Де купити планшет недорого?

28 0 Новини високих технологій

Питання про те, де купити планшет, часто виникає перед святами. А так як на носі Новий рік, парочка рад на цей рахунок точно стане в нагоді. Адже у вік технологій навіть малюки управляються з подібними гаджетами.

Планшет

Це пристрій з'явилося давно. Планшетний комп'ютер - універсальний гаджет, який допомагає справлятися з повсякденними завданнями. Зараз так називають пристрої, які мають сенсорний екран і керують комп'ютерними програмами.
Де купити планшет недорого?
Звичайно, говорячи про планшеті, всі ми представляємо приблизно одне і те ж. Але це не зовсім правильно. Справа в тому, що планшетний комп'ютер, в силу стрімкого розвитку технологій, може виглядає по-різному. В даному випадку це лише збірне поняття апаратів із загальними характеристиками.


Тому перш ніж вибрати, де купити недорогий планшет, визначитеся з його класифікацією.

Різноманітність

Оскільки стандартний варіант планшета вже мало кого приваблює, розробники намагаються створити особливі «фішки», який би зацікавили покупця. Так, пристроєм стало можливо управляти рукою, стилусом, клавіатурою та мишею. Гаджети стали набувати незвичайні форми, щоб використовувати їх було максимально зручно. Деякі моделі обзавелися власними клавіатурами і проекторами. Звідси з'явилися планшетні ноутбуки. Це своєрідні трансформери, які швидко перетворюються з «ноута» в планшет і назад. Звичайно, такі гаджети не можуть претендувати на статус геймерських апаратів, але з легкістю замінюють робочий ПК.


Розглядаючи вітрини магазинів, де можна придбати планшет, покупець стикається з:
 • планшетними персональними комп'ютерами;
 • мобільними інтернет-пристроями;
 • інтернет-планшетами;
 • електронними книгами;
 • графічними планшетами.
 • Класичний варіант

  Якщо говорити про гаджеті, який всім нам відомий, то правильніше буде застосувати до нього термін «інтернет-планшет». Саме такі моделі стали з'являтися на початку 2000-х. Але лише до 2010 року вони змогли завоювати увагу покупців. Це сталося завдяки культовому Apple iPad.
  Де купити планшет недорого?
  Деякі фахівці вважають, що інтернет-планшети з часом витіснять ПК, оскільки є простими і зрозумілими. Але таке твердження спірне, адже геймери ні за що не проміняють свої масивні комп'ютерні системи з яскравими підсвічуваннями, потужним охолодженням і великими девайсами на тонкий сенсорний екран.

  Особливості

  Визначаючись, де купити планшет, будьте готові до того, що вам можуть запропонувати інший пристрій. На жаль, недобросовісні або недосвідчені консультанти часто плутають покупців заради своєї вигоди. Тому вирушаючи в магазин або на пошуки в інтернет, важливо точно знати пристрій, який вам треба. Якщо ви хочете звичайний інтернет-планшет для роботи з офісними програмами і серфінгу по Мережі, то, щоб не схибити, доведеться запам'ятати деякі особливості такого пристрою:
 • невисока вартість у порівнянні з комп'ютерним планшетом
 • сенсорний екран з можливістю керування рукою;
 • простий і зрозумілий інтерфейс;
 • якісне бездротове з'єднання з сучасними технологіями;
 • тривала автономна робота;
 • апаратна несумісність з IBM PC-комп'ютерами.
 • Де купити дешевий планшет

  Оскільки це досить поширений апарат, знайти його на ринку не проблема. З найбільш очевидних варіантів покупки варто виділити магазин техніки. Напевно у вашому місті є з десяток популярних мереж, які займаються продажем різних гаджетів.
  Де купити планшет недорого?
  Наступний варіант - це інтернет-магазин. Їх теж зараз така величезна кількість, що багато хто вважає це найкращим місцем для придбання такого роду товарів. Можна звернутися до онлайн-майданчиків безкоштовних оголошень. Хоча в більшості випадків там представлені моделі, які вже були у вживанні. Ну і нарешті, попитайте у своїх знайомих. Можливо, хтось придбав планшет, і він йому не сподобався.

  Магазини

  Пошук відповіді на питання про те, де купити планшет, приводить нас до звичайного магазину. Адже з появою і розвитком інтернету ніхто не відміняв традиційний шопінг. До того ж такий варіант має масу переваг перед інтернет-покупками. По-перше, ви можете вибрати пристрій за зовнішнім виглядом, взяти його в руки, «поклацати» і «пошупать». Все це буває корисним. По-друге, з придбанням вам допоможуть консультанти магазину. Задавайте більше питань, щоб отримати розгорнуті відповіді і повне уявлення про параметри гаджета. По-третє, так ви стовідсотково отримуєте можливість річної гарантії і повернення товару протягом двох тижнів.

