Як знайти в "Телеграмі" канал за назвою?

18 0 Новини високих технологій

Кількість популярних месенджерів перевалила за десяток. Вже не так-то просто вибрати для себе онлайн-чат. Якщо ж ви віддали перевагу «Телеграму», то однозначно захочете дізнатися всі його функції.

Програма

Перш ніж розібратися з тим, як знайти канал «Телеграмі», дізнаємося трохи про це месенджері та його можливості.
Як знайти в "Телеграмі" канал за назвою?
Перший випуск програми відбувся в 2013 році. Цей багатоплатформовий мессенджер " був запущений спочатку на пристроях з iOS. Коли «яблучні» власники стали розповідати про це софті іншим, стало зрозуміло, що незабаром з'явиться і версія для Android.


Автором месенджера став відомий Павло Дуров, засновник соціальної мережі «Вконтакте».

Історія заснування

Цікаво, що ідея створення подібного софта з'явилася ще в 2011 році. Тоді у Дурова були проблеми. До нього не раз заявлялися спецназівці. Після одного такого візиту, Павло написав своєму братові. Тут-то він і зрозумів, що безпеці в його листуванні немає. В результаті шифрування Миколая, брата Павла, придалися для нового проекту. «Телеграм», який раніше був лише експериментом, отримав особливу кодування, яке не дозволяє нікому отримати особисті дані користувачів.

Технологія

Щоб зрозуміти, як знайти потрібний канал «Телеграмі», важливо знати технології, за якими працює передача повідомлень. Протокол MTProto має кілька видів шифрування. У процесі авторизації і аутентифікації активується кілька алгоритмів. Коли повідомлення відправляється, воно шифрується зі спеціальним ключем, який відомий лише клієнту сервера. Для надійності застосовуються криптографічні хеш-алгоритми.


Як знайти в "Телеграмі" канал за назвою?
Якщо ви використовуєте секретний чат, ключ повідомлень відомий відправнику і одержувачу. Текст у цьому випадку не розшифровується сервером, а залишається на пристроях адресата і адресанта.

Канали

Це одна з можливостей цього месенджера. Багато намагаються зрозуміти, як знайти канал «Телеграми». Чим же ця функція так приваблює користувачів? Справа в тому, що впровадження каналів в цей софт стало відкриттям для багатьох. Раніше подібної функції ніде не зустрічалося. Цим Telegram зміг виділитися серед конкурентів і привернути до себе більшу аудиторію. Канал - це інструмент публічної комунікації. Це своєрідний монолог, за яким спостерігає велика кількість передплатників. Автор або група авторів може ділитися інформацією з аудиторією, мінімізуючи відстань між адресатом і адресантом. Крім того, власники каналів вільно можуть залишатися анонімними.

Особливості

На відміну від усіх наявних публічних каналів в інших соціальних мережах, в Telegram публікації сортуються за часом публікації, а не за залученості користувачів.
Як знайти в "Телеграмі" канал за назвою?
Чому багато хто хоче дізнатися, як знайти канал «Телеграмі» по назві? Справа в те, що особливістю цієї функції є те, що читачі умовно відчувають себе на рівні з автором. Ніби між ними відбувається звичайне листування, хоча при цьому є ще кілька учасників. Крім того, канали - це дуже зручна форма використання контенту. Звідси така велика кількість тематичних віртуальних місць.

Як знайти канал «Телеграмі»?

Потрібно розуміти, що в пошуку беруть участь тільки публічні канали. Якщо ви шукаєте якийсь секретний або заборонений чат, то так просто це не зробити. В останньому випадку потрібно отримати персональне запрошення від власника.
В іншому, можна просто знайти цікаву для вас тему. Зручно, що перш ніж підписатися на повідомлення з цього чату, ви легко знайомитесь з контентом, який публікується в ньому. Для пошуку потрібного каналу можна використовувати чотири способи:
 • по імені;
 • в каталозі;
 • у друзів;
 • в пошуку.
 • Ім'я

  Отже, неважливо, яка у вас операційна система на смартфоні. Існує один і той же спосіб, щоб дізнатися як знайти канал «Телеграмі» на Android або iOS.
  Як знайти в "Телеграмі" канал за назвою?
  Якщо ви знаєте точне ім'я чату, вважайте що півсправи зроблено. Заходимо в месенджер. Перед нами з'являється весь список чатів, в яких ми беремо участь. Вгорі знаходиться значок «лупи». Клікаємо по ньому і відкриваємо пошуковий рядок. Введення імені не супроводжується підказками і всім, що відбувається, коли ми шукаємо інформацію в «Гугл». Тому важливо знати ім'я каналу буква в букву. Є варіант, що якщо ви шукайте популярні бренди, то можна потрапити пальцем в небо. У процесі ви можете натрапити відразу на декілька варіантів. У список потрапляють люди, боти і канали. Тому, якщо вводиться ім'я видало вам відразу кілька рядків, треба відшукати значок чату - рупор.

  Каталоги

  Як знайти канал «Телеграму» з iPhone? Так точно так само, як і з будь-якого іншого пристрою. Інтерфейс месенджера не змінюється і уніфікований на всіх гаджетах. Якщо у вас немає мети пошуку якогось певного каналу, то можете звернутися до каталогів. Зазвичай в них зібрані найбільш цікаві та популярні чати. Наприклад, «tlgrm.ru/channels» - це каталог з величезним вибором каналів. Вони розподілені по категоріях: музика, книги, мистецтво, новини, фільми і т.д. Тут ви однозначно знайдете потрібний вам чат.

  Друзі

  Це ще один варіант пошуку каналів в Telegram. Популярні чати набирають аудиторію завдяки сарафанному радіо. Щоб надіслати другу крутий канал, можна переслати йому публікацію звідти. Так він зможе перейти в чат і приєднається до нього.
  Як знайти в "Телеграмі" канал за назвою?
  Або, як варіант, можна просто надіслати назву, щоб друг по імені відшукав потрібний канал.

  Пошук

  Ну і, нарешті, «Гугл нам на допомогу». Тут можна вводити різні ваші запити. Так ви однозначно дізнаєтеся, як знайти канал «Телеграмі». Єдине, що такий спосіб не всім зручний. Якщо ви шукаєте чат з ПК, то доведеться враховувати деякі особливості. Відшукавши потрібний канал, вам запропонують натиснути на посилання. Після цього з'явиться повідомлення про перехід в комп'ютерну версію Telegram. Але далеко не всі встановлюють цю програму на ПК. Щоб відкрити цю посилання на телефоні, можете переслати її собі в особисті повідомлення в соціальній мережі або відправити по хмарі в блокнот. Після потрібно через смартфон відкрити її. Вас автоматично перенесе в потрібний чат.

  Соціальна мережа

  Хоча вже згадувалося про каталозі, варто окремо сказати про пабликах «Вконтакте». Їх вже багато завелося. Пошукайте найбільш «населені». У них можна знайти сотні посилань на різні канали. Їх спеціально скидають власники таких чатів. Тобто це своєрідна онлайн-майданчик безкоштовних оголошень.
  Як знайти в "Телеграмі" канал за назвою?
  Її недоліком можна назвати - невпорядкованість. Не завжди модератори створюють категорії, куди можна відправляти посилання на тематичний канал. Тому розібратися у всьому масиві чатів непросто.