так званої обратки дозволяє знизити тиск, який в процесі роботи утворюється в паливній системі автомобіля.

Принцип дії

Немає сенсу докладно розглядати, як працює карбюратор, тому вивчимо базовий принцип роботи. Карбюратор – це спеціальний пристрій, основна задача якого полягає у постачанні двигуна паливної сумішшю в різних режимах роботи.
Налаштування карбюратора ВАЗ-2109 своїми руками
У процесі запуску ДВЗ багато водіїв відкривають повітряну заслінку першої камери – це дозволяє максимально збагатити суміш, яка буде подаватися в циліндри. Двигун має запуститися. Далі по мірі того, як мотор прогріється, повітряну заслінку закривають і карбюратор виходить на свій основний режим роботи. Паливна суміш подається від насоса в поплавцеві камери, які мають першу та другу камеру. Рівень бензину тут налаштовується за допомогою голчастого клапана. Далі з камер паливо подається через спеціальні канали в корпусі пристрою в головний жиклер і потім у першу камеру. Рівень подачі суміші регулюється педаллю акселератора. Остання, у свою чергу, регулює дросельну заслінку. Друга камера буде задіяна, якщо вичавити педаль газу більше, ніж на половину. Коли двигун працює на холостому ходу, пристрій не використовується головна дозуюча система. У цих карбюраторах є окрема конструкція холостого ходу. Паливо і повітря подаються через окремі канали в корпусі. Присутні і жиклери ХХ. У багатьох власників виникають проблеми саме з налаштуванням холостого ходу на карбюраторах ВАЗ-2109.

Часто зустрічаються несправності

Обслужений і грамотно налаштований "карб" не доставить жодних проблем свого власнику. Але часто так не буває. Елементи ламаються, а фахівців з карбюраторам все менше і менше. Розглянемо основні неполадки цих пристроїв.
Налаштування карбюратора ВАЗ-2109 своїми руками
Найчастіше трапляються несправності з прискорювальних насосом. Головна його функція – це збагачення паливної суміші. В процесі експлуатації автомобіля, а також з причини неякісних паливних фільтрів насос забивається. В результаті з'являються провали і машина «не їде». Виправити ситуацію можна розбиранням і чищенням карбюратора (в зокрема, прискорювального насоса). Також нерідко трапляються проблеми з холостим ходом. Звичайно винен жиклер холостого ходу і електромагнітний клапан. Виходить з ладу блок ЕПХХ. Забиваються і жиклери ГДС.

Демонтаж

Перед налаштуванням карбюратора ВАЗ-2109 своїми руками необхідно продути і промити. Даний процес починається з демонтажу пристрою. Зробити це дуже просто. Досить вимкнути запалювання і зняти корпус повітряного фільтра. Потім знімають пружину, яка встановлена на привід повітряної заслінки.

Після цього від'єднують тросик газу. На наступному етапі відвертають кріплення, яке утримує трос підсосу. Залишається відкрутити гайки, які утримують корпус пристрою. Після цього можна повністю знімати прилад.

Регулювання

У цьому карбюраторі передбачено кілька варіантів регулювання різних параметрів.
Налаштування карбюратора ВАЗ-2109 своїми руками
Зазвичай налаштування карбюратора ВАЗ-2109 "Солекс" включає в себе кілька операцій. Можна відрегулювати рівень палива в поплавковій камері, обороти холостого ходу і сам ХХ. Також налаштовують якість паливної суміші.

Виставляємо якість паливної суміші

Цю налаштування карбюратора на ВАЗ-2109 можна здійснити своїми руками і для цього не обов'язково відвідувати фахівців. Якість налаштовується дуже просто. Для цього мотор ретельно прогрівають, а потім за допомогою гвинта для регулювання кількості обертів встановлюють холостий хід близько 900 в хвилину. Далі гвинт якості загортають до тих пір, поки двигун не почне працювати з перебоями. Потім його знову відвертають. Рекомендується відкручувати до стабільної роботи, а саме до тих пір, поки обороти не перестануть рости. В тому положенні гвинта якості, де обороти найвищі, потрібно зупиниться і прибрати високі обороти гвинтом кількості.

Проблеми при налаштуванні холостого ходу

Одна з найчастіших проблем даних карбюраторів – це холостий хід. Власники стикаються з тим, що самостійна налаштування карбюратора ВАЗ-2109 ні до чого не призводить. ХХ відрегулювати неможливо. При загвинчуванні або відверненні гвинта якості паливної суміші обертів двигуна ніяк не змінюються. Тут все просто. Причина такої роботи в тому, що засмічений жиклер холостого ходу, який встановлений в електромагнітному клапані. Також можливий засмічення каналу, який знаходиться під гвинтом якості. Нерідко все вирішується заміною непрацюючого електромагнітного клапана.
Налаштування карбюратора ВАЗ-2109 своїми руками
Перевірити електромагнітний клапан також просто. Коли двигун не запущений, з клапана знімають провід, викручують сам клапан, знімають жиклер. Далі включають запалювання і з'єднують провід з електромагнітним клапаном. При цьому останній повинен клацнути, а шток втопиться всередину. Якщо цього клацання не буде, то клапан не робочий. Його потрібно замінити. Також слід відразу продути і прочистити жиклер холостого ходу. Для того, щоб отвір засмітилося, достатньо навіть маленької піщинки. Її може бути навіть не видно. Але цього вистачить для того, щоб пропав холостий хід. Якщо засмітився канал, який знаходиться під гвинтом якості, то продути його не вийде.

