Що таке Whaff Rewards для Android?

14 0 Новини високих технологій

Багато хто задається питанням: чи можна заробити на скачуванні додатків на своєму мобільному телефоні на платформі Android? Так, з Whaff Rewards ви зможете заробляти гроші, просто встановлюючи програми на свій телефон і граючи в різні додатки.

Що таке Whaff Rewards для Android?
У першу чергу, вам знадобиться завантажити вищевказане в Google Play, запустити його і авторизуватися через акаунт Facebook. Якщо ж ви не зареєстровані в цій соцмережі, то прийшло саме час зробити це. Після успішного проходження всіх цих дій ви отримаєте можливість заробити, не виходячи з дому.

Як почати Whaff Rewards заробіток на Android?

Отже, ви завантажили програму, запустили сервіс та пройшли авторизацію. Що потрібно робити далі, щоб заробити гроші? Для того щоб почати завантажувати програми на ваш мобільний телефон за винагороду, перейдіть в розділ «PREMIUM вибір». Переміщення між розділами можна здійснювати як шляхом простого натискання на їх найменування, так і гортання сторінок в ту або іншу сторону.


Що таке Whaff Rewards для Android?
Після того, як ви перейдете в «PREMIUM вибір», перед вами відкриється список доступних додатків з описом самого завдання, а також сума, яку вам виплатять в разі успішного виконання вказаної задачі. Доступних додатків в Whaff Rewards значно більше, ніж в інших подібних сервісах, до того ж їх перелік постійно поповнюється. Валюта, в якій здійснюються розрахунки за виконані завдання, – долари. При переведення отриманого доходу на російські рублі ви отримаєте заробіток, який анітрохи не буде поступатися (а дуже часто навіть перевершувати) доходи в інших схожих з Whaff Rewards сервісах, які використовують рубль як основної валюти. Більша частина завдань полягає в простому викачування і установки додатків, але зустрічаються задачі, в яких вам потрібно виконати певні додаткові дії. Наприклад, поширені такі запити як гра в додаток протягом відведеного кількості часу. Відповідно, і вартість таких завдань буде на порядок вище.

Що таке Whaff Rewards для Android?

Який розмір винагороди?

Ціни за виконані завдання в Whaff Rewards коливаються в діапазоні від 0005 до 001 доларів. Для економії часу та спрощення роботи з сервісом, розробники сервісу додали можливість комплектної установки програми. Це дозволить вам в один клік завантажити програму, використовувати її протягом декількох хвилин і отримати обіцяні гроші. Більш високооплачувані завдання знаходяться в розділі «Whaff вибір». Правда, їх буде менше, в середньому вам буде запропоновано від 2 до 4 винагороджуються дій. Оновлюється список даних завдань протягом декількох днів. Після того як всі доступні вам завдання у двох попередніх розділах («PREMIUM вибір» і «Whaff вибір») будуть виконані, ви можете почати заробляти на перегляді рекламного сайту. Один перехід по посиланню буде коштувати два центи. Проявляти ніякої активності на цьому веб-ресурсі не потрібно, досить буде дочекатися повного завантаження сторінки, після чого ви сміливо можете її закрити. Відвідувати даний розділ можна не частіше одного разу на добу.
Що таке Whaff Rewards для Android?

Партнерська програма

Відгуки про Whaff Rewards також говорять про те, що на сайті є чудова партнерська програма. Нечасто можна зустріти сервіси, де вам будуть нараховувати грошові кошти не за роботу партнерів, а просто за їх реєстрацію. Вартість реєстрації одного запрошеного користувача в Whaff Rewards досить непогана - вона становить близько 20 рублів при перекладі з доларів. Для того щоб новий користувач став партнером, при авторизації йому потрібно буде ввести промо-код. Ви можете розміщувати посилання з зазначеними даними на різних тематичних ресурсах і в результаті мати невеликий пасивний дохід.

Як вивести зароблене?

Висновок зароблених коштів у Whaff Rewards здійснюється за допомогою розділу «Запит виплати». В даному пункті меню вам пропонується 11 способів переказу грошей. Найбільш популярним з них є виведення коштів через платіжну систему PayPal. В даному випадку сума мінімальної виплати буде складати не менше 11 доларів. Після відправлення запиту на виведення коштів, гроші будуть перераховані на ваш рахунок протягом трьох робочих днів. Не варто забувати про те, що PayPal бере комісію за переказ, а сам сервіс стягує винагороду в розмірі 1 USD при знятті суми нижче 40 доларів. Набагато вигідніше здійснювати переказ грошей в більшому розмірі, економлячи на комісії.

Інші цікаві деталі

Крім усього іншого, на сайті передбачений розділ рангів, де ви зможете оцінити свій заробіток і порівняти його з доходами інших людей як за один день, так і за весь час. Можна переглянути топ найбільш успішних користувачів сайту, який може стати корисним для власної мотивації. На цьому огляд сервісу для Android Whaff Rewards завершується. Багато користувачів рекомендують цей проект, оскільки доходи в ньому перевищують ймовірні заробітки на інших подібних сервісах, а вигідна до висновку сума набирається дуже швидко. Крім того, інтерфейс проекту дуже легкий, ненав'язливий і інтуїтивно зрозумілий.