Телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ: відгуки, технічні характеристики, інструкція

19 0 Новини високих технологій

Умовно до рішень середнього рівня належить телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ. Відгуки ж при цьому вказують на відсутність в його програмному забезпеченні такої важливої на поточний момент функції, як Smart TV. Як результат, технічні параметри цього рішення повністю відповідають середньому рівню, а ось софтверна частина - ні. Саме можливостям даної моделі телевізора і буде присвячений цей матеріал.

Телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ: відгуки, технічні характеристики, інструкція

Коротко про виробника. Позиціонування. В якій країні виготовлено?

Компанія Panasonic - японський виробник електронної техніки. До недавніх пір цей бренд асоціювався лише з рішеннями преміального рівня. Але тепер ця компанія вирішила випробувати свої сили і в інших сегментах ринку електронної техніки. Саме цій обставині і зобов'язаний своєю появою Panasonic TX-42ER250ZZ.


Ціна його знаходиться на самому кордоні між пристроями середнього і початкового рівня. Для того, щоб повністю відповідати вимогам першої групи рішень, що йому не вистачає наявності функції Smart TV в софтверної частині телевізора. До недавніх пір вся техніка під брендом Panasonic виготовлялася в Японії. Але тепер заводи даного концерну є і в Китаї. Але герой цієї статті проведений в абсолютно іншій країні - в Білорусі.
Телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ: відгуки, технічні характеристики, інструкція

Дизайн

Основний елемент лицьовій панелі пристрою - це екран. Діагональ останнього становить 42". По всьому периметру його оточують середнього розміру рамки з глянсового пластика. Весь корпус цього мультимедійного пристрою чорного кольору. На нижньому ребрі пристрої знаходяться місця кріплення опор і динаміки звукової підсистеми.


На задній кришці рішення виведені всі комунікаційні порти і підключений шнур електроживлення. Як підсумок, можна відзначити те, що чимось незвичайним у плані дизайну не може виділитися на тлі аналогів телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ. Відгуки вказують на типовий зовнішній вигляд такого мультимедійного пристрою.

Комплектація

Звичним списком комплектації оснащується телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ. Огляд переліку його поставки вказує на наявність таких компонентів у ньому:
 • Власне сам розглянутий мультимедійний центр.
 • Пульт управління з повним набором елементів живлення.
 • Керівництво користувача.
 • Рекламні буклети, в яких описані основні можливості даного пристрою.
 • Гарантійний талон, термін дії якого 3 роки.
 • Дві опори для установки розглянутого пристрою на різні горизонтальні поверхні.
 • Телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ: відгуки, технічні характеристики, інструкція

  Параметри картинки. Специфікації екрану

  Екраном середнього класу оснащений телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ. Яка матриця у цьому випадку використовується? Її діагональ дорівнює досить великим за нинішніми мірками 42", а вона виготовляється по технології LED. Максимальна роздільна здатність зображення в цьому випадку може становити 1920 х 1080. Тобто картинка у цьому випадку виводиться у форматі FullHD. Поверхня екрану, згідно з технічним специфікаціям, матова. Частота оновлення кадрів складає лише 50 Гц. Але до якогось дискомфорту в процесі перегляду останнє значення не призводить. Якість зображення в цьому випадку дійсно гарне і до нього жодних питань не виникає.

  Звуковий супровід. Його характеристики

  Стереосистемою звукового супроводу укомплектований телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ. Огляд її специфікацій вказує на наявність двох динаміків. Потужність кожного з них обмежена лише 8 Вт, а сумарне значення даного параметра становить 16 Вт. Якихось додаткових програмних функцій для поліпшення звукового супроводу розробники не передбачили. Окремо необхідно відзначити те, що в комунікаційному переліку цього мультимедійного центру є роз'єм 35 мм. З його допомогою можна здійснити комутацію телевізора до зовнішніх динаміків. Це дозволяє поліпшити якість видаваного звуку. Якщо для цих цілей задіяти Subwoofer, то взагалі можна отримати справжній домашній кінотеатр.
  Телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ: відгуки, технічні характеристики, інструкція

