Помилка активації iPad: що робити?

13 0 Новини високих технологій

На жаль, розробникам ще не вдалося створити ідеальне пристрій, який би не ламалося, не видавало помилки і пропрацював би стабільно все життя. По-перше, це не в інтересах виробника. По-друге, таке, мабуть, неможливо. Тому звичайному користувачеві доводиться стикатися зі збоєм активації iPad і іншими його неполадками.

Без паніки

Так вже склалося, що не всі користувачі розуміють, за яким принципом працює той або інший пристрій. У підсумку це призводить до різних проблем. Часто з'являються системні збої, на пристрій потрапляють віруси або видаляється важлива інформація. Все це причини недосвідченого користування планшетами та смартфонами. Щоб цього уникнути, потрібно бути уважним і терплячим.


Помилка активації iPad: що робити?
Помилка активації iPad міг відбутися з різних причин. Але важливо відразу не панікувати, натискаючи всі кнопки підряд і роблячи помилкові дії. Запасіться терпінням і прочитайте статтю.

Причини

Як показує практика, з подібною проблемою стикаються ті, хто самостійно намагався скинути контент і настройки, перепрошивати систему, оновлював або відновлював. Будь-яка з цих операцій призводить до того, що планшет вимагає активації. Щоб все виправити, досить пройти той же шлях, що і після придбання гаджета. Але на ньому вас можуть чекати деякі складності.

Помилка активації iPad

Отже, спочатку пристрій показав вам, що потребує активації, а після видало помилку. Вона обов'язково з'явиться разом з поясненням. По ньому ви відразу зрозумієте, що стало причиною і що потрібно робити далі.


Якщо ви побачили, що «сервер недоступний», можете спробувати почекати кілька хвилин. Є ймовірність того, що у Apple якісь проблеми. Можете подумки посварити розробників і спробувати ще раз. Якщо через якийсь час проблема залишається нагальною, доведеться розібратися з нею докладніше.

Модем

Звичайно, як і з будь-яким гаджетом, є ймовірність незворотних втрат. Помилка з серверами могла з'явитися через «смерті» модему пристрою. Це одразу можна перевірити за допомогою iPad до комп'ютера і iTunes. Якщо ніяких процесів у цей момент не відбувається, тоді відчуємо ще один здогад.
Помилка активації iPad: що робити?
На екрані привітання є невеликий значок - «i в кружечку». Потрібно клікнути по ньому. Якщо все в порядку і збій активації iPad 2 можна виправити, тоді з'явиться серійний номер апарата. Якщо ж нічого подібного ви не бачите, а в додатковому вікні з'явилися нормативи, то ймовірність того, що «помер» модем, практично стовідсоткова. З цією проблемою активувати апарат не можна.

Що робити: збій активації iPad через модем

Для початку, природно, варто поїхати в сервісний центр. Це найпростіший, безпечний і надійний спосіб. Фахівці підкажуть причини і можливі варіанти рішень. Проблема в цьому випадку тільки одна - братися за таку поломку ніхто не хоче. Тому знайти фахівця, який взявся б за ремонт, буде непросто. Та й після лагодження немає ніяких гарантій, що такий збій не станеться ще раз. Якщо вам не вдалося знайти нікого, хто впорався б з цією проблемою, можна спробувати інші методи. Приміром, покласти планшет в морозилку. Так, дивний спосіб, до того ж небезпечний. Але якщо ви зовсім зневірилися, можливо, що він вам допоможе. Контакти можуть стати на свої місця, і активація пройде успішно.
Є ще один варіант, який полягає в нагріванні апарату феном. Принцип виправлення неполадки той же. Але знову-таки все це ви робите на свій страх і ризик.
Помилка активації iPad: що робити?
Якщо ж після натискання на «i в кружечку» ви побачили серійний номер iPad mini 2 збій активації можна виправити.