  Інтернет-магазини

  Якщо ви запитайте у друзів, де краще купити планшет, у відповідь отримаєте пару посилань на популярні інтернет-магазини. Так вже склалося, що досі цього варіанту довіряють не всі. Хтось побоюється, що його надурять, хто сумнівається у виборі, оскільки не може помацати модель. Так навіщо ж в принципі довіряти інтернет-магазинах? Справа в тому, що такі сайти не платять за оренду величезних приміщень, де зберігаються сотні товарів. Вони частіше проводять акції та знижки. Все це впливає на вартість. Відповідно, саме в інтернет-магазині простіше знайти модель дешевше.
  Де купити планшет недорого?
  Тому багато покупців спочатку відправляються в магазин, щоб візуально підібрати модель, а потім шукають її на сайтах за меншу вартість. Якщо повернутися до питання про довіру, то можна згадати той факт, що на ринку вже сформувалися ресурси з провідними позиціями. Інтернет-магазини завоювали довіру покупців і змогли стати популярними. Тому якщо не довіряєте таким сайтам, попитайте у знайомих. Серед них хтось однозначно здійснював онлайн-шопінг.

  Китайський ринок

  Розмірковуючи про те, де купити планшет «Самсунг», ви можете зіткнутися з таким явищем, як «китайський шопінг». Ось тут-то і слід бути обережним. На даний момент це найдоступніший варіант. На тому ж «Алиэкспрессе» ви легко знайдете моделі планшетів, які стоять на 20-30% дешевше, ніж у місцевих магазинах. Але в цьому питанні існують свої підводні камені, які можуть залишити вас ні з чим. Якщо ви вперше вирішили зробити покупку на цьому сайті, спробуйте пошукати статті, які розповідають про те, на що слід звертати увагу під час онлайн-шопінгу. Така інформація написана досвідченими покупцями, які, швидше за все, пару раз зіткнулися з неприємностями. Їх власні «граблі» можуть стати для вас рятувальним колом.
  Де купити планшет недорого?
  Купувати на «Алиэкспрессе» в цілому безпечна, якщо розумієш, як працює ресурс. На ньому представлені товари від різних продавців. Природно, без шахраїв тут не обійтися. Але якщо бути уважним, то і недобросовісних продавців можна обійти стороною. Звертайте увагу на їх рейтинг та відгуки. Зазвичай у популярних компаній купують і наші співвітчизники. Більшість залишає розгорнутий відгук з реальними фотографіями. На такі відгуки і варто звертати увагу. Придивіться до упаковки, в якій приходить товар, до наявних нарікань, до кількості днів, за яке планшет доходить до покупця. Пам'ятайте, що якщо у вас є претензії до продавця, ви можете відкрити спір» і повернути частину грошей або всю вартість товару. Ну і останнє, що потрібно знати про «китайське шопінг»: отриманий планшет не має гарантії, і, швидше за все, у нього відсутня міжнародна прошивка. Відповідно, вам самостійно доведеться перепрошивати систему, щоб використовувати російський інтерфейс. Хоча багато продавці орієнтуються на російськомовний ринок, тому, можливо, з подібною проблемою ви не зіткнетеся.

  Онлайн-майданчик

  Тут теж можна спробувати купити собі гаджет. Це досить відчайдушний спосіб, який найбільше підходить для придбання товарів з іншого сегменту: одягу, аксесуарів, посуду і т. п. Але навіть на онлайн-майданчику можна знайти людину, яка продає непонравившийся йому планшет. Хоча частіше тут зустрінеш товари, що були у вживанні. Оскільки всі оголошення безкоштовні, тут можуть залишати свої контакти великі магазини. Це ефективний спосіб просування товару.
  Де купити планшет недорого?

  Друзі друзів

  Останній варіант - це купівля з рук. Схожа на варіант з онлайн-майданчиком, але в цьому випадку ви можете розпитати у знайомих, яким довіряєте. Часто нам доводиться продавати свої пристрої: то за придбання нових, то з-за фінансових труднощів. Недолік цього способу в тому, що нечасто можна зустріти знайомих, які щось продають. Та ще й саме той товар, який вам потрібен.

  Покупка для художника

  Інтернет-планшет - це не єдиний товар, який зараз користується популярністю. Деякі цікавляться, де купити графічний планшет. Якщо ви теж зацікавлені у цьому питанні, то, швидше за все, знаєте, що це за пристрій, які у нього завдання і функції. Оскільки цей гаджет потрібний художникам і дизайнерам, то придбати його дещо складніше із-за вузькоспеціалізованого призначення.

  Де можна купити графічний планшет

  Як і з будь-яким пристроєм, ви визначаєтеся з вимогами і знаходите потрібну модель. Якщо ви зупинили свій вибір на одному бренді, спробуйте подивитися потрібний товар на офіційному сайті виробника. Іноді на таких ресурсах вказують офіційних дистриб'юторів.
  Де купити планшет недорого?
  Крім цього, можна піти по вже відомому шляху. Спочатку вирушаємо в магазин техніки. На жаль, графічні планшети там знайти непросто, тому, можливо, відразу доведеться звернутися до онлайн-шопінгу. Якщо не довіряєте сайтів, розпитайте у колег або учасників спеціалізованих форумів, у тих, хто вже купував в Мережі. Вони вам вкажуть на потрібні ресурси або на популярні інтернет-магазини, де вибір теж непоганий. Розібратися з тим, де купити планшет, нескладно. Набагато більше часу у вас забере вибір самої моделі. Причому неважливо, що саме ви обираєте: інтернет-планшет, графічний таблет або звичайну електронну книгу.