  Комунікації

  Відмінним набором способів підключення оснащений Panasonic TX-42ER250ZZ. Технічні характеристики вказують на наявність таких комунікаційних елементів:
 • Три порти формату HDMI є основними засобами підключення розглянутого телевізійного рішення. З їх допомогою можна вивести сигнал і з сучасних супутникових ресиверів, і c DVD-програвачів. Якщо ж встановити в такий роз'єм міні-ПК відповідної конструкції, то, як було зазначено раніше, функціональність програмного забезпечення героя даного огляду покращиться в рази.
 • Два гнізда USB найбільш часто використовуються в тих випадках, коли потрібно відтворювати контент з зовнішніх накопичувачів.
 • Один активний телевізійний вхід, до якого підводиться кабель з телевізійним сигналом. Причому джерелом останнього може бути як обладнання кабельного оператора, так і місцева антена.
 • Один комбінований порт RCA. Він використовується у разі підключення до телевізора застарілих модифікацій супутникових ресиверів.
 • До недоліків наведеного раніше списку можна віднести відсутність порту SCART. При необхідності його можна замінити роз'ємом RCA. Але в цьому випадку доведеться використовувати додатковий перехідник.
  Телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ: відгуки, технічні характеристики, інструкція

  Програмна оболонка

  Дуже обмежує функціональні можливості програмна оболонка телевізора Panasonic TX-42ER250ZZ. Підробка його вже по одній цій причині недоцільна. Окремої операційної системи в цьому випадку не передбачено, а підтримка функції Smart TV, як було вже зазначено раніше, не реалізована інженерами-розробниками.
  Але при необхідності можна поліпшити рівень функціональності розглянутого мультимедійного центру. Для цього необхідно окремо придбати міні-ПК, вартість якого знаходиться в межах від 1500 до 2500 рублів. В цьому випадку вже з'явиться операційна система Android. В доповнення до неї почне функціонувати опція Smart TV.

  Алгоритм налаштування

  Дуже простим і зрозумілим алгоритмом налаштування може похвалитися телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ. Інструкція в цьому випадку включає такі етапи:
 • Монтаж двох опор. Встановлення телевізора на стіл.
 • Виконання всіх необхідних зв'язків. По суті потрібно лише підвести до телевізора телевізійний кабель і реалізувати його електропостачання.
 • Установка елементів живлення в пульт управління.
 • Включення мультимедійного центру.
 • На наступному етапі необхідно зайти в меню пристрою і активувати функцію автоматичного пошуку сигналу. На додаток до цього необхідно також задати тип сигналу.
 • В кінці зберігаємо отриманий перелік і телевізор вже готовий до використання.
 • Телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ: відгуки, технічні характеристики, інструкція

  Вартість

  Досить доступним телевізійним рішенням середнього класу є Panasonic TX-42ER250ZZ. Ціна його становить 32000-35000 рублів. Звичайно, його аналоги з підтримкою Smart TV від інших виробників мають вартість 37000-40000 рублів. Тому економічно і технічно доцільно буде придбати розглянуту модель телевізора і додатково до неї зовнішній міні-ПК. Ціна останнього не перевищує 2000 рублів. У підсумку отримуємо 34000-37000 рублів при створенні повноцінної мультимедійної системи для розваг і дозвілля.

  Відгуки

  Певні недоліки притаманні розглянутого у цьому матеріалі телевізора Panasonic TX-42ER250ZZ. Відгуки виділяють такі з них:
 • Відсутність підтримки Smart TV. Але, як було зазначено раніше, цю проблему досить просто. Потрібно лише придбати зовнішній міні-ПК.
 • Посередня якість акустичної системи. При необхідності можна встановити зовнішні динаміки, це дозволяє вирішити цю проблему.
 • До сильних же сторін можна віднести у цьому разі наступне:
 • Низька вартість.
 • Розширений комунікаційний перелік.
 • Простота налаштування.
 • Відмінна якість виведеного зображення.
 • Телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ: відгуки, технічні характеристики, інструкція

  Висновок

  Дійсно універсальним рішенням середнього рівня є телевізор Panasonic TX-42ER250ZZ. Відгуки вказують на наявність несуттєвих недоліків і цілого ряду важливих переваг. Основною сферою його використання можна вважати домашні мультимедійні центри. Але також його можна застосувати і в якості інформаційної панелі в ломбарді або ж супермаркеті. Ще одна сфера його використання - це индикационные табло на автостанціях або залізничних станціях. Тому яких-небудь обмежень щодо використання такого телевізора по суті на поточний момент не існує. Він дійсно універсальний.