Як замінити батарею на айфоні 5?

13 0 Новини високих технологій

Нові девайси зазвичай відрізняються тривалим терміном роботи батареї. Але через час, а саме через 1-2 роки, ваш телефон перестає тримати заряд також добре, як після покупки.

Як замінити батарею на айфоні 5?
У цьому немає нічого незвичайного, і ви - не перший чоловік, який стикається з цією проблемою. Ваш iPhone 5 починає розряджатися все швидше, і доводиться все частіше його заряджати. Це трапляється з цілком зрозумілої причини: кожен акумулятор має свій певний резерв використання. Отже, з кожною підзарядкою час витрати заряду батареї на айфоні 5 зменшується. У пристроях «яблучного» бренду акумулятор вважається незнімним і не підлягає заміні. Виробник пропонує в таких випадках набувати інший смартфон.


Що ж робити?

Але навіщо ж бігти купувати новий телефон? Ваш iPhone може прослужити вам ще дуже довго. Просто слід виконати заміну батареї iphone 5. Весь процес займе всього 15-30 хвилин, а після вивчення докладної інструкції його може виконати навіть самий недосвідчений у техніці людина. Нижче покроково описано порядок дій, які потрібно виконати.
Як замінити батарею на айфоні 5?

Як поміняти батарею на айфоні 5?

Для встановлення іншого акумулятора приготуйте:
 • Звичайну викрутку.
 • Пятилепестковую викрутку Pentalobe.
 • Присоску.
 • Інструмент для відкривання (краще пластиковий).
 • Ну, і, звичайно ж, ваш новий акумулятор.
 • Перший крок: підготовка

  Для початку потрібно зняти фронтальну панель. Не забудьте вимкнути iPhone перед тим, як приступати до демонтажу. Як тільки ви зробите це, викрутіть пару пятилепестковых гвинтів по 36 мм, розташованих поруч з Lightning-коннектор. Готове? Приступайте до 2-го етапу інструкції по тому, як замінити батарею на айфоні 5.


  Другий крок: зняття панелі

  Тепер поєднайте присоску з дисплеєм місці над кнопкою «Додому». Притисніть її і розгладьте, щоб вся вона була притиснута до екрану. Переконайтеся в тому, що присоска щільно зчеплена з фронтальною панеллю. Далі заміна батареї на айфоні 5 вимагає зробити наступне.
  Як замінити батарею на айфоні 5?
  Візьміть смартфон в ліву руку, а правою потягніть присоску на себе. Робити це слід не різко, але і не занадто м'яко, щоб відокремити нижній кут фронтальної панелі від решти корпусу. Будьте обережні і розраховуйте свої сили. Не забувайте, що фронтальна частина дуже ламка і коштує не дешево. Коли ви відключіть кут панелі, візьміть заздалегідь приготований інструмент для відкривання і вставити його в приоткрывшуюся щілину між основним корпусом і фронтальною панеллю. Після цього акуратно злегка натисніть цим інструментом на корпус, щоб відвести його вниз. Одночасно з цим ви повинні пам'ятати про присоску і не припиняти тягнути її вгору. Таким чином, ви відкриєте смартфон, щоб отримати доступ до батареї на айфоні 5.

  Третій крок

  Не відкладайте свій пластиковий інструмент-відкривач. Тепер він вам допоможе роз'єднати засувки між панеллю і корпусом. Вони розташовані всередині телефону, і вам потрібно помістити своє пристосування у який з'явився отвір, а потім плавно пересувати інструмент по краях шва.
  Як замінити батарею на айфоні 5?
  Це досить копітка робота, слід діяти обережно, не поспішаючи. По черзі відкрийте спочатку одну засувку, а потім іншу. Дійте інструментом справа наліво. Будьте обережні! Не наносити шкоду самій панелі, а також розташованих близько до робочого поля деталей.
  І ось, ви майже відкрили лицьову частину обшивки. Але тільки не знімайте її різко, вона як і раніше приєднана до корпусу кількома шлейфами, які спрямовані до верхівки смартфона. Тим часом нижня частина iPhone 5 вже відокремлена, і ви можете обережно зрушити обшивку. Спробуйте встановити її під кутом 90 градусів до девайсу. Коли будете це робити, не наносити шкоди з'єднувальним шлейфах.

  Четвертий крок: повне від'єднання панелі

  Знайдіть 3 гвинти, які кріплять кронштейн кабелю передній частині корпусу до основної області смартфона. Слід зауважити, що у них різні розміри. Отже, є два гвинти по 12 мм, а також один з 16 мм. Обережно викрутити їх. Приберіть кронштейн (опору) фронтальної обшивки з системної плати. І тільки тепер ви можете повністю від'єднати лицьову панель. Відкладіть її в сторону. Відкрутіть ще пару гвинтів розміром 18 мм і 16 мм, яка прикріплює кронштейн батареї на айфоні 5 до головної панелі. Коли будете збирати девайс, проконтролюйте, щоб деталі були на своєму місці, це важливо. Дістаньте кронштейн акумулятора. Потім знову пустіть в хід ваш інструмент для відкривання, яким трохи підніміть кришку модуля батареї. Вам слід робити це з надмірною обережністю, тому що найменший необережний рух може викликати порушення мікросхем.

  Завершальний етап

  Кінець інструменту-відкривача помістіть в щілину між стінкою відсіку батареї на айфоні 5 і самим акумулятором. Плавними рухами ослабте клейову зв'язок. Вийміть акумулятор, потім точно також вставити і закріпіть новий. Виконайте всі перераховані вище кроки в зворотній послідовності, збираючи девайс. На цьому наша розповідь про те, як поміняти батарею на айфон 5 завершено. Як можна переконатися, виконати це досить просто, і не вимагає ніяких спеціальних навичок.