Супутниковий інтернет "Триколор": відгуки, тарифи і особливості

11 0 Новини високих технологій

Компанія «Триколор ТВ» визнана провідним супутниковим оператором на території Російської Федерації. Вона займає лідируючі позиції і в країнах Східної Європи. На вітчизняний ринок провайдер вийшов в 2005 році. За статистикою, компанія відрізняється динамічним зростанням абонентської бази на тлі загальної стагнації економіки.

Ключові аспекти

Супутниковий інтернет "Триколор": відгуки, тарифи і особливості
Кількість клієнтів оператора перевищила дев'ять мільйонів чоловік. «Триколор ТВ» належить більше вісімдесяти відсотків локального ринку супутникового зв'язку. У даний момент мовлення здійснюється під двома торговими марками. Крім трансляції федеральних і кабельних каналів, провайдер пропонує ряд додаткових послуг. «ИнфоКас» – сервіс, який спрямований на оперативне інформування клієнтів. Він являє собою розсилання електронних повідомлень, які демонструються на екрані телевізора. Послуга позначається закритим поштовим конвертом. Робота з сервісом відбувається за допомогою пульта дистанційного керування. За допомогою опції «Телегід» глядачі переглядають програму передач, а також отримують доступ до розширеної інформації про фільмах, передачах та трансляціях.


Послуга «Телечат» передбачає обмін текстовими повідомленнями, які абоненти посилають зі своїх мобільних телефонів. Сервіс доступний не на всіх каналах. «Телетекст» – послуга, яка була реалізована керівництвом компанії однією з перших. Вона дозволяє читати актуальні новини і репортажі з місць подій у режимі реального часу. На сайті оператора доступний сервіс електронної пошти. Кожен телеглядач має можливість зареєструвати скриньку в зоні @tricolortv.ru.

Завжди на зв'язку

Супутниковий інтернет "Триколор": відгуки, тарифи і особливості
Сервіс супутникового інтернету «Триколор», відгуки це підтверджують, дозволяє завжди бути в курсі подій. Компанія пропонує підключення до високошвидкісного каналу, який є двостороннім. Цю опцію вибирають абоненти, які проживають у зонах, які не обслуговуються стаціонарними і мобільними операторами. Найчастіше цю опцію підключають власники заміського житла.

Для використання сервісу необхідно придбати спеціальне обладнання. Мовлення здійснює супутник «Експрес-АМУ1». У відгуках про інтернеті «Триколор» говориться, що впевнена зона покриття обмежена територіями Уралу, європейської частини країни, заходом Сибіру. Комплект, необхідний для доступу в мережу, купується самостійно у представників провайдера. В область стабільного мовлення входять міста Ростов-на-Дону, Мурманськ, Москва, Сургут, Самара, Санкт-Петербург, Уфа, Челябінськ. А також Єкатеринбург, Перм, Нижній Новгород, Архангельськ, Кіров, Казань, Сиктивкар. Думка про двосторонньому інтернеті «Триколор» розділилися. У комерційну експлуатацію сервіс був запущений у вересні 2016 року. Максимальна швидкість передачі даних становить 40 Мб/с. Пропускна здатність зворотного каналу не перевищує 12 Мб/с. У своїх відгуках про інтернеті «Триколор» багато хто стверджує, що реальні показники дещо менше. Вартість публічного IP становить 300 рублів на місяць. Багато абоненти мережі здивовані високою вартістю послуг. У центральній частині Росії існує безліч альтернативних рішень з більш скромними цінами. Передбачувана категорія користувачів – жителі тайгових селищ, вахтові співробітники.
На сьогоднішній день про результати роботи оператора говорити ще рано. З моменту запуску послуги пройшов всього один рік. Ті, хто підключився до мережі, не пошкодувавши грошей, у своїх відгуках про інтернеті «Триколор» згадують відмінний сервіс та чудове обслуговування.

