Що таке смарт-ТВ у телевізорах? Правильна настройка смарт-ТВ

115 0 Новини високих технологій

Останнім часом з'явилася велика кількість моделей телевізорів від різних виробників, які використовують технологію смарт-ТВ. Такі пристрої володіють великим спектром функціональних можливостей, але досі не всі їх власники розуміють, що таке смарт-ТВ у телевізорах. Це призводить до певних труднощів при придбанні техніки. Продавці викладають величезну кількість інформації про переваги тих моделей, які наділені цією функцією, а покупець просто губиться і не може розібратися у істинної потреби пропонованих програм і опцій. Саме тому в даній статті буде детально розібрано, що таке смарт-ТВ в телевізорах і яка справжня користь від наявності різних додатків.


Опис технології

Що таке смарт-ТВ у телевізорах? Правильна настройка смарт-ТВ
Дана технологія є абсолютно новим середовищем для ефективної взаємодії телевізора та інтернету. Іншими словами, телевізори смарт-ТВ, ціна на які поки не дуже маленька, мають доступом до інтернету, що значно розширює їх можливості. Величезна кількість фільмів і серіалів, а також інших відеороликів тепер доступні для домашнього перегляду на великому екрані. Можна говорити без перебільшення, що технологія відкриває перед глядачами широкі обрії, які не зрівняються з розповсюдженим кабельним телебаченням. Без особливих проблем можна отримувати доступ до величезної кількості відеоінформації. Тепер просто відсутні всілякі труднощі, які були пов'язані з обмеженнями по числу каналів. Відпала необхідність завантажувати улюблений фільм на флеш-карту або диск, щоб потім подивитися його на телевізорі. Тепер можна вибрати бажаний фільм і без всяких танців з бубном дивитися його в режимі онлайн. Адже тепер прямо з телевізора можна отримати доступ до просторах глобальної мережі.


Інші можливості

Що таке смарт-ТВ у телевізорах? Правильна настройка смарт-ТВ
Так що таке смарт-ТВ у телевізорах? Невже тільки доступ до фільмів, мультиків, серіалів і науковим передач? Аж ніяк. Також користувачеві стають доступні й інші можливості:
 • безліч ресурсів розважального та інформаційного характеру;
 • прогноз погоди;
 • новини;
 • прослуховування музики в режимі онлайн;
 • доступ до соціальних мереж.
 • Приставки " смарт-ТВ

  На поточний момент всі самі великі компанії, що займаються виробництвом телевізорів, представлені на ринку своїми лінійками моделей з функцією смарт-ТВ. Вільний доступ до інтернету – це одне з найбільш перспективних напрямків розвитку. Саме з цієї причини, крім телевізорів, стали випускати спеціальні приставки, які дозволяють звичайним телевізорам використовувати можливості технології. Цікаво те, що нові моделі телевізорів з доступом до інтернету випускають у такому ж кількості, що і приставки. І це повністю виключає появу труднощі з підключенням будь-якого пристрою до мережі. Якщо немає можливості придбати телевізор смарт-ТВ "Самсунг", ціна якого висока (понад 15 тис. р.), можна придбати до старої моделі приставку. Ну а якщо гаманець дозволяє, то краще придбати продуктивний сучасний телевізор.

