Відеореєстратор iBOX Combo F1 plus: відгуки користувачів

60 0 Новини високих технологій

Відеореєстратор — надійний друг сучасного автомобіліста, особливо якщо мова йде про iBOX Combo F1 plus. Відгуки покупців говорять про те, що товар дійсно якісний і коштує тих грошей, що за нього вимагають. Про цей гаджет і піде мова в цій статті.

Відеореєстратор iBOX Combo F1 plus: відгуки користувачів

Опис

Відеореєстратор iBOX Combo F1 plus є одночасно ще і радар-детектором. Він зручний, компактний, оснащений інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, а також має масу налаштувань, дозволяють кожному водієві пристосувати цей прилад індивідуально для себе.


Особливості

Вбудована функція радар-детектора легко розпізнає сучасні радарні пристрою і комплекси. Приклад: "Циклоп", "Кордон" або "Кріс-П". В упаковці до гаджету є зрозуміла інструкція, яка допоможе кожному власникові розібратися в пристрої iBOX Combo F1 plus. Як обновити через USB-привід або налаштувати ту чи іншу функцію цього антирадара, теж у ній розказано. Гаджет має спеціальне пластикове покриття матового кольору, нанесене за технологією Soft Touch, завдяки чому не дає відблисків на лобовому склі при падінні прямих сонячних променів. Має вбудований високоточний GPS-модуль.
Відеореєстратор iBOX Combo F1 plus: відгуки користувачів

«Спілкування» з водієм

Згідно зі статистикою, зібраної за 2014-2015 роки, показує найвищий результат по кількості визначень радарних комплексів і найменший показник помилкових спрацьовувань. Антирадар iBOX Combo F1 plus повідомляє автовласника про факт перевищення швидкісного режиму спеціальним сигналом. А також відображає на дисплеї вид покарання за перевищення швидкості. Своєчасно попереджає водія про наближення до небезпечної ділянки дороги. Здатний зчитувати положення лінії розмітки при русі і сповіщати при наближенні до такої, не даючи таким чином водієві піти з смуги руху.

Функціональні можливості

Антирадар iBOX Combo F1 plus підтримує Full HD відеорежим, завдяки якому є можливість проводити зйомку високої чіткості при дозволі 1920*1080 пікселів. Можлива зйомка і в більш високому дозволі, але тоді знадобиться більше пам'яті на пристрої.


iBOX Combo F1 plus - антирадар-відеореєстратор - має режим SMART, що перемикає режим чутливості детектора в залежності від швидкості руху автомобіля. Оснащений сучасним процесором Ambarella A7 завдяки якому є можливість безперервно здійснювати запис відео високої якості без зависань, збоїв і будь-яких втрат продуктивності.
Відеореєстратор iBOX Combo F1 plus: відгуки користувачів
Вбудований високодинамічний діапазон (інша назва WDR). Це функція, що дозволяє знімати відео в умовах різкого перепаду освітленості того або іншої ділянки. Звичайна камера, як правило, або працює на коригування надмірно засвічених ділянок шляхом зменшення яскравості (тоді затінені ділянки на відео виявляються зовсім чорними) або підвищує яскравість на темних фрагментах (тоді освітлені ділянки засвічуються). Технологія WDR розраховує середнє арифметичне між самими темними і світлими ділянками, захопленими об'єктивом, і «обробляє» зображення.
Вбудована функція захисту від видалення запису або перезаписування — передбачена на випадок виникнення аварії чи будь-якої іншої важливої події, де може знадобитися записане відео.

Корисні властивості

Має кут огляду, рівний 360 градусів, що дозволяє захопити значну частину того, що відбувається на дорозі події. Не потрібно стежити за тим, почалася запис чи ні. Виключений людський фактор, допускає випадки, коли водій забув включити режим запису на пристрої — відео починає записуватися з моменту початку руху автомобіля. Є вбудований модуль визначення координати iBOX Combo F1 plus GPS, містить у своїй базі даних інформацію про місцезнаходження наявних камер і радарів в населеному пункті. Крім стандартного модуля GPS, для визначення координат використовується і система ГЛОНАСС. Можна знайти інструкцію на сайті виробника iBOX Combo F1 plus, оновлення доступні там ж. Таке можна перенести на гаджет через USB-привід. Якщо база не оновлювалася протягом двох місяців, пристрій видасть нагадування. Коли водій наближається до радара, гаджет голосом сповіщає про наближення такого. Якщо є непереборне бажання дізнатися тип радара, є можливість виставити відповідну настройку.
Відеореєстратор iBOX Combo F1 plus: відгуки користувачів