Діагностика

Коли ви визначили, що проблема не в модемі і гаджет можна врятувати, спробуйте кілька варіантів. Відразу, що радять випробувати - це сім-карту. Можливо, вона була пошкоджена або з якоїсь причини стала неробочою. Після перевіряємо інтернет-з'єднання. Раптом, поки ви проводили якісь операції з пристроєм, у вас воно було розірвано? Також є варіант, що ваша мережа не дає доступ до серверів компанії. Спробуйте підключитися до іншого Wi-Fi. На наступному етапі потрібно перевірити сервери Apple. Як вже згадувалося, так буває, що з виходом оновлень вони «падають». Це викликано напливом бажаючих швидко оновити свій пристрій. В цьому випадку залишається просто чекати. Щоб усунути збій активації iPad, потрібно використовувати iTunes. Оновіть софт, щоб не виникало ніяких помилок.
Помилка активації iPad: що робити?
Ну і нарешті, можна спробувати зробити «жорстку перезавантаження». Для цього потрібно натиснути клавіші Home і Power. Тримати кнопки доведеться до тих пір, поки пристрій не відключиться.

Бета-версія

Коли трапляється збій активації iPad 2 що робити, знають небагато. Трапляється так, що на пристрої була встановлена бета-версія прошивки, а сам планшет виявився незареєстрованим у розробника. Щоб виправити це, треба відправитися на офіційний сайт developer.apple.com. Тут пройти реєстрацію апарату. Також це можна зробити через iTunes, встановивши останню офіційну прошивку.

Проблеми з новою версією

Помилка активації iPad був помічений при появі iOS 9.3. Коли в березні 2016 року з'явилася ця версія, власники «яблучних» гаджетів зіткнулися з такою помилкою. Благо нічого жахливого в цьому проблеми немає, а відділ технічної підтримки тут же видав інструкцію по її виправленню.
Багато просунуті користувачі вже знають, що краще почекати тиждень або дві, щоб фахівці «допиляли» нову версію. Тоді її можна буде спокійно скачати без всяких помилок.

Помилка активації iPad: що робити?

Якщо після оновлення не активується пристрій, потрібно:
 • Перевірити, чи правильно ви ввели особисті дані. Потрібно перейти на сайт iCloud.com і в списку «Мої пристрої» відшукати ваш планшет.
 • Якщо дані коректні, потрібно підключити апарат до ПК. Переходимо в iTunes і там вибираємо iPad, після чого активуємо його.
 • Якщо все вищеописане не допомогло, залишається деактивувати активацію блокування.
 • Для останнього етапу теж є інструкція:
 • Вимикаємо пристрій.
 • Входимо в акаунт iCloud.com.
 • Вибираємо вкладку «Знайти iPad».
 • Вибираємо апарат в розділі «Мої пристрої».
 • Видаляємо його зі списку.
 • Включаємо планшет і активуємо його знову.
 • Якщо всі зазначені способи не змогли впоратися з проблемою, тоді потрібно звернутися в службу підтримки.

  Стільникова мережа

  Ще одна проблема, яка може спіткати власників «яблучних апаратів» - це збій активації мережі iPad. Зазвичай цей процес супроводжується повідомленнями «Немає мережі» або «Пошук». Це може бути пов'язано не тільки з тим, що ви зайшли в метро або в зону з поганим покриттям. Буває, що збій відбувається на апаратному рівні. Щоб це виправити, потрібно для початку перевірити зону покриття. Переходимо в налаштування і дивимося розділ «Стільникові дані». Якщо така ситуація сталася з вами за кордоном, перейдіть в розділ «Роумінг». Якщо за цими пунктами все добре, тоді йдемо далі.
  Помилка активації iPad: що робити?
  Просто спробуйте перезавантажити пристрій. Звичайно, це не панацея від усіх проблем, але часто цього цілком достатньо, щоб «приструнити» свій апарат. Якщо нічого не допомагає, спробуйте дістати і встановити назад сім-карту. Може, це вона «глючить». Потім перевірте настройки мережі та, якщо потрібно, скиньте їх. Це можна зробити в «Налаштуваннях». Нарешті, можливо, це збій пов'язаний з необхідністю оновити систему. Якщо вищеописані способи не допомогли відновити мережу, зателефонуйте оператору зв'язку. Може, проблема з його боку.