  Конкуренція

  Що таке смарт-ТВ у телевізорах? Правильна настройка смарт-ТВ
  Швидкий розвиток і впровадження технології повинно приносити звичайним покупцям хоч якусь вигоду. Сильна конкуренція, як правило, призводить до зниження цін на дуже хороші моделі, а також чинить вплив на подальший розвиток мережевих технологій. Але така оцінка є лише поверхневою. Без сумнівів, серед виробників присутня конкуренція. Кожен намагається чимось виділитися і привернути покупця на свою сторону. Адже хочеться, щоб люди купували саме їх телевізори (смарт-ТВ). Ціна – один із головних факторів. З-за конкуренції виходить так, що у кожного виробника сильно розрізняються уявлення про технології. Тому є різниця в тому, що вибрати: телевізор "Самсунг" або телевізор LG. Смарт-ТВ у них виглядає по-різному. У різних виробників відрізняються логічна структура і швидкість роботи, мережеві можливості, а також загальний набір функцій. Так, в одному середовищі є якісний набір сервісів для того, щоб дивитися фільми, а в іншій - соціальні програми високої якості.
  Велике число різних середовищ часто заважає зрозуміти, що таке смарт-ТВ в телевізорах і де краще його використовувати. Наприклад, покупець ознайомився з моделлю, в якій основний акцент робиться на соціальні мережі, зовсім йому не потрібні, і прийняв рішення відмовитися від цього середовища. А от який-небудь телевізор LG (смарт-ТВ), який дозволяє якісно працювати з контентом, йому б сподобався. В реальному житті так і виходить. Велика частина людей робить поспішні висновки, не розібравшись до кінця в суті технології.

  Телевізори "Соні"

  Що таке смарт-ТВ у телевізорах? Правильна настройка смарт-ТВ
  Досить успішно реалізувала функцію смарт-ТВ компанія "Соні" в своїй лінійці телевізорів Bravia. Крім високоякісного зображення, користувачам надається доступ до глобальної мережі. При натисканні всього лише однієї кнопки на пульті активується спеціальна функція, що надає глядачеві розширені можливості для роботи в Мережі. Добре реалізований і веб-браузер, що дозволяє з комфортом переглядати сторінки. Є тут і цікава функція TrackID, яка надає користувачеві всю інформацію про звуковий композиції, що супроводжує відеоролик. Це дуже корисна річ, яка звільняє від необхідності пошуку вибраної пісні з будь-якого відео.
  Телевізори лінійки Bravia дозволяють переглядати контент з популярних сервісів типу YouTube. Також потрібно відзначити дуже функціональну навігацію, яка подобається більшості користувачів.

  Телевізори LG

  Що таке смарт-ТВ у телевізорах? Правильна настройка смарт-ТВ
  Інша відома компанія, яка виробляє телевізори LG. Вона впевнено крокує в напрямку мережевих технологій і пропонує придбати моделі, які мають доступ до інтернету. Дуже функціональне меню містить зручний браузер, ігровий агент, а також додатки соціальних мереж. Є тут і продуктивний сервіс, дуже швидко надає інформацію про погоду в будь-якій точці світу. Цікавим рішенням є vTuner, що представляє собою радиоклиент. Користувачеві стає доступним по-справжньому величезний вибір радіостанцій, які можна зручно сортувати.

  Телевізори "Самсунг"

  Що таке смарт-ТВ у телевізорах? Правильна настройка смарт-ТВ
  Яку модель найбільш часто обирають на ринку? Телевізор "Самсунг" (смарт-ТВ). Моделі саме цієї компанії на сьогоднішній день найбільш популярні. Величезна база додатків і розширень дає можливість переглядати будь-який контент. Не складе ніяких труднощів відшукати необхідне відео або музику. Про це подбає спеціальна функція швидкого пошуку. Є й цікава соціальна функція, яка дозволяє ділитися думкою про фільмах. Якщо у користувача 3D-модель, то зображення можна конвертувати в цей формат. Тому не дарма люди вибирають телевізор (смарт-ТВ) "Самсунг". Ціна стартує з 15 тисяч рублів.

  Підключення до інтернету

  При першому включенні буде запропоновано приєднатися по Wi-Fi, по кабелю або до Мережі. Але користувачі часто пропускають цю можливість, бажаючи якнайшвидше випробувати телевізор смарт-ТВ. Як підключити його через налаштування? На пульті є спеціальна кнопка – Settings. При натисканні на неї відкриється меню, де потрібно знайти вкладку "Мережа", а в ній – "Мережеве підключення". Тут можна вибрати потрібну бездротову мережу. Буде запропоновано ввести пароль для підключення. Вказуємо його і тиснемо на кнопку Ок. Якщо введено правильний пароль, що і Мережа працює нормально, то має з'явитися повідомлення про підключення. Тепер телевізор має доступ до інтернету.