Неспокійний режим і не тільки

Режим «АнтиСон» — настройка, завдяки якій пристрій видає різкий і дуже нервовий сигнал, який відключається, тільки якщо водій натисне відповідну кнопку. Виставляється на випадок, якщо відчувається ймовірність заснути за кермом. По мірі наближення до камери звуковий сигнал посилюється. Функція подібна лічильнику Гейгера, який видає тріск при наближенні до радіаційного поля. У пристрої ця настройка отримала назву «Гейгер-ефект» з-за схожої аналогією. Є можливість регулювати налаштування гучності видаваного звуку, а також приглушувати звук по мірі наближення до камери чи радару. Якщо у водія є інформація про частотному діапазоні роботи деяких радарів і їх відсутність у певній місцевості, з допомогою опцій гаджета можна виключити ці частоти. Завдяки такій настройці знижується частота помилкових спрацьовувань.
Відомо, що на деяких моделях автомобілів таксометр завищує реальну швидкість руху. Завдяки відповідним налаштуванням, можна виставити відображення коректної швидкості на гаджеті. Завдяки дружньому інтерфейсу, всі налаштування зберігаються, немає потреби усі вводити заново.
Відеореєстратор iBOX Combo F1 plus: відгуки користувачів

iBOX Combo F1 plus: відгуки негативні

Згідно з численними відгуками власників, недоліків у роботі гаджета практично не виявлено. Деякі покупці відзначають у вигляді мінуса такий критерій, як громіздкість пристрою. Справді, якщо судити по фотографії, то цей прилад виглядає дуже великим, нагадує фотоапарат "Полароїд". Швидше за все, все пізнається в порівнянні. Власники менш надійних пристроїв найчастіше, вибираючи такі, звертали увагу на малий розмір. Але з плином часу змушені були відмовитися від використання таких, вибравши більш надійну модель — ibox Combo F1 plus. Відгуки також відзначають випадки виходу з ладу цього гаджета. Причому проблеми фіксуються як у вигляді невеликого зависання зображення, так і у вигляді повного відключення пристрою. Проблема легко долається, адже виробник дає гарантію аж 5 років — пристрій можуть замінити за місцем купівлі. Власники відзначають малопотужний акумулятор, якого ненадовго вистачає. Проблема вирішується зарядним пристроєм або портативної батареєю.

Самий жирний мінус

Ряд найбільш значущих зауважень слід розписати окремо, вони стосуються поодиноких випадків некоректної роботи ibox Combo F1 plus. Відгуки мовлять, що при відеозапису на високій швидкості номери проїжджаючих повз автомобілів відображаються замазаними, запис ведеться ривками. При зниженні швидкості проблема начебто пропадала, але періодично знову поверталася. Опис подібної проблеми не зустрічається повсюдно у відгуках, більш того, слід відзначити, що це одиничний випадок. Напрошується висновок: або покупці натикалися на партію бракованого товару, який (швидше за все) був успішно замінений по гарантії, або дані коментарі є підступами «чорних seo-шників», які залишають негативні відгуки за гроші, щоб навмисно очорнити цей товар і відлякати покупців. Чесно зізнатися, це не завжди працює. Навіть за умови, що позитивні відгуки теж можуть бути залишені за гроші, особливо про iBOX Combo F1 plus. Прошивка, скачана з офіційного сайту, також вирішує ряд проблем.

iBOX Combo F1 plus: позитивні відгуки

Таких більшість - безліч покупців зазначає, що ціна (приблизно 10000р.) повністю себе виправдовує. Деяким вартість здавалася непомірно завищеною, але, покористувавшись менш якісною і дешевою апаратурою, такі приходять до висновку, що краще віддати велику суму за iBOX Combo F1 plus. Скупий платить двічі.