Розцінки

Супутниковий інтернет "Триколор": відгуки, тарифи і особливості
Сьогодні користувачам мережі доступно десять варіантів програм. Найдешевший тариф – «Інтернет 1». Щомісячна плата за його використання становить 275 рублів. У нього включений один гігабайт трафіку. Швидкість передачі даних не перевищує 40 Мбіт/с. За отримання додаткового пакету потрібно заплатити 290 руб. Тариф «Інтернет-2» коштує 490. Він передбачає 2 гігабайти. Розширений план обійдеться в 990 рублів в місяць. При його підключенні трафік надається без будь-яких обмежень. Швидкість передачі відрізняється. Підключити безлімітний супутниковий інтернет «Триколор», відгуки це підтверджують, можна до 31 грудня 2017 року. Послуга доступна всім фізичним особам і діє в зоні покриття оператора. Головна умова – дотримання термінів підписання контракту і внесення оплати на особовий рахунок абонента.

Кожен підключився має можливість безкоштовно змінити вибраний раніше тариф. Згідно офіційної інформації, інтернет надає компанія «Триколор ТВ» спільно з ТОВ «Евтелсат Нетворкс». Ліцензія на надання послуг зв'язку була видана в 2015 році. Альянс реалізує доступ в особистий кабінет по паролю. З його допомогою абонент взаємодіє з провайдером. Відключає вибрані раніше послуги, змінює тарифний план, блокує і припиняє обслуговування. Постійні клієнти оператора регулярно отримують розсилку з найбільш вигідними пропозиціями. Для них розробляються персональні опції, які відрізняються від стандартних. У договорі, який укладається з ТОВ «Евтелсат Нетворкс» перераховані всі умови співпраці. Якщо вірити відгукам про супутниковому інтернеті «Триколор», то всі виникаючі спірні ситуації вирішуються оперативно та на користь клієнтів.

Обладнання

Супутниковий інтернет "Триколор": відгуки, тарифи і особливості
Для використання інтернету наявності встановленої тарілки не є достатньою умовою. Апаратура, яка здійснює трансляцію телевізійних каналів, не підходить. Потрібно покупка спеціального ресивера. У середньому набір для виходу в мережу обходиться користувачам в 30000 рублів. Як бачите, супутниковий інтернет від «Триколор ТВ», у відгуках про це теж згадується, є недешевим сервісом. Доведеться розщедритися ще і на монтаж устаткування. Робітники беруть за свої послуги близько 6000 руб.

Коробкова версія

У стандартний комплект входять роз'єми і кабелі, кріплення, антенна система, відбивач, штанга, маршрутизатор, трансивер. Додатково потрібно придбати кабель, адаптер живлення. У коробку з апаратурою виробник вкладає інструкцію з експлуатації, навчальний диск. Щоб розрахувати передбачуваний обсяг споживаного трафіку і вибрати тариф, потрібно визначитися з потребами клієнта. Якщо він планує щодня дивитися відеоролики, фільми, грати в онлайн-ігри, 10 гігабайт йому вистачить на три дні. Оптимальний варіант – програма, в рамках якої надається 50 гігабайт. Безпрограшний вибір – безлімітний супутниковий інтернет від «Триколор ТВ», відгуки про нього поки надходять виключно позитивні. Зв'язок стабільна і надійна. Відключається тільки у випадку нестачі коштів на балансі користувача.

Питання та відповіді

Супутниковий інтернет "Триколор": відгуки, тарифи і особливості
Як перевірити особовий рахунок абонента? Щоб дізнатися, яка кількість коштів залишилося на персональному рахунку клієнта, потрібно відвідати офіційний сайт оператора. Система попросить ввести ID карти. Якщо номер вказаний вірно, то на сторінці з'явиться повідомлення з датою закінчення підписки. Найпростіший спосіб – звернутися за допомогою до оператору телефонної лінії.

