Кращі програми для налаштування гітари: огляд та відгуки

20 0 Новини високих технологій

Налаштувати гітару без проблем можуть лише досвідчені музиканти. Новачкам доводиться витрачати на це багато часу і сил. Спеціально для таких людей розроблені програми для налаштування гітар. Вони замінюють тюнери, які являють собою фізичні прилади і призначаються для налаштування різних музичних інструментів. На щастя, у сучасному світі зовсім не потрібно витрачати гроші на реальні предмети, так як безкоштовні програми доступні як для платформи Android, так і для власників айфонів.

Кращі програми для налаштування гітари: огляд та відгуки
Нижче перераховані кращі додатки на телефон для налаштування гітари. Вони нерідко стають незамінними помічниками не тільки для новачків, але і для досвідчених гітаристів. Реальні відгуки про цих програмах, також надані у статті, допоможуть слабо розбирається в цьому людям визначитися з вибором скачуваного продукту.


Guitar Tuna

Програма для налаштування гітар існує досить багато шанувальників, так як саме воно вважається одним з лідируючих. Воно являє собою зручну утиліту, яка здатна визначити ноти і струни гітари, які налаштовує музикант. Програма чудово справляється і з акустичними інструментами, і з електрогітара в киеве. Крім того, вона може визначати звук навіть при умовах підвищеного шуму.
Кращі програми для налаштування гітари: огляд та відгуки
Крім основної функції, настройки гітари, у програми є ще цілих три розділу:
 • Бібліотека акордів. Тут у людини є шанс відшукати аплікатуру абсолютно будь-якого акорду.
 • Метроном. Він дозволяє новачкам навчитися грати рівно.
 • Ігри. В даному розділі початківці музиканти можуть навчитися розпізнавати на слух акорди, а також запам'ятовувати аплікатури найбільш важливих з них.
 • Відгуки

  У своїх відгуках користувачі найчастіше відзначають той факт, що додаток для айфона по налаштуванню гітари чудово підходить, хоча деякі можуть помилково припускати, що його завантажити можуть лише власники смартфонів на платформі "Андроїд". Також нерідко можна зустріти позитивні коментарі з приводу того, що програма є безкоштовною. Як стверджують музиканти, працювати з нею досить зручно і цікаво - на деякий час вона цілком може замінити реальну гітару.

  "Гітарний Тюнер"

  "Гітарний Тюнер" - додаток для настройки гітари, при створенні якого розробники мали на меті зробити максимально просте рішення з досить цікавим інтерфейсом, яке буде підходити не тільки новачкам, але й досвідченим гітаристам. На щастя, всі задуми їм вдалося втілити. На сьогоднішній день програма для налаштування гітар є чимало позитивних особливостей, а отже, і безліч хороших відгуків.
  Кращі програми для налаштування гітари: огляд та відгуки
  Віртуальний тюнер покликаний точно виявляти відхилення струн. Він відображає показник того, в який бік і як сильно необхідно підкручувати колок. При цьому витрачати гроші на додаток не потрібно, так як для будь-якої платформи воно буде повністю безкоштовним.

  Думка людей

  Користувачі, встановив собі цей додаток на смартфон, стверджують, що з його допомогою налаштувати гітару можна всього за пару хвилин. Крім того, їм подобається і те, що скачати його можна абсолютно безкоштовно. Деякі люди відзначають приємний інтерфейс і цікаві додаткові можливості тюнера, завдяки чому з ними можна весело проводити час.

  Fine Tuner

  Додаток для настройки гітари на Android і iOS вважається одним з найбільш простих хроматичних тюнерів. На головному екрані відображається шкала нот зі стрілкою. Щоб розпочати, потрібно лише вибрати потрібну ноту, а потім взяти її на інструменті. Завдяки цьому стрілка вкаже на рівень відхилення звуку струни від стандарту.
  Кращі програми для налаштування гітари: огляд та відгуки
  Програма має ряд вагомих переваг перед іншими подібними програмами:
 • достатня точність настройки;
 • швидкий відгук;
 • висока ефективність навіть в галасливій обстановці;
 • вільна адаптація під будь-які екрани.
 • Єдиним недоліком тюнера є той факт, що він працює в обмеженому діапазоні частот. З цієї причини у музиканта немає можливості налаштувати, наприклад, бас-гітару.

  Що говорять споживачі

  В цілому, додаток подобається людям, навіть незважаючи на наявність істотного мінуса. У своїх відгуках на цей момент мало хто вказує, бо переваг у нього набагато більше. В першу чергу користувачі говорять про малій вазі програми, завдяки чому воно не заважає скачування інших програм, музики та інших файлів. Крім того, чимало позитивних відгуків надходить з приводу того, що тюнер чудово функціонує в умовах шуму, що дозволяє успішно працювати з ним на концертах або на вулиці.

  n-Track Tuner

  Дане додаток є вибором справжніх звукорежисерів. Основний екран у нього представляється у вигляді аналізатора спектра. Зверху на ньому присутня стрілка, яка вказує на частоту, отслеживаемую приладом. Завдяки такій технології під час концерту можна швидко і легко позбутися від заведення мікрофона.
  Кращі програми для налаштування гітари: огляд та відгуки
  Крім звукорежисерів, додаток активно можуть використовувати і гітаристи будь-якого рівня. Воно виконує наступні функції:
 • визначення взятої ноти;
 • вказівка на коректування тону (червона смужка вказує вгору, а зелена - вниз).
 • Основний плюс тюнера полягає в тому, що йому зовсім не важливо, який інструмент налаштовувати. Будь то бас, акустична гітара або навіть балалайка - він виконає свою роботу якісно і гідно. Музикантові при цьому необхідно лише знати устрій, так як в такому випадку настройка буде здійснена протягом 4-5 хвилин.

  Відгуки людей

  Дивовижна програма підкорила серця користувачів. Вона сподобалася їм за наявність додаткових функцій і можливість налаштовувати абсолютно будь-який інструмент. Люди стверджують, що тюнер чудово підходить як професіоналам, так і новачкам. Працювати з ним досить приємно, так як в процесі ніяких проблем у вигляді "глюків" і "гальм" не виникає, що дуже важливо для будь-якого музиканта. Серед недоліків програми для налаштування гітар знайдений лише один мінус. Він полягає в нав'язливій рекламі самої різної спрямованості. Відключити її, звичайно, можна, але для цього доведеться заплатити, що влаштовує далеко не всіх користувачів.