Датчик удару

Окремо необхідно відзначити наявність такої корисної особливості гаджета, як G-сенсор. Більш відомий як акселерометр. Лінію згаданих переваг iBOX Combo F1 plus (GPS, антирадар, відеореєстратор, технологія WDR) продовжує функціонал, здатний захистити водія від помилкових звинувачень. Механізм фіксує прискорення руху транспортного засобу, різкі повороти, гальмування, різкі зниження швидкості, а також силу удару в момент аварії. Крім того, відеореєстратор фіксує некоректні обгони, виїзд на зустрічну смугу та інші казуси на дорозі, здатні спровокувати виникнення дорожньо-транспортної пригоди. Цей сенсор є невід'ємною частиною будь-якого сучасного відеореєстратора. Більш того, реєстратор без G-сенсора взагалі вважається неповноцінним, як би грубо це не звучало.
Відеореєстратор iBOX Combo F1 plus: відгуки користувачів

Система визначення координат

Ряд покупців також позитивно відгукувалися ще про одному модулі iBOX Combo F1 plus — GPS. Відгуки звучать переважно позитивного характеру. Вони стосуються точного визначення місця розташування камер і радарів. А також говорять про можливість коригування висвечиваемой на екрані гаджета швидкості руху за допомогою модуля iBOX Combo F1 plus — GPS. Відгуки зустрічаються й негативні. Деякі власники гаджетів вважають, що одночасно задіяні у визначенні координат сигнали ГЛОНАСС і GPS сприяють некоректній роботі: кожна система бачить водія різною точці, що може призводити до збоїв і «стрибків» координат, а це призводить до некоректного відображення швидкості руху і треку (згідно навігаторів від Google та Yandex).

ГЛОНАСС

Якщо про систему GPS багато чого відомо, вона у всіх на слуху, то про її двійника — ГЛОНАСС — говорять рідше. Слід зазначити, що розроблена вона була ще в СРСР. Використовує два типи сигналів навігаційних: FDMA і CDMA. Основою системи є супутники на орбіті Землі, які рухаються в різних орбітальних площинах. Система багато в чому схожа на GPS, відмінність полягає лише в тому, що супутники не входять в резонанс з обертанням планети. З-за цього сигнал більш стабільний. Але термін експлуатації супутників набагато менше, ніж такої в GPS. Всього на орбіті задіяно 25 супутникових комплексів типу «ГЛОНАСС-М» і два «ГЛОНАСС-К». У 2018 році планується запуск модернізованої супутникової системи «ГЛОНАСС-К2».

Висновок

Слід зазначити, що в сучасному суспільстві наявність відеореєстратора в автомобілі є чимось на зразок правила хорошого тону. Важко уявити автомобіліста без цього гаджета. Ситуації на дорогах бувають досить делікатними. І в разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди, водієві просто життєво необхідно заручитися незаперечні докази своєї невинності. Відеозапис як раз і є такою. Тому вона повинна бути якісною. З-за цього вибір падає саме на iBOX Combo F1 plus. Відгуки власників - тому підтвердження. Особливо часто використовують цей пристрій таксисти — люди, для яких власний автомобіль є не тільки засобом пересування, а і джерелом заробітку. З 7 травня 2016 року вступила в юридичну силу законодавча поправка, згідно з якою, суди приймають в якості доказів матеріали відеореєстратора. Раніше це робилося лише на розсуд судді. Зважаючи чого водіям рекомендується при виникненні ДТП у присутності свідків повідомляти, що в автомобілі встановлений відеореєстратор. Далі витягти флешку з гаджета і при всіх запечатати в конверт, щоб не залишалося сумнівів у справжності відео.
Відеореєстратор iBOX Combo F1 plus: відгуки користувачів
Законодавча поправка стосується не тільки водіїв насправді. Наприклад, при вступі в поліцію звернень про хуліганських діях конкретних осіб у дворі будинку (наприклад, бійка або стрілянину з травматичного пістолета) можуть бути використані матеріали відеореєстраторів знаходилися поруч автомобілів для збору матеріалів і подальшого порушення кримінальної справи. Складні випадки при розборі страхових справ також можуть призвести до використання матеріалів відеозаписів не тільки відеореєстраторів, але і звичайних камер зовнішнього спостереження і навіть стільникових телефонів. Окремо також слід згадати, що у суду залишається право не приймати в якості доказів матеріали відеоспостереження, якщо виникають сумніви в достовірності або є явні ознаки відеомонтажу. За монтаж навіть передбачено кримінальне переслідування як за явну фальсифікацію доказів. Це відноситься не тільки до відеоматеріалів, але і до фото. Просто, якщо раніше матеріали відеозаписів могли бути розглянуті судом як відомості для формування доказової бази виключно за рішенням судді, то тепер вони у будь-якому випадку приймаються. Але у суддів є право не розглядати їх, якщо справжність таких викликає підозру.