Симптоми засмічених каналів ХХ

Якщо канали холостого ходу забруднилися, то двигун на мінімальній кількості обертів буде працювати нестабільно. А при скиданні газу може і зовсім стихнути. Якщо немає часу займатися регулюванням і продуванням, а їхати треба, то під час роботи двигуна потрібно послабити електромагнітний клапан і знайти положення, при якому мотор буде працювати стабільно.

Налаштування рівня в поплавковій камері

Для стабільної і безперебійної роботи авто потрібно виконати настройку поплавця карбюратора ВАЗ-2109. Це дозволить отримати правильний рівень палива в поплавковій камері. Щоб виконати це, потрібно зняти кришку карбюратора. Потім шляхом подгибания пластини, яка утримує поплавок, налаштовують положення. Як виставляти? З цього приводу існують різні думки. Хтось стверджує, що потрібно домогтися заводських налаштувань карбюратора ВАЗ-2109 а хтось віддає перевагу настроювати за власним досвідом. Рівень краще заміряти штангенциркулем. Відстань визначається між верхньою частиною корпусу і рівнем палива. Він повинен бути в межах 24-26 міліметрів. Виміри потрібно виконувати відразу, як тільки кришка знята. У книгах, присвячених карбюраторам «Солекс», є шаблон, який дозволяє налаштувати поплавці максимально правильно. Така настройка здійснюється на знятій кришці.

Налаштування запалювання

Для того щоб машина їхала максимально ефективно, регулювань одного карбюратора мало. Потрібна також і налаштування запалювання. Карбюратор ВАЗ-2109 при цьому повинен працювати добре. Ви знаєте, що невірно виставлений кут запалювання впливає на роботу двигуна в гіршу сторону?
Налаштування карбюратора ВАЗ-2109 своїми руками
На передньопривідних моделях ВАЗа до цього варто поставитися дуже уважно. Кут запалювання дозволяє отримати в нормі такі характеристики, як потужність, обороти ХХ, витрата пального, прийомистість двигуна.

Симптоми невірного кута

А якщо неправильно виконана налаштування запалювання (карбюратор ВАЗ-2109 при цьому працює відмінно)? В цьому випадку можна спостерігати велику витрату палива, зниження потужності, провали при натисканні на педаль газу, проблеми з запуском двигуна, а також детонацію і перегрів. Нерідко стріляє в глушник і карбюратор. Це далеко не всі можливі симптоми. Але перш ніж зайнятися запалюванням, потрібно переконатися, що не потрібно настроювання клапанів. Карбюратор ВАЗ-2109 ви вже знаєте як регулювати.

Як виставити кут запалювання?

Багато для цих цілей радять скористатися стробоскопом. Але це актуально для нових автомобілів. Якщо мотор вже зношений, такий кут, виставлений по стробоскопу, буде неправильним. Краще всього орієнтуватися на слух і поведінку автомобіля.
Налаштування карбюратора ВАЗ-2109 своїми руками
Отже, як виконується налаштування запалювання своїми руками на ВАЗ-2109? Карбюратор, до речі, ми вже розглянули повністю. Насамперед слід запустити і прогріти двигун. Потім потрібно відпустити гайки, утримують трамблер, і повертати його в одну чи іншу сторону до тих пір, поки обороти не почнуть рости і мотор не запрацює стабільно. Далі гайки затягують. Після цього потрібно проїхати на автомобілі і подивитися на його реакцію. Якщо машина «не їде», то занадто раннє запалювання. Далі треба розігнатися до 50 кілометрів на годину, ввімкнути четверту передачу і натиснути на педаль акселератора. Якщо виникли детонаційні звуки, то запалювання виставляють ще пізніше. Якщо детонація тривала кілька секунд, то все в порядку. А якщо її взагалі немає, то запалювання занадто пізніше. Рекомендується виставити його заново. Але в такому разі розподільник запалювання слід повернути у зворотний бік. Зверніть увагу: найменша неточність - і погрішність на 1 градус чреваті детонацією. Після успішної установки автомобіль почне нормально набирати швидкість і витрачати менше палива (але не нижче заводських параметрів).

Висновок

Отже, ми з'ясували, як налаштувати карбюратор на вітчизняній "дев'ятці" і виставити кут випередження запалювання. Дані операції дозволять досягти максимально високих експлуатаційних характеристик.