Як встановити гру на ПК або на Android-пристрій

23 0 Новини високих технологій

Все рідше в сучасному суспільстві можна почути питання про те, як встановити гру. Технічний прогрес зіграв свою роль, піднявши комп'ютерну грамотність населення планети на потрібний рівень. Але тим, хто стикається з цим вперше, доводиться задаватися таким питанням.

Як встановити гру на ПК або на Android-пристрій

Де взяти?

Перш ніж розглядати думка про те, як встановити гру на комп'ютер, слід зрозуміти, де дістати самі файли, які вимагають інсталяції надалі. Комп'ютерні ігри часто купуються в магазині на CD або викачуються з Інтернету. Слід розуміти, що у другому випадку маються на увазі піратські копії, які поширюються по всіляких тематичних ресурсів. Часто зламані версії практично нічим не відрізняються від ліцензійних, тому піратство і процвітає. Інший варіант — покупка ігри у Steam. Він теж ліцензійний, але за помірною ціною. З гри нічого не вирізане, офіційний проект, крім того, можна дочекатися знижок і купити дешевше. Лише б системні вимоги були слушними.


Важливо пам'ятати, що скачування піратських версій ігор підпадає під статтю про порушення авторських прав, і за це можна понести відповідне покарання. Але мова зараз не про це. Отже, продукт придбаний, тепер його потрібно встановити.

Інсталяція

Будь-яка гра є програмою і оснащена супутнім забезпеченням. Якщо така придбана на дисковому носії, слід вставити CD в привід і дочекатися появи вікна автозапуску, після чого швидко вивчити вміст і тицьнути на кнопку «Установка». Якщо гра придбана за допомогою скачування з Інтернету, тоді достатньо просто натиснути двічі на скачаний файл. Далі - те ж саме. Після зазначених вище маніпуляцій, достатньо пройти кілька предустановочных етапів, де користувачеві можуть бути представлені можливі настройки встановлюваної програми. Подекуди доведеться ставити галочки, вибирати потрібну мову або (якщо є бажання) папку установки. Велика частина кроків однакові і нічого особливого собою не представляють, після подолання таких розпочнеться інсталяція. Тривалість залежить від обсягу файлу. Чим більше, тим довше буде йти процес інсталяції: все-таки безліч архівних відомостей підлягає розпакуванню, запису та обробки. Але вдаватися в ці подробиці не слід (якщо, звичайно, немає такого бажання). Суть проста: натиснув на кнопку — "двоє зі скриньки" зробили все інше.

Як встановити гру на ПК або на Android-пристрій

Шляхи встановлення

За замовчуванням інсталяція будь-якої програми здійснюється в папку Program Files на диску C. Але якщо він вже заповнений (а таке буває) і його хочеться трохи розвантажити, можна просто-напросто створити окрему папку на іншому диску (для цього жорсткий диск повинен бути «розбитий» на кілька). Папку рекомендується називати на латині, так як деякі ігри можуть працювати некоректно або зовсім не запуститися, якщо в шляху до файлу буде фраза на кирилиці. В процесі установки з'явиться підказка, як встановити гру в іншу папку за допомогою кнопки «Огляд».

Додаткові завдання

Під час дотримання предустановочных процедур система може запропонувати користувачеві ряд опцій. Такі як:
 • Встановити гру для всіх користувачів. Актуально, якщо комп'ютер експлуатують кілька людей, кожен з яких володіє обліковим записом.
 • Створити ярлик на робочому столі. Часто вибирається варіант. Дуже багато власників ПК запускають гру саме подвійним клацанням по іконці на десктопі.
 • Ярлик на панелі швидкого запуску. Це варіант для перфекціоністів. А також для тих, у кого робочий стіл і так захаращений.
 • Не створювати запис в панелі «Пуск». Теж корисний варіант, якщо юзер воліє вирішувати питання з програмним забезпеченням за допомогою панелі керування або прямим екскурсом в кореневу папку через натиснення правою кнопкою на ярлику.
 • Як встановити гру на ПК або на Android-пристрій

  Після

  Залишається лише набратися терпіння і дочекатися завершення процесу. Зазвичай інсталяція гри викликає більший емоційний сплеск, ніж таку ж дію з іншим, бо сприяє швидкому запам'ятовуванню того, як встановити. Встановлену гру запускають подвійним натисканням ярлика.
  Видалення такої відбувається кількома способами:
 • знайти в «Пуск» папку з грою і вибрати пункт «Видалення»;
 • знайти кореневий каталог і запустити файл Uninstall;
 • у «Панелі управління» клікнути на гру та ініціювати процес видалення.
 • Зазвичай після цього потрібно перезавантажити комп'ютер. Це - як правило хорошого тону, щоб всі налаштування вступили в силу.
  Як встановити гру на ПК або на Android-пристрій

  Висновок

  Ось таким нехитрим способом і здійснюється процес перенесення гри на комп'ютер. З гаджетами все значно простіше. Якщо система Android, слід просто увійти в Play Market, знайти потрібну гру і встановити. Система все зробить самостійно. Видалення встановлених на Android ігор проводиться через «Налаштування» — «Управління додатками». Далі слід знайти потрібну іконку і вибрати пункт «Видалити». Все елементарно. Потрібно просто зрозуміти логіку і подекуди запам'ятати послідовність дій, щоб не повертатися більше до питання про те, як встановити гру.