Служба підтримки

Консультант запитає ID обладнання або номер договору на інтернет від «Триколор ТВ», у відгуках рекомендують тримати всі папери під рукою. Якщо телефонний номер підключений до особистого кабінету, то провайдер самостійно повідомляє про вичерпання грошових коштів. За безкоштовним номером служби підтримки 8-800-500-01-23 технічні фахівці дадуть вичерпні відповіді на всі запитання користувачів. Онлайн-підтримка допомагає абонентам самостійно встановити і підключити відразу кілька приймачів. Провайдер рекомендує стежити і своєчасно оновлювати програмне забезпечення ресівера. Якщо період, призначений для модернізації «прошивки», був пропущений, то клієнту потрібно виконати процедуру оновлення самостійно. Докладні інструкції можна отримати на сайті провайдера. Як дізнатися ціну і тарифи «Триколора»? У відгуках про інтернеті кажуть, що пільгові умови підключення діють до 31 грудня 2017 року. Актуальні розцінки можна взяти у консультантів і представників провайдера.

Підключення до мережі

Супутниковий інтернет "Триколор": відгуки, тарифи і особливості
Щоб отримати доступ до Інтернету, клієнтам оператора, у яких вже встановлена супутникова тарілка, слід перевірити її діаметр. Допустиме значення становить 80 сантиметрів і більше. Якщо ця вимога виконується, то тоді можна обмежитися покупкою модему. В іншому випадку потрібно встановити ще одну тарілку відповідного діаметру.

Вихід є

Якщо все обладнання встановлено коректно, то користувач має можливість виходити в мережу і переглядати телевізійні канали одночасно. Як підключити інтернет «Триколор»? У відгуках клієнти рекомендують звернутися до офіційних представників оператора. Вони встановлять і налагодять необхідне обладнання, перевіряє його працездатність. При цьому багато користувачів мережі наполягають на тому, що обіцяна в рекламних проспектах швидкість з'єднання не відповідає реальній. Максимальні значення були зафіксовані в період з 23:00 до 07:00. У піковий час, з 18:00 до 23:00 швидкість вище 100 кілобіт на секунду не піднімається. Дзвінки в технічну підтримку нічого не вирішують. Оператори телефонної лінії стверджують, що, за їх відомостями, мережа працює справно, дотримуються всі стандарти і норми.

Зворотній зв'язок

Супутниковий інтернет "Триколор": відгуки, тарифи і особливості
Подібні відгуки і ціна супутникового інтернету «Триколор» відлякують потенційних клієнтів. Вони воліють почекати і відкладають покупку комплекту. Високі тарифи не влаштовують і дачників, проживання яких за містом носить сезонний характер. Послуга «Відпустка» не передбачена. Нові клієнти оператора відзначають, що швидкість відразу після підключення висока. Але ситуація з часом міняється в гіршу сторону. У відгуках про ціну на інтернет «Триколор ТВ» користувачі пишуть, що вже через півроку швидкість падає до 512 кілобіт в секунду. Технічна підтримка вважає це нормою, адже вона відповідає цифрам, прописаним в тарифі. В договорі зазначено, що прийом здійснюється на швидкості до 20 Мбіт/с. Тому ніяких порушень немає, нижній поріг не позначений.

Негатив

У деяких випадках сервісна служба рекомендує переключитися на інший тариф. При цьому у відгуках про інтернеті «Триколор» швидкість «Інтернету 100» знову ж вказана до 40 Мбіт в секунду. Канал ділиться між декількома клієнтами, його пропускна спроможність падає. Іноді виникають перебої, мережа стає недоступною. Найбільше клієнтів насторожує відсутність гарантій з боку оператора. Обіцянки виконуються, але з масою застережень. Основна проблема – відсутність чітко визначених нижніх меж. До технічної служби теж є нарікання. Фахівці не передзвонюють по залишеним заявками користувачів. Питання залишаються без відповіді. Сервіс «Обіцяний платіж» відсутня. Багато клієнтів підключалися до «Триколору» по акції, в рамках якої монтаж здійснювався безкоштовно. При виникненні проблем під час експлуатації клієнтам доводилося розщедритися. Майстри, які виїжджають на місце установки, просять 2500 рублів. До цієї суми потрібно додати витрати на бензин. Чим далі об'єкт знаходиться від великого населеного пункту, тим дорожче вийде повторна наладка обладнання.